مردی که “گلوله های ایمن سازی” ساختگی کووید را فروخت، نزدیک به 3 سال زندان می گیرد

جولی مازی قبل از صدور حکم مدعی شد که «مصونیت مستقل دارد.»
جولی مازی متخصص طب طبیعی و هومیوپات کالیفرنیا به دلیل جعل کارت‌های واکسیناسیون کووید-۱۹ فدرال و فروش گلوله‌هایی که به دروغ ادعا می‌کرد محافظت مادام‌العمر در برابر کووید را ارائه می‌دهد، ۳۳ ماه را در زندان فدرال خواهد گذراند.

ادامه مطلب

فدرال رزرو هومیوپات CA را به دلیل فروش گلوله‌های کووید، کارت‌های واکسن جعلی CDC دستگیر کردند. اولین پیگرد تقلب جنایی فدرال مربوط به واکسیناسیون و سوابق واکسیناسیون جعلی COVID-19.

مازی، از ناپا، در ماه آوریل به اتهامات وارده اعتراف کرد و برای تمام اتهامات با حداکثر 25 سال حبس روبرو شد.

"مازی به جای ارائه اطلاعات و راهنمایی های حکیم، از دستفروشی راه حل های تایید نشده سود برد. دستیار دادستان کل، کنت پولیت، جونیور از بخش جنایی وزارت دادگستری، در اعلامیه ای در مورد اعتراف به گناهکار گفت: "با این حال، مدتی پس از آن، به گزارش آسوشیتدپرس، مازی وکلای خود را اخراج کرد، شروع به وکالت کرد و سعی کرد از توافق نامه خود کناره گیری کند.

در ماه اوت، او مبنای قانونی اتهامات را به چالش کشید، که شامل یک فقره کلاهبرداری با سیم بود. و یک مورد از اظهارات نادرست مربوط به مسائل مراقبت های بهداشتی.

تبلیغات

مصونیت جعلی

طبق گزارش ها، مازی در طول یک مسابقه گفت: "هیچ قانونی نقض نشده است." طبق گزارش ثبت دره ناپا، جلسه شنوایی مجازی در ماه اوت. «آیا می‌توانید قوانینی را ارائه کنید که به شما اجازه می‌دهد از رویه‌هایی که یک پزشک متخصص طب طبیعی مجوز اجرای آن را دارد بی‌اعتنا شوید؟»

قاضی ناحیه ایالات متحده، چارلز آر. مازی در هفته گذشته به مبارزه حقوقی خود ادامه داد و نامه ای به دادگاه داد که ادعای "مصونیت حاکمیتی" داشت و استدلال کرد که او به عنوان یک بومی آمریکایی "از اقدامات قانونی مصون است."

دادستان های فدرال استدلال کرده بودند که Mazi با فروش ویال های گلوله های اثبات نشده حاوی مواد ناشناخته به قیمت 243 دلار سود می برد و به دروغ ادعا می کرد که آنها "مصونیت مادام العمر" را در برابر COVID-19 ارائه می دهند. او همچنین صدها کارت واکسیناسیون جعلی را فروخت. برخی از کارت‌ها جعلی بودند که نشان می‌داد او واکسن کووید-۱۹ مدرنا را به مشتریان تزریق کرده است. برخی دیگر به دروغ ادعا کردند که کودکان در برابر بیماری های دوران کودکی واکسینه شده اند تا شرایط ایمن سازی مدرسه را برآورده کنند.

طبق سوابق مالی به دست آمده توسط بازرسان فدرال، مازی بیش از 221,000 دلار از 1,242 تراکنش بین ژانویه 2020 تا مه به دست آورده است. 21، 2021. اگرچه اکثر تراکنش‌ها نشان نمی‌دهند که برای چه هستند، 25 تراکنش به ارزش کل 7653 دلار برای درمان‌های کووید و حدود 34 تراکنش دیگر برای واکسیناسیون هومیوپاتی بودند.

قاضی بریر روز سه‌شنبه مازی را به محکومیت محکوم کرد. 33 ماه حبس و سه سال حبس مشروط. به او دستور داده شد تا 6 ژانویه 2023 به اداره زندان ها تسلیم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *