خبر

 • تک بورد - ناسا بهترین تصاویر زمینی را که از ISS گرفته شده امسال نشان می دهد

  ناسا بهترین تصاویر زمینی را که از ISS گرفته شده امسال نشان می دهد
  12 روز و 17 ساعت قبل

  علاوه بر این که ناسا 20 سال حضور مداوم انسان در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) را جشن می گیرد ، اعضای خدمه طی سال 2020 هزاران عکس از زمین گرفته اند. اکنون ، آژانس بهترین بیست تصویر از سیاره ما را که از فضا دیده می شود ، نشان داده است.

  توسط افراد در واحد علوم زمین و سنجش از دور در مرکز فضایی جانسون ناسا انتخاب شده است ، این تصاویر شامل کوبا و باهاما ، رنگ های سقوط اتاوا و طلوع ماه در جنوب اقیانوس اطلس است. می توانید عکس های بیشتری را که از ISS گرفته شده در اینجا مشاهده کنید.

  ناسا مجموعه ای از آمارها را در مورد ISS منتشر کرده است تا بیست سال زندگی مداوم آن را جشن بگیرد. در حدود 260 مایلی بالاتر از زمین ، 240 نفر از 19 کشور از ایستگاه فضایی بین المللی بازدید کرده اند ، جایی که یک خدمه 6 نفره بین المللی در آنجا زندگی و کار می کنند.

  این ایستگاه با سرعت 5 مایل در ثانیه حرکت می کند و در مدار زمین است تقریباً هر 90 دقیقه هر 24 ساعت در 16 مدار زمین کار می شود.

  ISS خود دارای اندازه 357 فوت انتهای زمین است ، یک حیاط کوتاه تر از یک زمین فوتبال ، شامل مناطق انتهایی. توان آن از چهار جفت آرایه خورشیدی تأمین می شود که 75 تا 90 کیلووات تأمین می کنند و وزن آن 925،335 پوند با حجم قابل سکونت 13،696 فوت مکعب است.

  چیزی که ناسا به آن اشاره نکرده خاکستر جیمز اسکاتی است 'دوهان طی 12 سال گذشته با ISS سفر کرده است. ریچارد گاریوت ، سازنده بازی ، مرد پشت مجموعه اولتیما ، هنگامی که وی در سال 2008 به عنوان یکی از اولین گردشگران فضایی برای بازدید از این ایستگاه شناخته شد ، آنها را درون یک عکس لمینت از این بازیگر قاچاق کرد.

خبرهای دیگر از علوم پایه