خبر

 • تک بورد - معلم با علائم COVID بدون ماسک رفت و کلاس او را به یک آزمایش تبدیل کرد

  معلم با علائم COVID بدون ماسک رفت و کلاس او را به یک آزمایش تبدیل کرد
  20 روز و 8 ساعت قبل

  مطالعه نشان می دهد که چگونه لغزش های کوچک می تواند به شیوع بیماری دامن بزند.
  روز جمعه ، CDC گزارشی را منتشر کرد که شیوع نوع دلتا را در یک مدرسه ابتدایی در کالیفرنیا دنبال می کرد. وسوسه انگیز است که این را به یک داستان بی مسئولیتی فاحش تبدیل کنید - یک معلم واکسینه نشده بود و در حالی که بدون نقاب بود برای کلاس خوانده شد. اما فراتر از آن ، هشدارهای متعددی در مورد اینکه چگونه سیستم بهداشت عمومی م

  یک سیب بد

  مدرسه مورد نظر مدرسه کوچکی بود و تنها کمی بیش از 200 دانش آموز و 24 نفر پرسنل در آن مشغول به تحصیل بودند. این یک مدرسه ابتدایی است ، بدین معنا که جمعیت دانش آموزی آن نیز جوانتر از محدوده مصرف مجاز واکسن است. هرچند مدرسه تعدادی کار را درست انجام داد. اندازه کلاسها کوچک بود و کلاسهای جداگانه در اتاقهای جداگانه نگهداری می شد ، درها و پنجره ها باز نگه داشته می شدند و تجهیزات تصفیه هوا نصب شده بود. همچنین یک سیاست ثابت وجود داشت که از ماسک در محل استفاده می کرد.

  اما همه چیز ایده آل نبود. CDC خاطرنشان می کند که دو نفر از 24 کارمند واکسینه نشده بودند. در حالی که واکسینه شده می تواند به طور واضح نوع دلتا را منتقل کند ، احتمالاً عفونت کمتری دارد و در بدترین حالت برای مدت کوتاهی عفونی خواهد بود.

  یکی از کارکنان واکسینه نشده ، a معلم ، در 19 مه ، گرفتگی و گرفتگی را تجربه کرد ، مشکلاتی که آنها به آلرژی نسبت می دادند. (من فکر می کنم گفتگوی داخلی "آلرژی یا کووید؟" یکی از مواردی است که ما در یک سال گذشته انجام داده ایم.) فرد برای آزمایش رفت اما با یک مشکل سیستمیک مواجه شد: دو روز طول کشید تا نتایج آزمایش به دست آمد بازگشت. این مشکل سپس با چند انتخاب نامناسب تشدید شد. معلم در تشخیص خود حساسیت خود اطلاعات زیادی گذاشت و به مدرسه ادامه داد. و در آن مدت ، هنگام خواندن در کلاس ، معلم ماسک خود را برداشت.

  در 23 مه ، نتایج آزمایش برگشت و تأیید کرد که معلم آلوده است.

  تبلیغات

  در این نکته ، منطقه مدرسه دوباره به خوبی پاسخ داد ، کلاسهای درس را تعطیل کرد و آزمایشات گسترده ای را آغاز کرد. اما در این مرحله ، حداقل 12 نفر از 22 دانش آموز کلاس آلوده بودند (والدین دو دانش آموز از آزمایش خودداری کردند). در دو ردیف صندلی هایی که نزدیک به معلم بودند ، هشت نفر از نه دانش آموز مورد آزمایش عفونت داشتند. در بقیه کلاس ، 28 درصد از دانش آموزان آلوده بودند. احتمالاً از طریق برخی تعاملات غیررسمی بین دانش آموزان خارج از کلاس درس در مدرسه بوده است. شش مورد در آن کلاس درس رخ داد ، اگرچه حداقل دو نفر از افراد آلوده آن را از خواب شخص دیگری در خواب گذراندند که والدین دانش آموز میزبانی کرده بودند. چهار مورد جداگانه دیگر در کلاس های درس دیگر شناسایی شد. نمی توان تشخیص داد که این موارد از طریق تماس در مدرسه یا از طریق گسترش اجتماع ایجاد شده است. همچنین تعدادی از موارد در جامعه به طور همزمان تشخیص داده شد. همه این ویروس ها با نسخه سویه دلتا که معلم داشت ارتباط نزدیکی داشتند ، بنابراین ارتباط آنها با شیوع مدرسه نامشخص است. با این وجود ، CDC خاطرنشان می کند که جامعه دارای واکسیناسیون بیش از 72 درصد است ، که احتمالاً دامنه شیوع بیماری را محدود کرده است.

  خوشبختانه ، هیچ یک از افراد آلوده به این شیوع نیازی به بستری شدن ندارند.

  همه اینها نشان می دهد که با توجه به عفونی بودن دلتا و تداوم آن در اکثر جوامع در ایالات متحده ، درست کردن امور چقدر دشوار است. این مدرسه سیاست های معقولی را وضع کرده بود ، اگرچه آنها به اجبار واکسیناسیون تمام کارکنان کوتاهی کردند. و این سیاستها توسط مجموعه ای از مشکلات که در ظاهر کاملاً غیر منطقی نیستند ، زیر پا گذاشته شد. قبل از همه گیری همه گیر شده بود که مردم هنگام کار به سر کار بروند و اشتباه گرفتن COVID-19 و حساسیت ها به احتمال زیاد یک تجربه گسترده بوده است. همه ما احتمالاً در مورد بهترین موارد بهداشت عمومی در مواردی مانند پوشیدن ماسک در یک نقطه یا نقطه دیگر طی یک سال و نیم گذشته استثنا قائل شده ایم. و ما به عنوان یک جامعه تصمیم گرفته ایم که یک دور two دو روزه را در مورد نتایج آزمایش بپذیریم.

  همه این خطاهای آسان وقتی بزرگتر می شوند که زمینه گسترش جامعه بیشتر شود ، که در کل صادق است در حال حاضر مناطق ایالات متحده در بسیاری از این زمینه ها ، رهبران سیاسی حتی در تلاش مدارس برای اجرای سیاست هایی که در شهرستان مارین استفاده می شد ، دخالت می کنند.

خبرهای دیگر از علوم پایه