خبر

 • تک بورد - مدیر CDC با غلبه بر متخصصان ، به تقویت کننده های Pfizer برای کارکنان بهداشت و درمان اجازه می دهد

  مدیر CDC با غلبه بر متخصصان ، به تقویت کننده های Pfizer برای کارکنان بهداشت و درمان اجازه می دهد
  13 روز و 14 ساعت قبل

  تقویت کننده ها همچنین برای کارگران خط مقدم ، ارائه دهندگان مراقبت های روزانه ، معلمان ، کارگران خواربارفروشی مناسب است.
  درست نیمه شب گذشته ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، کمیته ای از مشاوران مستقل را لغو کرد و اجازه استفاده از یک دوز تقویت کننده واکسن Pfizer/BioNTech در افرادی که خطر ابتلا به ویروس کرونا را افزایش می دهند. این شامل کارکنان مراقبت های بهداشتی ، کارگران خط مقدم ، معلما

  خواندن بیشتر

  مشاوران CDC برای 65+ افراد دارای خطرات سلامتی-نه خطرات شغلی-ساعاتی قبل ، کمیته مشورتی CDC در زمینه ایمن سازی (ACIP) یک جلسه دو روزه را به پایان رساند. جلسه در مورد توصیه های تقویت کننده - و 9 به 6 مخالف توصیه تقویت کننده برای این گروه.

  روشل والنسکی ، کارگردان ، در بیانیه ای گفت: "به عنوان مدیر CDC ، وظیفه من است که تشخیص دهم اقدامات ما در کجا می تواند بیشترین تأثیر را داشته باشد." "در CDC ، ما وظیفه داریم داده های پیچیده و اغلب ناقص را تجزیه و تحلیل کنیم تا توصیه های مشخصی را برای بهبود سلامت ارائه دهیم. در یک بیماری همه گیر ، حتی با عدم اطمینان ، ما باید اقداماتی را انجام دهیم که پیش بینی می کنیم بزرگترین فایده را خواهد داشت."

  وی در ادامه خاطرنشان کرد که گنجاندن افراد در معرض خطر بالای COVID-19 از قرار گرفتن در معرض مشاغل و موسسات "با مجوز تقویت کننده FDA مطابقت دارد." سازمان غذا و دارو چهارشنبه گذشته مجوز استفاده اضطراری اصلاح شده برای واکسن Pfizer/BioNTech را صادر کرد ، که به افراد 65 سال و بالاتر و همچنین افراد 18 تا 64 ساله که در معرض خطر بالای بیماری کووید -19 قرار دارند ، از طریق پزشکان ، مجاز به افزایش دوز است. شرایط یا مواجهه های شغلی و سازمانی.

  تبلیغات

  اگرچه کمیته مشورتی CDC در مورد تأیید این استفاده دچار تردید شد ، اما آنها در نهایت تصمیم گرفتند که نیازی به این کار وجود ندارد - اثربخشی واکسن در برابر بیماری های شدید و بستری شدن در افراد زیر سن بسیار قوی است. سن 65 سالگی. و توصیه تقویت کننده برای هرکسی که دارای خطر شغلی یا سازمانی است ، می تواند یک تقویت کننده رایگان برای همه ایجاد کند.

  با انجام این حرکت غیرمعمول برای نادیده گرفتن تصمیمات ACIP ، والنسکی تلاش های تقویت کننده را بیشتر به کار می گیرد. مطابق با برنامه های اولیه دولت بایدن به دوزهای تقویت کننده برای همه بزرگسالان واکسینه شده ، از این هفته شروع کنید.

  با این وجود ، توصیه های فعلی فقط در مورد واکسن Pfizer/BioNTech و کسانی که این واکسن را برای "سری اولیه" دو دوز دریافت کرده اند اعمال می شود. به کسانی که در ابتدا دو دوز واکسن Moderna COVID-19 یا یکبار واکسن جانسون و جانسون دریافت کرده اند ، توصیه می شود منتظر داده ها و توصیه های تقویت کننده بیشتری باشند.

  در حال حاضر ، توصیه های رسمی CDC در مورد چه کسی باید از واکسن تقویت کننده Pfizer/BioNTech استفاده کند - حداقل شش ماه پس از سری اولیه Pfizer/BioNTech تزریق شود. (تاکید CDC).

  افراد 65 سال به بالا و ساکنین مراقبت های طولانی مدت باید حداقل 6 ماه پس از تزریق واکسن COVID-19 Pfizer-BioNTech واکسن دریافت کنند. سری اولیه Pfizer-BioNTech ، افراد 50-64 ساله با بیماریهای زمینه ای باید حداقل 6 ماه پس از سری اولیه Pfizer-BioNTech ، افراد مسن ، واکسن COVID-19 Pfizer-BioNTech را دریافت کنند. 18 تا 49 سال با شرایط پزشکی زمینه ای ممکن است یک واکسن تقویت کننده واکسن COVID-19 Pfizer-BioNTech را حداقل 6 ماه پس از سری اولیه Pfizer-BioNTech ، بر اساس مزایا و خطرات فردی و افراد دریافت کنند. در سنین 18-64 سال که به دلیل شرایط شغلی یا سازمانی در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا و انتقال آن هستند ممکن است حداقل 6 ماه پس از Pfizer واکسن COVID-19 Pfizer-BioNTech دریافت کنند سری اولیه BioNTech ، بر اساس i آنها مزایا و خطرات فردی

خبرهای دیگر از علوم پایه