خبر

 • تک بورد - مشاوران CDC از توصیه تقویت کننده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و معلمان خودداری می کنند

  مشاوران CDC از توصیه تقویت کننده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و معلمان خودداری می کنند
  14 روز و 23 ساعت قبل

  تقویت کننده های فایزر برای 65+ افرادی که مراقبت های طولانی مدت دارند ، دارای شرایط پزشکی هستند.
  یک کمیته مستقل از متخصصان که به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها توصیه می کند ، روز پنجشنبه به توصیه دوزهای افزایش دهنده واکسن mRNA Pfizer/BioNTech برای افراد رای داد. سن 65 سال و بالاتر ؛ ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت 18 سال به بالا ؛ و سنین 50 تا 64 سال ، که دارای بیماریهای زمینه ای هستند که آ

  علاوه بر این ، کمیته توصیه کرد که افراد 18 تا 49 ساله با چنین شرایط پزشکی زمینه ای باید پس از سنجش مزایا و خطرات فردی خود ، دوز تقویتی دریافت کنند.

  تقویت کننده های Pfizer/BioNTech توصیه می شود حداقل شش ماه پس از دوز اولیه تجویز شود. و فقط برای افرادی است که یک سری اولیه از دو واکسن Pfizer/BioNTech دریافت کرده اند - نه کسانی که واکسن Moderna یا Johnson & Johnson دریافت کرده اند.

  توصیه های این کمیته - کمیته مشورتی در مورد اقدامات ایمن سازی ، یا ACIP-اکنون قبل از تبدیل شدن به سیاست رسمی فدرال ، برای ثبت نام به روشل والنسکی ، مدیر CDC مراجعه کنید.

  نکات اصلی. بزرگنمایی/نکات اصلی. CDC

  رای پایین

  به طور خاص ، کمیته ACIP با توصیه دوزهای تقویتی برای سنین 18 سال به بالا در معرض خطر بالا بر اساس مواجهه شغلی یا نهادی با کروناویروس همه گیر مخالفت کرد. این دسته شامل کارکنان مراقبت های بهداشتی ، کارگران خط مقدم ، معلمان ، ارائه دهندگان مهد کودک ، کارگران مغازه خواربارفروشی و افرادی که در زندان ها و سرپناه های بی خانمان هستند-و سایر افراد. به زبان اداره غذا و دارو ، که مجوز اضطراری را برای تقویت کننده ها در اواخر روز چهارشنبه صادر کرد. این مجوز به عنوان اصلاحیه مجوز استفاده اضطراری واکسن Pfizer/BioNTech ارائه می شود. و به تقویت کننده ها اجازه داده شد به افرادی مراجعه کنند که "تماس مکرر سازمانی یا شغلی با SARS-CoV-2 آنها را در معرض خطر بالای عوارض جدی COVID-19 از جمله COVID-19 شدید قرار می دهد."

  تبلیغات

  اما در یک بحث گسترده امروز ، کمیته CDC در نهایت رای داد که گروه به سادگی بیش از حد بزرگ است و چنین توصیه ای اساساً منجر به تقویت کننده رایگان برای همه می شود. علاوه بر این ، چنین توصیه تقویت کننده جمعی ممکن است این پیام را ارسال کند که کارآیی واکسن در حال شکست است - در حالی که در واقع اینطور نیست. در طول یک جلسه دو روزه ، کمیته داده ها را بررسی کرد که نشان می داد واکسن اولیه دو دوز Pfizer همچنان محافظت قوی در برابر بیماری های شدید و مرگ در افراد زیر 65 سال است.

  جوانب مثبت و منفی بزرگنمایی / شرایط پزشکی زمینه ای CDC

  برای کسانی که این شرایط را در محدوده سنی 18 تا 49 سال دارند ، این کمیته خودداری کرد صدور یک توصیه کامل برای دریافت دوز تقویت کننده. در عوض ، آنها از گزینه انعطاف پذیرتری پشتیبانی کردند ، که در آن پس از سنجش فواید و خطرات برای هر فرد ، دوز تقویت کننده توصیه می شود. این ارزیابی فواید و خطرات می تواند برای گروه های جوان ، به ویژه مردان جوان 18 تا 29 ساله ، مودار شود. این گروه در معرض خطر نسبی بالاتری برای ایجاد التهاب قلب (میوکاردیت) به عنوان عارضه جانبی واکسیناسیون هستند. این خطر اندک است ، اما - به طور بالقوه - مزایای استفاده از دوز دوم واکسن در گروه سنی که در معرض خطر نسبتاً کمی از پیامدهای شدید حتی در صورت عدم واکسیناسیون قرار دارد.

  مدلسازی خطر میوکاردیت توسط سن و جنس با برآورد اثربخشی واکسن (VE) بزرگنمایی/مدلسازی خطر میوکاردیت بر اساس سن و جنس با برآورد اثر واکسن (VE)

  اگرچه اعضای ACIP از اینکه چه کسی باید و چه کسی نباید از دوز تقویت کننده استفاده کند ناراحت هستند ، اما آنها همچنین از مزایای محدودی که هر تقویت کننده ارائه خواهد کرد ، ابراز تاسف کردند. هلن "کیپ" تالبوت ، عضو رای گیری ACIP ، متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه وندربیلت ، در مورد بیمارستان هایی که مملو از بیماران واکسینه نشده است و مبتلا به COVID-19 هستند ، صحبت کرد. تالبوت گفت: "صادقانه بگویم ، ما می توانیم به مردم تقویت کننده بدهیم ، اما این واقعا پاسخ این همه گیری نیست." "من احساس می کنم که ما رژ لب روی قورباغه ها می گذاریم. این همه گیری را حل نمی کند."

  توصیه های کمیته اکنون به میز مدیر CDC والنسکی منتقل می شود. در صورت پذیرفته شدن (که احتمالاً چنین خواهد بود) ، ارائه دهندگان واکسن باید از آنها پیروی کنند. این امر به این دلیل است که واکسن ها توسط دولت فدرال هزینه شده و توزیع می شوند ، که ارائه دهندگان را ملزم به رعایت زبان FDA و EUA توصیه های ACIP می کرد. توصیه ها صرفاً توصیه های "موقت" هستند. مقامات ACIP و ایالات متحده انتظار دارند که تقویت کننده ها و توصیه های جدید در هفته های آینده ارائه شود.

خبرهای دیگر از علوم پایه