خبر

 • تک بورد - متخصصان اطفال برای واکسن های سریع کووید برای کودکان تلاش می کنند - اما بدون تفنگ

  متخصصان اطفال برای واکسن های سریع کووید برای کودکان تلاش می کنند - اما بدون تفنگ
  22 روز و 11 ساعت قبل

  مقامات تخمین های کمی متفاوت برای زمان واکسن برای کودکان زیر 12 سال ارائه می دهند.
  پس از آنکه واکسن COVID-19 Pfizer دوشنبه تأییدیه کامل قانونی را دریافت کرد ، فشارها در دسترس است تا واکسن در دسترس کودکان زیر 12 سال قرار گیرد. زودتر به آنها داده می شود.

  تأییدیه سازمان غذا و دارو استفاده از واکسن را در افراد 16 سال به بالا پوشش می دهد ، در حالی که مجوز استفاده اضطراری از سازمان هنوز امکان استفاده از آن را برای نوجوانان بین 12 تا 15 سال فراهم می کند. برخی از کارشناسان انتظار دارند که FDA تأیید کامل برای استفاده در کودکان 12 تا 15 ساله نسبتاً زود. یک مسئله بسیار فوری با گسترش وحشیانه نوع فوق العاده قابل انتقال دلتا ، شروع شرایط جدید مدرسه ، اختلاف بر سر ماسک ها و تعطیلات بزرگ در نزدیکی گوشه. آکادمی اطفال آمریکا در نامه ای به FDA در اوایل ماه جاری میلادی از آژانس خواست تا واکسن کودکان زیر 12 سال را "در اسرع وقت" مجاز کند.

  در حال حاضر ، FDA در انتظار اطلاعات مربوط به که بر اساس آن تصمیم گیری شود. آزمایشات بالینی در کودکان 5 تا 11 سال ، 2 تا 5 و 6 ماه تا 2 سال هنوز ادامه دارد. این کارآزمایی ها داده های مهمی در مورد ایمنی واکسن و میزان دوز پاسخ های ایمنی بهینه در هر گروه سنی ارائه می دهد. این کارآزمایی ها شامل چندین گزینه دوز برای هر گروه سنی بود.

  مقامات ایالات متحده تخمین های کمی متفاوت برای زمان شروع واکسن ها از FDA ارائه کرده اند. آنتونی فائوچی ، متخصص بیماریهای عفونی صبح سه شنبه در مصاحبه با روزنامه Today ، گفت واکسن برای کودکان زیر 12 سال "به امید خدا تا اواخر پاییز و اوایل زمستان" در دسترس خواهد بود.

  در همین حال ، فرانسیس کالینز ، مدیر از م Institسسات ملی بهداشت ، در مصاحبه با نسخه صبحگاهی NPR ، همچنین سه شنبه ، زمان بندی کمی طولانی تر ارائه داد. او گفت: "من تصور نمی کنم که تأییدیه برای بچه های 5 تا 11 ساله قبل از پایان سال 2021 انجام شود." با این حال. ماه گذشته ، FDA از Pfizer و شریک آن BioNTech و Moderna خواست تا اندازه و طراحی آزمایشات خود را افزایش دهند تا بتوانند عوارض جانبی نادر بالقوه ، به ویژه میوکاردیت یا التهاب عضله قلب را بهتر تشخیص دهند. داده های گروه های قدیمی تر نشان داد که میوکاردیت یک عارضه نادر ، هرچند به طور کلی خفیف ، از واکسن های COVID-19 مبتنی بر mRNA است که شامل واکسن های Pfizer/BioNTech و Moderna است. این خطر کم است ، با تخمین حدود 13 مورد پس از تجویز یک میلیون دوز واکسن. اما این خطر تا کنون در مردان جوان 12 تا 17 ساله بسیار بزرگ به نظر می رسد. AAP نوشت: "گسترش آزمایشات نباید مجوز را به تأخیر بیندازد. "FDA باید به شدت مجوز این واکسن ها را برای کودکان 5 تا 11 ساله با توجه به داده های گروه اول ثبت شده ، که در حال حاضر موجود است ، در نظر بگیرد و در عین حال به دنبال داده های ایمنی از گروه توسعه یافته در محیط پس از بازار باشد. این رویکرد می تواند زمان مجوز دادن به این واکسن های ضروری را در گروه سنی 5 تا 11 سال کاهش ندهد. " حدود 14 درصد از موارد COVID-19 در همه گیری ، اما سهم موارد کودکان اخیراً افزایش یافته است و در هفته منتهی به 29 ژوئیه به 19 درصد رسیده است. "نسبت بیشتر موارد در این جمعیت به این معنی است که این گروه سنی می تواند در رانندگی نقش داشته باشد ادامه شیوع COVID-19 ، "AAP نوشت. اگرچه کودکان نسبتاً در معرض ابتلا به بیماریهای شدید و مرگ ناشی از COVID-19 هستند ، اما این گروه خاطرنشان کرد: "از این رو ، بیش از 350 کودک از ابتدای همه گیری بر اثر بیماری کووید فوت کرده اند و میلیون ها کودک تحت تأثیر عدم تحصیل قرار گرفته اند. ، انزوای اجتماعی و در موارد بسیار زیاد ، مرگ والدین و سایر مراقبین. "

  تبلیغات

  در حال حاضر ، FDA می گوید که هنوز منتظر اطلاعات ایمنی ، دوز و اثربخشی است. جانت وودکاک ، سرپرست کمیسیون غذا و داروی آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه گفت که این سازمان فقط اطلاعات لازم برای تصمیم گیری را ندارد و تا زمانی که این داده ها در دسترس نباشد و مورد بازبینی قرار نگیرد ، نباید از واکسن ها در کودکان استفاده کرد. او گفت: "ما باید اطلاعات و داده های مربوط به موارد استفاده در کودکان کوچکتر را بدست آوریم." "آنها فقط بزرگسالان کوچک نیستند و ما بارها و بارها آن را آموخته ایم." استفاده از اسلحه در کودکان با تأیید واکسن Pfizer/BioNTech روز دوشنبه ، AAP به همراه بسیاری از والدین و پزشکان سوالات و نگرانی هایی را در مورد استفاده خارج از برچسب ایجاد کردند ، یعنی پزشکان با وجود محدودیت سنی برای تأیید و مجوز ، واکسن ها را به افراد زیر 12 سال ارائه می دهند.

  به طور معمول ، پزشکان از آزادی استفاده از داروهای مورد تأیید به روشهای تأیید نشده برخوردارند. اما از آنجا که واکسن های کووید -19 از طریق دولت فدرال توزیع می شود ، هر کسی که واکسن ها را اداره می کند باید به توافقنامه ارائه دهنده با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پایبند باشد ، که استفاده از برچسب را ممنوع می کند. اگر پزشک متخصص اطفال سرکش باشد و تصمیم بگیرد که به افراد زیر 12 سال واکسن ارائه دهد ، ممکن است هزینه های اداری را تهدید کند ، ممکن است پوشش مسئولیت خود را از دست بدهد و توانایی ارائه واکسن را به طور کلی از دست بدهد.

  اما از همه مهمتر ، پزشکان نباید از حالت عادی خارج شوند زیرا این به نفع بیماران جوان نیست ، AAP دوشنبه استدلال کرد.

  "آزمایشات بالینی واکسن COVID-19 در کودکان 11 ساله "لی ساویو بیرز" رئیس AAP روز دوشنبه در بیانیه ای گفت. " ایوان مالدونادو ، رئیس کمیته AAP در بیماریهای عفونی ، نیز در این باره گفت: "ما نمی خواهیم پزشکان جداگانه بر اساس تجربه واکسن در بیماران مسن ، دوزها و برنامه های دوز را برای کودکان کوچکتر محاسبه کنند. ما باید این کار را بر اساس همه شواهد برای هر گروه سنی انجام دهیم ، و برای این کار ما نیاز به انجام آزمایشات داریم. من می دانم که والدین مایلند از فرزندان خود محافظت کنند ، اما ما می خواهیم مطمئن شویم که کودکان از مزایای مداوم بهره مند می شوند. آزمایشات بالینی " او گفت: "این وضعیت دشواری است ، زیرا کودکان زیر 12 سال فقط انسانهای کوچک نیستند. آنها در متابولیسم ، سیستم ایمنی بدن خود تفاوت دارند."

خبرهای دیگر از علوم پایه