techbord.com ناسا قصد دارد 16 مأموریت روان ، سیارک 10 هزار دلاری کوادریلیونی را انجام دهد

چیزی که باید منتظر آن بود: شواهد حاصل از اطلاعات اخیر تلسکوپ هابل نشان می دهد که یک سیارک عظیم و متراکم که در کمربند سیارکی Milkway شناور است ممکن است در واقع هسته یک سیاره اولیه باشد ، که میلیاردها سال پیش خرد و آشکار شده است. ناسا قصد دارد از این مهم دیدن کند ، از اوایل سال 2026 به آن برسد و تقریباً برای دو سال برای مشاهده آن در مدار قرار بگیرد.

تلسکوپ هابل اخیراً وقت خود را صرف رصد یک سیارک مورد علاقه خاص جامعه علمی واقع در کمربند سیارک Milkyway بین مریخ و مشتری کرده است. این سنگ فضایی بدلیل اندازه عظیم ، تقریباً طول ماساچوستتس ، و ترکیب آن از سنگ فلز و سیلیکات بدیع است. روان "همانطور که شانزدهم است. بعدا مشخص شد که در درجه اول از نیکل و آهن تشکیل شده است. این ترکیب سنگ را بسیار متراکم می کند و تصور می شود حاوی یک درصد خیره کننده از جرم کل کمربند سیارک باشد.

ارزش سیارک به سادگی در مواد اولیه با تقریباً 10000 کوادرلیون دلار ارزیابی شده است ارزش فعلی بازار.

همچنین مورد توجه محققان ، شباهت 16 روان به هسته زمین است. فرضیه های اولیه بر اساس داده های هابل حاکی از آن است که این هسته ممکن است اخیراً در معرض یک هسته اولیه باشد که میلیاردها سال پیش در منظومه شمسی از هم گسیخته است. نظریه های نحوه مواجهه هسته به جای داده های بیشتر متفاوت است اما نشان می دهد که این می تواند نتیجه یک ضربه بزرگ مدت ها پیش باشد یا شاید بسیاری در مدت زمان طولانی باشد.

مأموریت اکتشافی به 16 روان در نظر دارد که در سال 2022 به پرواز درآید و در سال 2026 و به مدت 21 ماه در مدار سنگ فضایی فلزی آغاز خواهد شد. آژانس فضایی برنامه ها را از اوایل سال 2017 آغاز کرد.

این مأموریت باید اساساً متفاوت از سفر اخیر جمع آوری نمونه به سیارک بنو باشد ، جایی که تصاویر نشان می دهد فرودگر سوراخ کناره سنگ را مشت می کند. مأموریت روانپزشکی ماهیتی رصدگری دارد و به محققان کمک می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد تاریخچه و آرایش سیارک کسب کنند. اگر واقعاً هسته اصلی یک سیاره شکل نگرفته باشد ، باید اطلاعات قابل توجهی در مورد سیاره خود و هسته آن فراهم کند.

ناسا قصد دارد 16 مأموریت روان ، سیارک 10 هزار دلاری کوادریلیونی را انجام دهد
science/ناسا-قصد-دارد-16-مأموریت-روان-سیارک-10-هزار-دلاری.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.