خبر

 • تک بورد - ناسا از شما می خواهد یک اتوبوس برای فضانوردان آرتمیس طراحی کنید

  ناسا از شما می خواهد یک اتوبوس برای فضانوردان آرتمیس طراحی کنید
  13 روز و 7 ساعت قبل

  وقتی برنامه شاتل فضایی در سال 2011 به پایان رسید ، شاتل آتلانتیس آخرین وسیله ای نبود که بازنشسته شد. این افتخار نصیب Astrovan شد ، یک موتور هواپیمایی Airstream اصلاح شده که خدمه شاتل را پس از فرود به خانه برد.

  به مدت 27 سال ، Astrovan خدمه شاتل را در 9 مایلی اتاق تعویض لباس فضایی خود به محل پرتاب منتقل کرد. و آنجا بود که آنها را هنگام لمس کردن جمع کرد. تنها هزار مایل در سال رانندگی می کرد ، اما آنها برخی از پربیننده ترین مایل هایی بودند که تا کنون طی شده اند.

  "شما کمی عصبی هستید ، اما خوب است بدانید که یکی از آنها هستید مجموعه ای از صف بسیار طولانی فضانوردان که سوار این وسیله نقلیه می شوند و برای پرواز به فضا به پد می روند. "داگ هورلی فضانورد در مورد Astrovan گفت. "خیلی خوب است. "

  اما اکنون که ماموریت سرنشین دار Artemis 2 به طور آزمایشی در تقویم قرار دارد - برای "اواخر سال 2023 یا اوایل 2024 " - نیاز به یافتن جایگزینی برای آستروان آشکار شده است. ناسا اعلام کرده است که آنها به دنبال افراد یا مشاغل هستند تا یک "وسیله نقلیه خدماتی Artemis " برای آنها بسازند.

  https://techbord.com ناسا از شما می خواهد که یک اتوبوس برای فضانوردان آرتمیس طراحی کنید

  باید با لیست بسیار طولانی از الزامات آنها مطابقت داشته باشد ، که با بیانیه ای درباره اهمیت آن: "CTV باید آرتمیس را برای عموم تجسم دهد و فضانوردان و پرسنل پشتیبانی را با خیال راحت و ایمن منتقل کند. "

  CTV باید حداقل هفت سرنشین داشته باشد ، از جمله چهار نفر کاملاً مناسب- تا فضانوردان ، به علاوه راننده. باید درهایی به اندازه کافی برای فضانوردان داشته باشد و فضای ذخیره کافی برای نیم دوجین کیسه تجهیزات بزرگ و واحدهای خنک کننده فضانورد داشته باشد. همچنین باید برقی باشد.

  ناسا می گوید آنها به سه نوع خودرو علاقه دارند: یکی از ابتدا ساخته شده ، وسیله نقلیه تجاری اصلاح شده و مرمت Astrovan.

  https://techbord.com ناسا از شما می خواهد که یک اتوبوس برای فضانوردان آرتمیس طراحی کنید

  آخرین گزینه تجدید نظر بیشتر به فضانوردان هارلی در سال 2011 گفت: "من می خواهم سنت را حفظ کنم." "من نمی دانم آیا هر کدام از ما با وسیله نقلیه بعدی ایالات متحده پرواز می کنیم ، هر وسیله نقلیه ای که باشد. آیا مهربان خواهد بود متقاضیان احتمالی یک ماه فرصت دارند تا علاقه خود را به پروژه ثبت کنند.

خبرهای دیگر از علوم پایه