خبر

 • تک بورد - مردم فکر می کنند چیزهایی را که در واقع در یک موتور جستجو جستجو کرده بودند به خاطر می آورند

  مردم فکر می کنند چیزهایی را که در واقع در یک موتور جستجو جستجو کرده بودند به خاطر می آورند
  18 روز و 9 ساعت قبل

  مطالعه نشان می دهد که ما فکر می کنیم جستجوهای اینترنتی نشانه ای است که ما بیشتر از آن می دانیم.
  بسیاری از ما درباره نحوه برون سپاری بخشی از مغز خود به دستگاه های الکترونیکی شوخی می کنیم. اما بر اساس مقاله جدید دانشگاه تگزاس در آدریان وارد آستین ، این تنها یک تنوع در مورد چیزی است که در طول تاریخ بشر اتفاق افتاده است. هیچ کس هرگز نمی تواند همه آنچه را که باید بداند یاد بگیرد. اما به گفته وارد

  با گذشت زمان ، ما با تکیه بر مواردی مانند کتاب و سایر نشریات ، جایگزینی برای یافتن شخصی که اطلاعات مورد نیاز خود را داریم ، ایجاد کرده ایم. بر اساس آخرین نتایج وارد ، به سادگی اینترنت معادل الکترونیکی ارائه می دهد؟

  نه به طور کامل. بر اساس داده های او ، به نظر می رسد که موتورهای جستجو اکنون اطلاعات را آنقدر سریع و یکپارچه باز می گردانند که ما فکر می کنیم اطلاعاتی را که در واقع به دنبال آنها بودیم به خاطر می آوریم. و این ممکن است به ما اطمینان غیرموجهی در توانایی ما در بیرون کشیدن حقایق از مغز بدهد.

  سرعت جستجو

  فرضیه وارد بر این ایده استوار است که ما احتمالاً فراخوان را دسته بندی می کنیم فرآیند بر اساس آسان بودن آن جستجوی همه اطلاعات اضافی موجود در یک کتاب برای یافتن قطعه واحد مورد نیاز ما می تواند سخت باشد ، حتی اگر کتاب در دست شما باشد. در حالی که گاهی اوقات دشوار است که یک واقعیت را در حافظه خود ثبت کنیم ، اما به طور کلی بسیار راحت تر است. برای مواردی که به راحتی قابل یادآوری هستند-مانند اشعار آهنگهای پاپ مزاحم دوران دبیرستان-اغلب فوری است. آنها به طور کلی سریع هستند ، اطلاعات اضافی زیادی ندارند و از طریق رابط هایی که پردازش آنها آسان است نمایش داده می شوند. او می نویسد: "تفکر با گوگل ،" که اطلاعات را تا حد ممکن به صورت محرمانه ارائه می دهد ، ممکن است بیشتر شبیه به تنهایی فکر کند. " مانند بیرون کشیدن موفقیت آمیز چیزی از حافظه ما. و این می تواند گمراه کننده باشد ، زیرا جستجوهای موفق به ما این حس را می دهد که حافظه ما گسترده تر از آن چیزی است که واقعاً وجود دارد.

  برای آزمایش این فرضیه ، وارد انواع سوالات فراخوانی اطلاعات را ایجاد کرد. او سپس از مردم خواست تا به آنها پاسخ دهند ، چه با حافظه و چه با استفاده از گوگل. در کنار این طرح ساده ، تغییرات در چالش فراخوانی وجود داشت که به شناسایی نحوه مشاهده افراد از یک جستجوی موفق در اینترنت کمک می کرد. افراد به 10 س questionsال با استفاده از حافظه یا جستجوی اینترنتی پاسخ می دهند و سپس یک آزمون عزت نفس شناختی را انجام می دهند ، که احساس افراد را در مورد ظرفیت ذهنی آنها اندازه گیری می کند. کسانی که قادر به استفاده از گوگل بودند سوالات بیشتری را درست دریافت کردند. اما آنها با تقویت توانایی های خود از بین رفتند. همچنین احتمال بیشتری وجود داشت که آنها نسبت به کسانی که به حافظه متکی بودند ، در آزمون بعدی که نمی توانستند از اینترنت استفاده کنند ، خوب عمل کنند. در این مورد ، به هر دو گروه پاسخ صحیح به س questionsالاتی داده شد که به آنها امکان می دهد عملکرد واقعی خود را قضاوت کنند. سپس از آنها در مورد اعتماد خود در آزمایش آینده س askedال شد و باز هم ، کاربران گوگل اطمینان بیشتری داشتند. در این مورد ، با این حال ، در واقع آزمودنی های آینده به آزمودنی ها داده شد ، در آن زمان مشخص شد که اعتماد به نفس گوگل اشتباه بوده است ، زیرا افرادی که در دور دوم از اینترنت محروم بودند به همان اندازه ضعیف عمل کردند.

  در آزمایشی دیگر ، به افرادی که بر حافظه متکی بودند ، گفته شد که از هر 10 پاسخ ، بدون در نظر گرفتن عملکرد واقعی آنها ، هشت مورد را به درستی دریافت کرده اند. کسانی که معتقد بودند این نمره با اعتماد به نفس متفاوتی روبرو شده است که تقریباً با افرادی که از گوگل استفاده می کنند برابر است. یک آزمایش دیگر نشان داد که این اعتماد به نفس در صورتی از بین می رود که از کاربران گوگل بخواهند قبل از استفاده از گوگل هر پاسخی را که می توانند از حافظه خارج کنند بنویسند. به عبارت دیگر ، اگر آنها مجبور بودند قبل از استفاده از موتور جستجو ، محدودیت های حافظه خود را در نظر بگیرند ، در نهایت سوژه ها احساس مبالغه آمیزی از عملکرد خود نداشتند.

خبرهای دیگر از علوم پایه