خبر

 • تک بورد - مطالعه نشان می دهد که خوک ها می توانند برای انجام بازی های ویدیویی آموزش ببینند

  مطالعه نشان می دهد که خوک ها می توانند برای انجام بازی های ویدیویی آموزش ببینند
  1 روز و 21 ساعت قبل

  WTF ؟! ممکن است فکر کنید که هنگام بازی ، خوک ها بسیار بی فایده هستند ، اما برخی از این حیوانات حیاط خانه آموزش دیده اند که از یک جوی استیک استفاده کنند و چیزی شبیه نسخه ساده Pong بازی کنند.

  مدت هاست که شناخته شده است که خوک ها از اعتباری که به آنها اعتبار داده می شود ، باهوش ترند. آنها بسیار باهوش هستند ، محققان دانشگاه Purdue در ایندیانا چهار نفر از افراد متعهد را آموزش داده اند تا با کنترل پوزه خود جوی استیک را کنترل کنند و اتفاقات روی صفحه نمایش را کنترل کنند و برای کارهای خاص پاداش دریافت کنند.

  مجله Frontiers in Psychology توضیح می دهد که چگونه خوک ها باید یک مکان نما را به دور صفحه حرکت دهند و هدف آن برخورد با یکی از چهار دیواره است. در صورت موفقیت ، سر و صدایی پخش می شود و به خوک جایزه داده می شود. هرچه خوک در بازی موفق تر باشد ، تعداد دیواره ها کمتر می شود.

  از آنجا که خوک ها دور بین بودند ، صفحه ها باید در مسیری قرار بگیرند که حیوانات اهداف را ببینند ، و استفاده از پوزه های آنها به معنای جابجایی مداوم بین تماشای صفحه و نگاه به جوی استیک بود. با وجود این مسائل ، خوک ها عملکرد چشمگیری داشتند.

  خوک ها سالهاست که بازی می کنند

  دو خوک یورکشایر سه ماهه ، هملت و املت ، با دو دیوار موفقیت بیشتری داشتند یا یک دیوار در بازی ، کمتر وقتی سه دیوار وجود دارد. با رشد سریع این نژاد ، آنها بعد از 12 هفته آموزش بسیار بزرگتر از آن بودند که بتوانند برای کل جلسات بایستند.

  آبنوس و عاج ، میکرو خوک های دو ساله Panepinto نر ، در صورت مواجه شدن با سه جداره بهتر عمل می کنند یکی از آنها.

  "این که خوک ها به موفقیتی که در کاری که به میزان قابل توجهی خارج از چارچوب مرجع معمول آنها بود ، رسیده اند ، به خودی خود قابل توجه است و نشان دهنده انعطاف پذیری رفتاری و شناختی آنهاست." محققان.

  به نظر می رسد تشویق مربی خوکها به اندازه رفتارهایی که بسیار شبیه سگ است بسیار مهم بود.

  این تیم معتقد است که ممکن است صفحه های لمسی کار کنند بهتر از جوی استیک برای ارزیابی توانایی های بازی خوک ها ، بنابراین شاید ما می توانیم یک iPad آینده برای حیوانات طراحی کنیم - شاید یک iPig؟

خبرهای دیگر از علوم پایه