خبر

 • تک بورد - مدیرعاملان مراقبت های بهداشتی به دلیل افزایش همه گیری ، پول نقد جمع کردند و 3.2 میلیارد دلار به خانه بردند

  مدیرعاملان مراقبت های بهداشتی به دلیل افزایش همه گیری ، پول نقد جمع کردند و 3.2 میلیارد دلار به خانه بردند
  10 روز و 10 ساعت قبل

  متوسط ​​حقوق مدیر عاملان علی رغم اخراج بی سابقه کارگران بهداشتی ، به 9 میلیون دلار افزایش یافت.
  در حالی که سال گذشته بیماری همه گیر COVID-19 کشور را ویران کرد ، افسران ارشد اجرایی 178 شرکت بهداشتی درمانی ایالات متحده دریافتند که دستمزد قبلاً بالای آنها تا ارتفاعات بالاتر نیز افزایش یافته است.

  بر اساس تجزیه و تحلیل جدید توسط Axios ، 178 مدیرعامل در مجموع 3.2 میلیارد دلار در سال 2020 به خانه خود بردند. متوسط ​​حقوق و دستمزد آنها به 9 میلیون دلار افزایش یافت ، در حالی که در حدود 7.7 میلیون دلار در سال 2018 و 8 میلیون دلار در سال 2019 بود. بر اساس دفتر سرشماری ایالات متحده ، درآمد متوسط ​​خانوار در سال 2019 آمریکا 68703 دلار بود. اداره مسکن و شهرسازی تخمین می زند که درآمد متوسط ​​ملی سال 2020 خانواده ها 78500 دلار بود.

  30 مدیرعامل مراقبت های بهداشتی هر کدام بیش از 30 میلیون دلار درآمد کسب کردند. این لیست شامل مدیران عامل Regeneron (174 میلیون دلار) ، Eli Lilly (68 میلیون دلار) ، Teladoc (45 میلیون دلار) ، UnitedHealth Group (42 میلیون دلار) و Quest Diagnostics (34 میلیون دلار) است.

  مدیر عامل با بیشترین دستمزد جو کیانی از ماسیمو بود که 210 میلیون دلار درآمد کسب کرد. ماسیمو یک شرکت تجهیزات پزشکی است که در ساخت محصولات اندازه گیری اشباع اکسیژن شهرت دارد.

  مدیران عامل شرکت های بیمه درمانی نیز وضعیت خوبی داشتند. مدیرعامل شش مجتمع بهداشتی درمانی - Anthem ، Centene ، Cigna ، CVS Health ، Humana و UnitedHealth Group - در مجموع 236 میلیون دلار در سال 2020 هزینه کردند. Axios یادداشت می کند که 45 درصد افزایش از حقوق جمعی آنها در سال 2019 است. تبلیغات

  Axios حقوق را با استفاده از سود واقعی و واقعی جوایز سهام و جوایز محاسبه کرد که در افشاگری های ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است.

  سود و زیان

  تورم دستمزد برای مدیران بهداشت و درمان به نظر می رسد برخی از بخشهای صنعت در میان همه گیر شدن با مشکل روبرو هستند. بسیاری از افراد ویزیت و معاینات روتین بهداشتی را به تعویق می اندازند و اقدامات انتخابی و درمان را به تأخیر می اندازند. طبق آمار اداره کار ایالات متحده ، در آوریل سال 2020 ، یک میلیون و 400 هزار کارگر بهداشتی اخراج و یا از کار اخراج شدند. و دولت فدرال 70 میلیارد دلار کمک مالی به بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ارائه کرد.

  با این حال ، بسیاری از مدیران عامل بیمارستان به خوبی شرایط همه گیر را پشت سر می گذارند. به گفته نیویورک تایمز ، HCA Healthcare ، یک زنجیره بیمارستانی بیمارستانی ، تهدید کرد اگر هزاران پرستار موافقت نکنند که مزد و سایر امتیازات را بگیرند ، اخراج می کنند. با این حال HCA در نیمه اول سال 2020 یک میلیارد دلار بودجه نجات از دولت فدرال پذیرفت. و تجزیه و تحلیل Axios نشان داد که مدیر عامل HCAs هفتمین پردرآمدترین درآمد در سال 2020 است ، با درآمد تقریبی 83.6 میلیون دلار.

  به همین ترتیب ، به گفته تایمز ، زنجیره بیمارستان های انتفاعی Tenet Healthcare 345 میلیون دلار کمک مالیات دهندگان در نیمه اول سال 2020 دریافت کرده و تقریباً 11000 کارگر را خسته کرده است. مدیر عامل آن 26.5 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

خبرهای دیگر از علوم پایه