یک قاضی فلوریدا روز جمعه فرمان اجرایی بحث برانگیز فرماندار ران دی سانتیس را ک">

خبر

 • تک بورد - ممنوعیت استفاده از ماسک در مدرسه توسط DeSantis نقض قانون اساسی و قاضی است

  ممنوعیت استفاده از ماسک در مدرسه توسط DeSantis نقض قانون اساسی و قاضی است
  26 روز و 1 ساعت قبل

  قاضی گفت: ممنوعیت بحث برانگیز دسانتیس "با قانون اساسی مطابقت ندارد.

  یک قاضی فلوریدا روز جمعه فرمان اجرایی بحث برانگیز فرماندار ران دی سانتیس را که منع استفاده از ماسک در مدارس را برای مناطق مدرسه ای ممنوع اعلام کرد.

  جان کوپر قاضی بخش لئون با خواندن یادداشت هایش گفت که ممنوعیت DeSantis "مطابق قانون اساسی نیست" ، به گفته یکی از وابستگان CBS در فلوریدا جنوبی. حکم کوپر هنوز به صورت مکتوب به چاپ نرسیده است ، اما او گفت که قصد دارد دستور را روز دوشنبه امضا کند. وی افزود که انتظار دارد این حکم مورد تجدیدنظر قرار گیرد ، که DeSantis وعده داده است روز پنجشنبه قبل از از دست دادن او این کار را انجام دهد. وزارت آموزش و پرورش فلوریدا و هیئت آموزشی فلوریدا. والدین ادعا کردند که این ممنوعیت باعث می شد مربیان نتوانند از محیط آموزشی ایمن برای فرزندان خود اطمینان حاصل کنند و "همه فلوریدیایی ها را در معرض خطر قرار داد." از اول ژوئیه به عنوان "قانون منشور حقوق والدین" نام می برد.

  "این اساسنامه یتیم از دستور در سطح ایالت یا هرگونه اقدام مداخله گر در اختیاری که در قانون اساسی مناطق مدارس محلی برای تأمین ایمنی و مداخله دخالت دارد ، پشتیبانی نمی کند. به گفته Tampa Bay Times کوپر ، بر اساس حقایق منحصر به فرد موجود در زمین ، سلامت کودکان. " تربیت ، آموزش ، مراقبت های بهداشتی و سلامت روانی فرزند خردسال او. " اما ، در ادامه می گوید اگر دولت بتواند ثابت کند که هرگونه سیاست نقض کننده "برای دستیابی به منافع قانع کننده دولتی منطقی و ضروری است" می توان آن حقوق را نقض کرد.

  تبلیغات

  معقول و ضروری

  "شواهد نشان می دهد که سیاست های ماسک صورت که از دستورالعمل CDC پیروی می کند ، در این مقطع زمانی منطقی و مطابق با بهترین راهنمایی های علمی و پزشکی و افکار عمومی در آن زمان است" ، کوپر در دادگاه جمعه نتیجه گرفت. علاوه بر این ، کوپر تعیین کرد که قانون به هیچ وجه اجازه ممنوعیت استفاده از ماسک را نمی دهد ، بلکه راهی را برای والدین فراهم می کند تا از هیئت های مدارس که دستورات ماسک را ارائه می دهند برای ارائه شواهدی مبنی بر منطقی بودن و ضروری بودن فرمان استفاده کنند.

  "حکم من در این مورد - اگر بخواهید آن را در یک جمله بیان کنید - این است: من لایحه تصویب شده توسط قانونگذار را اجرا می کنم و از هر کسی که از آن لایحه استفاده می کند می خواهم که از تمام مفاد و نه بخشی از مفاد پیروی کند. کوپر با اشاره به کمی ممنوعیت نقض بدون گرفتن "منطقی و ضروری" ، گفت.

  ممنوعیت استفاده از ماسک مدرسه توسط دی سانتیس در مرکز شروع انتقادات و مناقشات شدید با شروع شرایط جدید مدرسه و ایالت سوابق موارد جدید کووید -19 ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر را از بین می برد.

  روز پنجشنبه ، آسوشیتدپرس گزارش داد که حداقل 10 هیئت مدیره مدارس فرمان فرماندار را نقض کرده و به هر حال دستور ماسک صادر کرده اند. این مناطق شامل برخی از بزرگترین مناطق در ایالت است ، در نتیجه بیش از نیمی از 2.8 میلیون دانش آموز مدارس دولتی فلوریدا تحت پوشش ماسک قرار دارند.

  DeSantis به نوبه خود تهدید کرده است که با محروم کردن حقوق و وجوه ، مناطق را مجازات خواهد کرد. اگر از دستور او سرپیچی می کردند این امر باعث آغاز جنگ لفظی با دولت بایدن شد ، که گفته بود صندوق های فدرال می توانند هر گونه بودجه ای را که به معلمان تعلیق می شود ، تحت پوشش قرار دهند. دولت همچنین بارها به DeSantis گفته است "از سر راه برود."

خبرهای دیگر از علوم پایه