خبر

 • تک بورد - ماسک کردن! بهترین ماسک های صورت برای استفاده در برابر COVID-19 [به روز شده]

  ماسک کردن! بهترین ماسک های صورت برای استفاده در برابر COVID-19 [به روز شده]


  1 ماه قبل

  یافتن ماسک‌هایی که مطابق با دستورالعمل‌های CDC و WHO باشند، دشوار است. ما کار را برای شما انجام دادیم.
  در ماه مارس گذشته، این راهنمای خرید ماسک صورت را با جدیدترین راهنمایی‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC)، از جمله علم جدید در مورد افزایش اثربخشی ماسک دوگانه، به‌روزرسانی کردیم. واکسیناسیون ها به تازگی شروع به کار کرده بودند و ما در آستانه چیزی بودیم که بسیاری امیدوار بودند "بازگشت به

  با توجه به افزایش جدید موارد ابتلا به کووید-19 و بسیاری از مردم که برای فصل تعطیلات آماده سفر می‌شوند، راهنمای خرید ماسک صورت خود را با توصیه‌ها و راهنمایی‌های به‌روز تازه‌سازی کرده‌ایم.

  نوع omicron جدیدترین نوع نگرانی است که به دنبال افزایش اواخر تابستان و اوایل زمستان در موارد کووید ایالات متحده ناشی از نوع دلتا بسیار مسری است. مطالعات اولیه روی omicron نشان می‌دهد که حتی قابل انتقال‌تر است - و احتمالاً احتمال بیشتری برای ایجاد عفونت‌های جدید در افراد واکسینه شده دارد. دولت بایدن طرح های جدیدی را برای مبارزه با افزایش عفونت ها و نوع اضطراری omicron منتشر کرده است. به طور طبیعی، ماسک زدن مناسب کلید اصلی است.

  با در نظر گرفتن همه این موارد - و به طور کلی شرایط بهبود یافته در عرضه جهانی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) - به فکر می‌رفتیم که اکنون زمان خوبی خواهد بود. برای تقویت دانش ماسک. راهنمای ماسک به‌روزرسانی شده ما شامل اطلاعاتی در مورد نحوه دوبل کردن مؤثر، نحوه استفاده مجدد از ماسک‌های KN95 و N95 به صورت ایمن، نحوه به حداکثر رساندن اثربخشی ماسک جراحی، نحوه انتخاب و تمیز کردن ماسک‌های پارچه‌ای عالی و موارد دیگر است. در زیر جدیدترین انتخاب‌های ما بر اساس در دسترس بودن محصول و آزمایش طولانی‌مدت آمده است.

  Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته، غرامتی برای فروش دریافت کند.

  فهرست مطالب

  نسخه TL;DR انتخاب های ما برای ماسک های N95، KN95، جراحی، و دارای گواهی ASTM بهترین انتخاب ما برای یک ماسک صورت همه جانبه پارچه ای ماسک های عالی برای پوشاندن دوتایی، استفاده با فیلترها و عینک های قابل تعویض استفاده کنندگان یک ماسک عالی برای دوندگان و ورزشکاران ماسک های عالی برای افراد کم شنوا ماسک های عالی برای بچه ها لوازم جانبی عالی برای ماسک بهتر مناسب یک وو سریع سوم در مورد معیارهای جدید NIOSH برای ماسک های محل کار (غیر پزشکی) نکته ای در مورد علم ماسک صورت آیا این لیست نباید فقط N95 و معادل آن باشد؟ چگونه به طور موثر ماسک دوبرابر کنیم نحوه انتخاب ماسک نحوه رعایت بهداشت ماسک نحوه شستشوی ماسک نحوه استفاده مجدد از ماسک های یکبار مصرف به طور مسئولانه

  نسخه TL;DR

  ماسک N95 مورد علاقه ما >: کمبود عرضه ماسک‌های پزشکی کاهش یافته است و ماسک‌های غیرپزشکی N95 را برای عموم مردم، به‌ویژه افرادی که در معرض خطر بالای بیماری قرار دارند، گزینه‌های معقول و بسیار مؤثری کرده است. از بین مدل‌های مختلفی که آزمایش کرده‌ایم، ماسک‌های صورت N95 Fangtian را می‌پسندیم. آنها مانند یک دستکش مناسب هستند، به طور قانونی ساخته و تأیید شده‌اند، و با قیمت‌های مناسب در دسترس هستند. یک ماسک KN95 خوب: از طرف دیگر، ماسک‌های KN95 Arun با استاندارد فیلتراسیون مشابه N95 آزمایش شده‌اند و استفاده آسان‌تری را برای موقعیت‌های کم خطر ارائه می‌دهند. تعداد زیادی KN95 در بازار وجود دارد که می‌توانند در زمینه‌های دیگری به جز فیلتراسیون متفاوت باشند، بنابراین ما یکی را انتخاب کردیم که دارای سیم دماغه قوی و ساختاری متناسب‌تر است. گزینه ارزشمند دیگری: استاندارد جدید انجمن آزمایش و مواد آمریکا (ASTM) برای فیلتراسیون و قابلیت تنفس در ماسک‌های غیرپزشکی، ما را به یک جایگزین عالی KN95 در ماسک صورت فیلترینگ پیشرفته 3M هدایت کرد. . این کارایی فیلتراسیون بالایی دارد و برای صورت های کوچکتر از انتخاب KN95 ما انتخاب بهتری است. ماسک پارچه ای مورد علاقه ماماسک صورت بافته شده کنت کول بهترین انتخاب ما برای ماسک های پارچه ای روزمره است. طبق دستورالعمل های CDC و WHO، تمام خواص یک ماسک پارچه ای خوب را دارد. با ساخت چند لایه (شامل لایه فیلتر میانی)، سیم بینی و حلقه های گوش قابل تنظیم، همه جعبه ها را بررسی می کند و به تناسب مناسبی دست می یابد. قابل شستشو در ماشین لباسشویی با آب گرم می باشد. ماسک‌های پارچه‌ای جایگزینی که دوست داریم: اگر مشکلی برای تعویض فیلتر قابل تعویض ندارید، کیت ماسک صورت تحقیقاتی در فضای باز بهترین تناسب را در بین همه ماسک‌هایی که آزمایش کرده‌ایم ارائه می‌کند. با سیم بینی بلندتر و محکم‌تر و شکلی که دور چانه و گونه‌ها می‌پیچد تا شکاف‌های هوا را ببندد. اگر آن را به تنهایی بپوشید به فیلترهای یکبار مصرف نیاز دارد، اما تناسب راحت آن را بهترین انتخاب ما برای پوشش دوگانه می کند. در همین حال، ماسک صورت قابل استفاده مجدد Kitsbow با فیلتر نوع HEPA، جایگزین خوبی با بسیاری از نقاط قوت یکسان و دو گزینه اندازه بیشتر است. اگرچه از بند سر به جای حلقه های گوش استفاده می کند، که در مواقعی که می خواهید هر از گاهی ماسک خود را بردارید می تواند دست و پا گیر باشد. یک ماسک عالی برای ورزش کردن: اگر به ماسکی علاقه دارید که بتوانید در حین ورزش از آن استفاده کنید، UA Sportsmask توسط Under Armour دارای تمام لایه‌هایی است که در حین ورزش به آن نیاز دارید. تنفس، راحت، و رطوبت گیر. در حالی که به شدت نفس می‌کشید، به طور نسبی مانعی نخواهد داشت. گزینه‌های در دسترس‌تر برای کودکان و افراد کم‌شنوا: همچنین تعدادی ماسک‌های خانگی از Etsy پیدا کرده‌ایم که لایه‌بندی مناسب را ادغام می‌کنند و با طرح‌های مناسب برای کودکان یا پنجره‌های شفاف ارائه می‌شوند. لب خوانی لوازم جانبی مفید ماسک: خواه از ماسک‌های پزشکی یکبار مصرف استفاده می‌کنید یا از گزینه‌های پارچه‌ای، قفل‌های بند ناف یا یک بریس متناسب با ماسک می‌تواند به تناسب اندام شما کمک کند. و اثر فیلتراسیون ماسک شما. تبلیغات

  انتخاب های ما برای ماسک های N95، KN95، جراحی، و دارای گواهی ASTM

  اگر جزو جمعیت آسیب پذیر هستید، سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند که از <b>ماسک</b> پزشکی <b>استفاده</b> کنید، به ویژه زمانی که اقدامات فاصله گذاری اجتماعی را نمی توان انجام داد.بزرگنمایی / اگر جزو جمعیت آسیب پذیر هستید، سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند که از ماسک پزشکی استفاده کنید. به خصوص زمانی که نمی‌توان اقدامات فاصله‌گذاری اجتماعی را انجام داد. گتی ایماژ / ArtistGNDphotography

  با توجه به اینکه کمبود ماسک در سطح جهانی از لبه پرتگاه بازگشته است، ماسک‌های غیرجراحی N95 دیگر برای استفاده پزشکی توسط سازمان غذا و دارو مورد تایید قرار نخواهند گرفت. . همانطور که تام فریدن، مدیر سابق CDC به واشنگتن پست گفت، هرگز کاملاً مشخص نبود که آیا خرید ماسک‌های N95 از خرده‌فروشان، عرضه را از متخصصان مراقبت‌های بهداشتی می‌گیرد یا خیر، اگرچه او هشدار داد که ممکن است. در این مرحله، می‌توانیم مطمئن‌تر باشیم که چنین نخواهد شد: مؤسسات پزشکی در حال مشاهده موجودی مجدد ماسک‌های جراحی N95 هستند که به آنها دستور داده شده است که از آن استفاده کنند.

  N95‌های غیرجراحی برای خرید عموم در دسترس هستند. و به افرادی که در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید هستند بالاترین سطح حفاظت ممکن را ارائه دهید. KN95هایی که با همان استاندارد فیلتراسیون آزمایش شده اند، بهترین چیز بعدی هستند، اما آنها فاقد استانداردهای تناسب یکسان هستند، به عنوان مثال، حلقه های گوش را به جای تسمه های سر محکم تر در خود جای داده اند. انتخاب‌های دارای گواهی ASTM ما (که به طور مشابه از حلقه‌های گوش استفاده می‌کنند) نیز در آزمایش‌های تایید شده به فیلتراسیون بیش از 95 درصد دست یافتند، و در حال حاضر، خرید آنها به طور کلی آسان‌تر از KN95 است. به عنوان مثال، یکی از انتخاب های ما توسط 3M می تواند در هدف محلی شما انتخاب شود.

  ماسک N95 مورد علاقه ما

  ماسک صورت تنفسی Fangtian N95

  10-بسته (تاشو): 13 دلار در آمازون (Ars Technica ممکن است برای فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته غرامت دریافت کند.) هنوز ، مشروع یافتن، ن ماسک های N95 مورد تایید IOSH با قیمت های مناسب می توانند سخت باشند. ماسک‌های N95 Suzhou Fangtian برای اولین بار در اوایل سال 2021 به عنوان یکی از معدود ماسک‌های N95 با قیمت مناسب برای خرید در آن زمان مورد توجه ما قرار گرفتند. جدا از هزینه قابل دسترس، آنها همچنین به دلیل داشتن ماسک های N95 دارای گواهینامه NIOSH متمایز بودند. با ارجاع به لیست تایید شده خود NIOSH از تولید کنندگان و مدل های N95 و لیست FDA از تقلبی های شناخته شده، می توانیم بگوییم که این ماسک های N95 جامد و قانونی هستند. فروشنده شخص ثالثی که این ماسک ها را تولید می کند، پس از بیش از 80000 بررسی مادام العمر، 99 درصد امتیاز بازخورد مثبت در آمازون دارد.

  ماسک‌های Fangtian که N95 هستند، برخلاف حلقه‌های گوش، از بند سر استفاده می‌کنند، و برای اندازه‌های صورت متوسط ​​تا بزرگ، تناسب خوبی ارائه می‌دهند. این سبک تاشو "نوار اردک" باعث ذخیره سازی آسان و تناسب عالی برای طیف گسترده ای از خطوط صورت می شود، در نتیجه جریان هوای فیلتر نشده را به حداقل می رساند. سیم بینی چکش خوار و در عین حال مستحکم است و دارای پوشش فوم نازکی در امتداد داخل ماسک برای راحتی بهتر در امتداد پل بینی است. این همچنین به جلوگیری از شکافی که اغلب با ماسک‌های اطراف ناحیه بینی رخ می‌دهد، کمک می‌کند. نتیجه نهایی، یک دستکش مانند در اطراف صورت بدون نشتی است.

  این ماسک‌ها در حال حاضر قیمت بسیار خوبی دارند و برای یک بسته 10 تایی 13 دلار قیمت دارند که از 40 دلار در زمانی که برای اولین بار آنها را توصیه کردیم، کاهش یافته است. برای افزایش منابع PPE.

  یک ماسک عالی KN95

  ماسک صورت تنفسی KN95

  بسته 20 عددی: 30 دلار در آمازون (Ars Technic a ممکن است برای فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته، غرامت دریافت کند.)

  ماسک‌های KN95 اغلب معادل چینی N95 نامیده می‌شوند. اگرچه کارایی فیلتراسیون ممکن است مشابه باشد، تناسب، دوام و بسیاری عوامل دیگر این دو نوع ماسک را از هم جدا می کنند. با این حال، KN95s می‌تواند جایگزین مناسبی برای استفاده عمومی باشد، زیرا FDA دیگر استفاده از آن‌ها را در تنظیمات مراقبت‌های بهداشتی مجاز نمی‌داند.

  برای عموم، آنها جایگزینی عالی برای ماهیت ثابت‌تر N95 هستند. از آنجایی که حلقه‌های گوش آن‌ها باعث می‌شود که آنها را بسیار راحت‌تر از سر بند N95 درآورده و خارج کنید. حتی بهتر از آن، این ماسک‌ها در فهرست ماسک‌هایی قرار دارند که می‌توانند دوباره برای استفاده اضطراری در مراکز مراقبت‌های بهداشتی استفاده شوند. KN95 از تولید کنندگان مختلف توسط NIOSH برای کارایی فیلتراسیون آزمایش شده است. چالش اصلی یافتن KN95 های با کیفیت برای خرید است.

  KN95 های Dongguan Arun از زمان به روز رسانی قبلی این راهنما در ماه مارس در لیست ما قرار دارند. نه تنها سیم دماغه آن‌ها نسبت به بسیاری از KN95‌های دیگر که ما آزمایش کرده‌ایم محکم‌تر است، بلکه شکل و ساختار کمتر سفت‌تر ماسک به خود اجازه می‌دهد مهر و موم بهتری نسبت به اکثر گزینه‌های رقیب داشته باشد. ماسک‌های آرون قبلاً آزمایش شده بودند و در ماسک‌های تنفسی غیرNIOSH مورد تأیید FDA (اکنون لغو شده) برای کارکنان مراقبت‌های بهداشتی گنجانده شده بودند. آزمایش‌ها حداکثر بازده فیلتراسیون ۱۰۰ درصد و حداقل ۹۵.۲۲ را برای این مدل نشان دادند.

  تناسب این مدل‌ها بیشتر به نفع انواع صورت تا حدودی بزرگ‌تر است، بنابراین اگر طرف کوچک‌تر هستید، انتخاب ماست. برای یک ماسک یکبار مصرف دارای گواهی ASTM ممکن است با ارائه همان ویژگی های محافظتی، مناسب شما باشد.

  یک ماسک دارای گواهی ASTM با فیلتراسیون بالا

  3M Advanced Face Filtering Mask

  5 عددی: 11 دلار در آمازون (Ars Technica ممکن است بابت فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته غرامت دریافت کند.)

  در میان ماسک‌هایی که مطابق با استاندارد جدید ASTM F3502-21 برای پوشش‌های مانعی برای صورت آزمایش شده است، ماسک فیلتر پیشرفته صورت 3M برای 99 سال به بالاترین حد خود رسیده است. درصد راندمان فیلتر ذرات مهم است که به خاطر داشته باشید که برخلاف N95 که از نظر نشتی و تناسب آزمایش می شوند، تست استاندارد F3502 ASTM فقط برای کارایی و قابلیت تنفس مواد فیلتر است. بنابراین، رقم 99 درصد نشان‌دهنده استفاده در دنیای واقعی به‌عنوان اندازه‌گیری حداقل فیلتراسیون 95 درصدی ماسک N95 نیست (که فشار دیفرانسیل، تناسب، نشتی و موارد دیگر را به حساب می‌آورد). علاوه بر این، آزمایش‌های فیلتراسیون خود کمی متفاوت است، بنابراین این مقایسه سیب به سیب نیست. با این حال، استاندارد جدید ASTM نتایج مفیدی را برای اثربخشی در مسدود کردن ذرات زیر میکرونی ارائه می‌کند، شکل‌های آن در وب‌سایت CDC فهرست شده است.

  مانند KN95s، ماسک 3M به جای بند سر از حلقه‌های گوش استفاده می‌کند. با این حال، هر ماسک شامل یک قلاب پلاستیکی است که می‌تواند حلقه‌های گوش را در پشت سر نگه دارد تا تناسب مشابهی با ماسک مجهز به بند سر ایجاد کند. من ترجیح دادم ماسکم را به این صورت بپوشم، زیرا باعث تقویت ماسک در اطراف صورتم می شود. در مقایسه با N95 هایی که از بند سر برای دستیابی به تناسب بهتر استفاده می کنند، باز کردن و بازکردن این قلاب در شرایطی که من در شرایطی قرار دارم که نیاز به برداشتن آسان تر است، بسیار آسان تر است.

  سیم بینی محکم و چکش خوار است، اگرچه زاویه ای که در آن خم می شود نسبتاً تیز است. برای دستیابی به تناسب ایده آل در امتداد پل بینی، ممکن است کمی قالب گیری لازم باشد. این ماسک‌ها برای اندازه‌های صورت بزرگ‌تر نیز انتخاب خوبی نیستند، اما باید برای انواع صورت‌های کوچک تا متوسط ​​مناسب باشند.

  دارای گواهینامه ASTM، ساخت ایالات متحده برای جراحی ماسک (با ماسک بند)

  سیستم فیلتراسیون بالای ماسک بهتر آرمبراست

  بسته 30 تایی و بریس ماسک: 30 دلار در آرمبراست ایالات متحده آمریکا (Ars Technica ممکن است دریافت غرامت برای فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته.)

  سیستم فیلتر بالای ماسک بهتر Armbrust به شما کمک می‌کند تا از یک ماسک جراحی منفرد با بیشترین کارایی خود استفاده کنید. به طور کلی، استفاده از ماسک جراحی به همراه ماسک پارچه‌ای متناسب‌تر روی آن توصیه می‌شود (به بخش ماسک دوگانه در زیر مراجعه کنید). این تناسب را بهبود می بخشد و لایه دیگری از محافظت در برابر مایعات را اضافه می کند. اما استفاده از یک ماسک جراحی با ماسک فیتر، گزینه دیگری برای ایجاد مهر و موم محکم و تقویت خواص فیلتراسیون ماسک های جراحی است.

  سیستم Armbrust که در تاسیسات مستقر در تگزاس این شرکت تولید و فروخته می شود، دارای 30 ماسک است. و یک دستگاه ماسک ساخته شده توسط Fix the Mask، یک سازنده دیگر مستقر در ایالات متحده. ماسک‌های جراحی از مواد غیر بافته و آبگریز استفاده می‌کنند که به دلیل کارایی فیلتراسیون مورد تحسین قرار گرفته‌اند و سیستم Armbrust نیز از این قاعده مستثنی نیست. طبق نتایج ASTM F3502-21، ماسک‌های آن‌ها قادر به فیلتر کردن 97 درصد ذرات زیر 1 میکرون بودند.


  تگ ها:

  ماسک , کردن , بهترین , صورت , استفاده , برابر , covid-19 , شده]


  v 10
خبرهای دیگر از علوم پایه