techbord.com محققان MIT

افراد خلاق در MIT همیشه با فناوری جدید وحشی همراه هستند و امروز آنها از پروژه جدید دیگری از این دست رونمایی می کنند: یک قایق ربات ، خودمختار و قادر به حمل مسافران واقعی. این مقداری پیش پا افتاده تر از برخی دیگر از موفقیت های MIT است ، اما هنوز هم یک ویژگی چشمگیر مهندسی است.

قایقی که به درستی "Roboat II" نامگذاری شده است (نام قبلی خود ، Roboat اصلی) ، محصول پنج سال آزمایش در آزمایشگاه علوم رایانه ای و هوش مصنوعی MIT (CSAIL) است. . مانند هر دنباله خوب ، Roboat II بزرگتر ، باهوش تر و قادر به تحمل وزن بیشتر از نسخه اصلی است.

اگر از خود می پرسید که چرا قایقی مانند این وجود دارد ، چند دلیل قابل توجه وجود دارد. اول از همه ، تیم پشتیبان این پروژه وظیفه ایجاد ناوگان "اولین " جهان قایق های خودمختار را برای شهر آمستردام در هلند داشته است ، بنابراین توسعه Roboat II بخشی از این تعهد است .

با این حال ، حتی خارج از آن هدف محدود ، Roboat II می تواند در شهرهای دیگر کره زمین بسیار مفید باشد ، به شرط داشتن کانال یا آبراه. قایق های کوچک و خودمختاری از این قبیل می توانند زباله ها ، بسته های کشتی را جمع کنند یا حتی به عنوان تاکسی های آب خودران حرکت کنند که مردم را از مکانی به مکان دیگر منتقل می کنند. در اینجا امکانات بی پایان است.

"ما در حال توسعه ناوگان Roboats هستیم که می تواند افراد و کالاها را تحویل بگیرد و با Roboats دیگر ارتباط برقرار می کنیم تا طیف وسیعی از سیستم عامل های مستقل را برای فعال کردن فعالیت های آبی تشکیل دهیم. استاد MIT ، دانیلا روس.

البته ، در حالی که Roboat II خود می تواند دو مسافر را حمل کند ، اما لزوماً به این معنی نیست که باید باشد. حداقل می توان گفت که طراحی فعلی ابتدایی است ، بدون صندلی های مناسب ، ریل های محافظ یا فضای ذخیره سازی. با این حال ، Roboat II به عنوان اثبات مفهوم و تکرار دوم یک قایق بسیار کوچکتر ، کاملاً یک موفقیت محسوب می شود.

Roboat II به طول 6 فوت "Covid-دوستانه " است و برای حرکت در آب از الگوریتم هایی مشابه آنچه در اتومبیل های خودران پیدا می کنید استفاده می کند. تیم Roboat در حال حاضر در حال کار بر روی یک کشتی شناور به طول 4 متر و "تمام مقیاس" است که توانایی حمل چهار تا شش مسافر را دارد. ما مشتاقانه منتظر دیدن آن قایق در عمل هستیم که زمان آن فرا رسد.

محققان MIT "ربات" خودران را ایجاد می کنند که می تواند دو مسافر را حمل کند
science/محققان-mit-ربات-خودران-را-ایجاد-می-کنند-که-می-تواند-دو.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گفته می شود انویدیا RTX 2060 و RTX 2060 Super را دوباره راه اندازی می کند
techbord.com Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker
techbord.com مدیاگران Skyrim ابزاری جدید برای یادگیری ماشین دارند که متن را به گفتار واقع بینانه NPC تبدیل می کند
techbord.com MediaTek کوالکام و سامسونگ را با پیشرفته ترین Dimensity 1200 SoC به کار می گیرد
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.