خبر

 • تک بورد - مدیر عامل بیمارستان به متخلفان واکسن می گوید که

  مدیر عامل بیمارستان به متخلفان واکسن می گوید که "دهان خود را به میزوری میزوری" می بندند
  22 روز و 7 ساعت قبل

  موارد و بستری شدن در بیمارستان در میان نرخ واکسیناسیون کم و شیوع دلتا افزایش می یابد.
  با گسترش سریع نوع دلتا در میسوری و موارد افزایش COVID-19 ، برخی از بیمارستان های این ایالت از قبل دچار مشکل شده اند. و پیش بینی ها نشان می دهد که اوضاع فقط در هفته های آینده بدتر خواهد شد.

  بر اساس ردیابی داده های نیویورک تایمز ، در دو هفته گذشته موارد در کل استان 45 درصد افزایش یافته است ، و میزان بستری در بیمارستان 24 درصد افزایش یافته است. تعداد زیادی از شهرستانها در سراسر ایالت از نظر سرانه آلودگی بالایی دارند ، برخی از این تعداد از هر هفت نفر ساکنین یکی از این افراد است. اما بسیاری از شهرستانها با بالاترین آمار روزانه جدید در گوشه جنوب غربی میسوری جمع شده اند.

  Taney County ، شهر شهر توریستی محبوب برانسون در جنوب غربی میسوری ، شاهد افزایش روزانه موارد 50٪ در آخرین موارد است دو هفته ، با بستری شدن در بیمارستان 62 درصد افزایش یافته است. Taney به طور متوسط ​​روزانه 52 مورد جدید در هر 100000 نفر دارد ، که سومین بالاترین نرخ روزانه در این ایالت است. شمال تنی در گوشه جنوب غربی ، شهرستان دالاس واقع شده است که با 63 در هر 100000 نفر ، بالاترین میانگین روزانه موارد جدید را دارد. در دو هفته گذشته موارد در آنجا 74 درصد افزایش یافته و در بیمارستان 44 درصد افزایش یافته است.

  "ساکت شوید"

  دالاس در شمال شهر اسپرینگفیلد واقع شده است ، که به ویژه در چند روز اخیر آسیب دیده است. در چهارم ژوئیه ، مدیر ارشد اداری در بیمارستان مرسی در اسپرینگ فیلد ، در توئیتر خود نوشت كه بیمارستان به دلیل هجوم پرونده COVID-19 ، به طور موقت تهویه هوا تمام شده است. در حال حاضر ، واحد مراقبت های ویژه بیمارستان 99 درصد پر بود و فقط یک تخت ICU در دسترس بود.

  مراکز پزشکی Cox در Springfield نیز با مشکل روبرو هستند و در حال حاضر 97 درصد تخت های ICU آنها پر شده است. استیو ادواردز ، رئیس و مدیرعامل CoxHealth ، روز سه شنبه درخواست ناامیدکننده ای را برای درمانگران تنفسی بیشتر مطرح کرد. وی در توئیتر خود نوشت: "اسپرینگ فیلد ، مو در حال تلاش برای افزایش حجم Covid است" و افزود كه درمانگران "قهرمانانه" سیستم بیمارستان به تقویت نیرو نیاز دارند.

  این درخواست به دنبال توییت شوم ادواردز در روز چهارم بود که در آن اشاره کرد. که درصد آزمایشات COVID-19 که مثبت شده اند به 32 درصد رسیده است. "بسیار نگران کننده!" او توییت کرد. وی همچنین گزارش داد كه سیستم بیمارستان چهار بیمار COVID-19 كودكان را فقط در روز شنبه پذیرفته است ، از جمله یك نوزاد كه فقط چند هفته داشت.

  آگهی

  "اگر در مورد واكسن اظهارنظرهای تحقیرآمیزی می كنید وی ، و هیچگونه تخصص بهداشت عمومی ، ممکن است مسئول مرگ کسی باشید. "، وی در توییتر خود به سادگی افزود:" خفه شو ".

  در همان روز ، آنتونی فاوچی ، متخصص ارشد بیماری های عفونی ، اظهار داشت که 99.2 درصد از مرگ COVID-19 در ماه ژوئن در افراد واکسینه نشده بود. دکتر فاوسی در مصاحبه ای در مصاحبه NBC با ملاقات با مطبوعات با چاک تاد گفت: "هیچ واکسنی کامل نیست." "اما وقتی شما در مورد اجتناب از بستری شدن در بیمارستان و مرگ صحبت می کنید ، واقعاً ناراحت کننده و غم انگیز است که اکثر این موارد قابل پیشگیری و پیشگیری هستند."

  دوز دلتا

  میزان پایین واکسیناسیون در میسوری یک آسیب پذیری اساسی است. ، به ویژه هنگامی که نوع دلتا بسیار قابل انتقال در ایالات متحده بیداد می کند. بر اساس تلاش برای ردیابی واریانت توسط محققان Scripps Research در لاجولا ، کالیفرنیا ، میسوری بیشترین شیوع نوع دلتا را در هر ایالت دارد. بر اساس شواهد ژنتیکی محدود از 23 ژوئن ، نوع دلتا حدود 96 درصد موارد روزانه را در ایالت نمایش من تشکیل می دهد.

  تخمین زده می شود که نوع دلتا ، که برای اولین بار در هند شناسایی شد ، بیش از دو برابر ویروس اصلی ویروس کرونا ویروس همه گیر ، SARS-CoV-2 ، که از ووهان ، چین خارج شد. همچنین برخی شواهد نشان می دهد که ویروس ممکن است باعث موارد شدیدتر COVID-19 شود.

  واکسن ها هنوز هم تا حد زیادی در برابر نوع دلتا محافظت می کنند - به ویژه در برابر بیماری شدید ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از عفونت. با این حال ، این محافظت افراد را واکسینه می کند. میزان واکسیناسیون میسوری در میان ایالت ها در جایگاه سی و هفتم قرار دارد و تنها 39 درصد از جمعیت واکسیناسیون کامل دارند. و در مناطقی که اکنون شاهد افزایش موج هستیم ، میزان واکسیناسیون حتی پایین تر است. به عنوان مثال ، شهرستانهای تنی و دالاس به ترتیب فقط 26 درصد و 24 درصد از ساکنان آنها به طور کامل واکسینه شده اند.

  با ترکیبی از میزان واکسیناسیون پایین ، گسترش سریع نوع دلتا و تعطیلات اخیر ، کارمندان بهداشت در ایالت در حال آمادگی برای بدتر شدن اوضاع در هفته های آینده هستند.

  اشلی کیمبرلینگ کاساد ، معاون رئیس کلینیک خدمات CoxHealth در "پیش بینی های ما فقط نشان دهنده ادامه روند صعود است." اسپرینگ فیلد ، به آسوشیتدپرس گفت. "ما به طور کلی حدود دو هفته پس از حوادث بزرگ شاهد افزایش بستری در بیمارستان هستیم ، بنابراین با دانستن اینکه آخر هفته تعطیل است و احتمالاً افراد زیادی وقت خود را با خانواده و دوستان خود گذرانده اند و نرخ واکسیناسیون ما بسیار پایین است ، انتظار داریم که طی دو هفته واقعاً خیلی شلوغ می شود. "

خبرهای دیگر از علوم پایه