خبر

 • تک بورد - مدرسه ضد واکسن در فلوریدا به بچه ها می گوید که در صورت تزریق واکسن COVID در خانه بمانند

  مدرسه ضد واکسن در فلوریدا به بچه ها می گوید که در صورت تزریق واکسن COVID در خانه بمانند
  8 روز و 15 ساعت قبل

  این مدرسه ، که معلمان واکسینه شده را نیز ممنوع کرده است ، نادرستی واکسن را رد می کند.
  یک مدرسه خصوصی ضد واکسن در میامی ، فلوریدا ، از دانش آموزانی که واکسن COVID-19 دریافت کرده اند می خواهد که 30 روز در خانه بمانند. رسانه خبری WSVN

  مدرسه در نامه ای به والدین ، ​​بار دیگر اطلاعات غلط واکسن را منتشر کرد و به دروغ ادعا کرد که واکسن COVID-19 می تواند باعث "انتقال احتمالی یا ریختن آن بر دیگران" شود. هیچ واکسن COVID-19 مورد استفاده در ایالات متحده شامل ویروس زنده نیست. در اینجا فقط واکسن های مبتنی بر mRNA (Pfizer و Moderna) و واکسن مبتنی بر ناقل ویروسی (J&J) استفاده نمی شود. این واکسن های COVID-19 باعث "ریزش" یا خطر انتقال SARS-CoV-2 به دیگران نمی شود.

  مدرسه ، آکادمی Centner ، به دلیل لفاظی های ضد واکسن خود مشهور است و اطلاعات غلط واکسن آکادمی خاطرنشان می کند که با همه دستورات واکسن مخالف است و نیازی به واکسیناسیون برای دانش آموزان خود ندارد ، به نقل از "آزادی انتخاب". بدون شواهد ، واکسیناسیون های معمول ، ایمن و نجات دهنده دوران کودکی را با افزایش انواع بیماری ها مانند دیابت مرتبط می کند و به والدین کمک می کند تا معافیت هایی را از واکسن های دولتی دریافت کنند. مانند بسیاری از گروههای ضد واکسن ، Centner ترس از آسیب را نشان می دهد و به دروغ پیشنهاد می کند که مطالعات ایمنی کافی در مورد واکسن ها انجام نشده است. شهریه سنتنر بین 15000 دلار تا 30،000 دلار در سال متغیر است.

  تبلیغات

  در آوریل ، سنتنر پس از گفتن به معلمان در تیتر اصلی رسانه های ملی قرار گرفت که در صورت دریافت واکسن COVID-19 به آنها اجازه تماس داده نمی شود. باز هم ، مدرسه به ادعاهای کاملاً نادرست در مورد "ریختن" اشاره کرد. بنیانگذاران سنتنر ، لیلا و دیوید سنتنر ، همچنین از استفاده از ماسک در مدرسه خودداری کردند و میزبان رابرت اف کندی جونیور بود که به دلیل ارائه اطلاعات غلط ضد تظاهرات ضد تهاجمی و نظریه های توطئه مشهور است.

  مانند بسیاری دیگر گروه های ضد واکسن ، سنتنر ادعا می کند که مخالف واکسیناسیون نیست. جاشوا هیلز ، کارمند Centner در ماه آوریل به WSVN گفت: "ما ضد واکسر نیستیم ؛ ما طرفدار واکسن های ایمن هستیم." "آیا این واکسن ها - آیا این تزریق - 100 درصد بی خطر است؟ من به عنوان والدین دو کودک که به این مدرسه می روند ، حاضر نیستم از این س onال با علامت سوال استفاده کنم."

  در جدیدترین مقاله خود سنتنر با ارسال نامه ای به والدین ، ​​واکسن های کووید -19 را "تجربی" نامید ، با وجود این واقعیت که آنها ده ها سال در حال توسعه بوده اند و واکسن Pfizer/BioNTech تأیید کامل سازمان غذا و دارو را کسب کرده است.

  " به دلیل تاثیر بالقوه بر سایر دانش آموزان و جامعه مدرسه ما ، دانش آموزان واکسینه شده برای هر دوز و تقویت کننده باید 30 روز پس از واکسیناسیون در خانه بمانند و تا زمانی که دانش آموز سالم است و پس از 30 روز به مدرسه بازگردند. سنتنر در نامه نوشت.

خبرهای دیگر از علوم پایه