خبر

 • تک بورد - لغو استفاده اجباری از کرم اسب در بیمار مبتلا به کووید توسط قاضی اوهایو

  لغو استفاده اجباری از کرم اسب در بیمار مبتلا به کووید توسط قاضی اوهایو
  16 روز و -1 ساعت قبل

  گزارش شده است که بیمار به دلیل نگرانی از تجربی بودن واکسن واکسینه نشده است
  یک قاضی در اوهایو دستور یکی از همکارانش را که به بیمارستان سینسیناتی نیاز داشت داروی ضد انگلی ایورمکتین را به بیمار مبتلا به بیماری جدی کووید -19 بدهد ، لغو کرد. به

  خواندن بیشتر

  دستور قاضی مبنی بر الزام بیمارستان به ایورمکتین به بیمار مبتلا به کووید به نام "غیراخلاقی" ، دستور اجبار به استفاده از ایورمکتین - که توسط کارشناسان "غیراخلاقی" و "فوق العاده خطرناک" نامیده شده است - نتیجه شکایتی بود که توسط همسر بیمار ، جولی اسمیت ، در 20 آگوست مطرح شد. شاکی و این ایده را که می خواهد برای کمک به معشوق خود انجام دهد ، درک می کند ، سیاست عمومی نباید اجازه دهد و اجازه نمی دهد که پزشک "هر نوع" درمانی را برای انسان انجام دهد.

  ایورمکتین به عنوان داروی کرم زدایی در حیوانات ، مانند اسب و گاو استفاده می شود. در غلظت های پایین تر ، از آن برای درمان عفونت های انگلی در افراد استفاده می شود. ثابت نشده است که ایورمکتین برای درمان یا پیشگیری از COVID-19 استفاده می کند و استفاده از آن در برابر عفونت ویروسی با عوارض جانبی جدی و مصرف بیش از حد بالقوه تهدید کننده زندگی همراه است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها ، سازمان غذا و داروی آمریکا ، انجمن پزشکی آمریکا ، انجمن داروسازان آمریکا ، انجمن داروسازان سیستم سلامت آمریکا و حتی سازنده دارو ، مرک ، و سایر داروها ، استفاده از آن را مخالفت می کنند.

  نسخه مشکوک

  با این وجود ، اطلاعات نادرست در مورد ایورمکتین در آخرین موج شیوع COVID-19 در ایالات متحده بسیار گسترش یافته است ، که منجر به افزایش 24 برابری نسخه های ایورمکتین و حتی استفاده از آن شده است. اشکال دامپزشکی دارو. این به نوبه خود منجر به افزایش پنج برابری تماس ها با مراکز کنترل سموم در سراسر کشور شده است.

  تبلیغات

  جولی اسمیت شکایت خود را مبنی بر استفاده از ایورمکتین از سر ناامیدی برای نجات بیمار 51 ساله وخیم خود مطرح کرد. شوهر ، جفری اسمیت بر اساس شهادت جولی اسمیت ، پدر سه فرزند در 9 ژوئیه تست کووید 19 مثبت بود و در 15 جولای در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان وست چستر سینسیناتی بستری شد. وضعیت جفری اسمیت همچنان بدتر می شود و او در 1 اوت آرام می شود ، لوله گذاری می شود و بر روی دستگاه تنفس مصنوعی قرار می گیرد. خودش و با ایورمکتین روبرو شد. در حالی که پزشکان معالجه جفری با استفاده از دارو مخالف بودند ، جولی اسمیت با دکتر فرد واگشول ، که یک گروه تبلیغ کننده ایورمکتین به نام Front Line COVID-19 Critical Care Alliance را اداره می کند ، ارتباط برقرار کرد. دکتر واگشول هیچ تخصصی ندارد و در وست چستر یا هر بیمارستان دیگر دارای امتیاز نیست.

  در 20 آگوست ، دکتر واگشول بدون ملاقات با اسمیت یا صحبت با درمانگر وی ، ایورمکتین را به جفری اسمیت تجویز کرد. پزشکان نسخه خارج از مناقشه حقوقی را آغاز کرد. فقط سه روز بعد ، قاضی شهرستان باتلر ، ج. گرگوری هوارد ، دستور فوری داد و بیمارستان را مجبور کرد تا دستور واگشول را که از آن زمان به مدت 13 روز مورد احترام قرار گرفته بود ، رعایت کند. نشان می دهد که حکم قاضی هاوارد به دلیل همدردی با اسمیت ها بوده است نه قانون. او نوشت: "به عنوان قاضی ، پرونده حاضر از احساسات اجازه می دهد تا فرد را به سمت فعالیت قضایی سوق دهند." "اما قضات پزشک یا پرستار نیستند. ما دارای گال ، سوزن ، واکسن یا داروهای دیگر هستیم."

  آزمایشی

  پس از بررسی پرونده و شواهد ، قاضی اوستر تشخیص داد که " شکی نیست که مجامع پزشکی و علمی از استفاده از ایورمکتین به عنوان درمانی برای COVID-19 حمایت نمی کنند. "

  تبلیغات

  علاوه بر کثرت مخالفت های پزشکی با استفاده از ایورمکتین برای COVID -19 ، قاضی اوستر همچنین به شهادت خود دکتر واگشول ، که در مورد اثر ایورمکتین مایل بود ، اشاره کرد. وقتی واگشول مستقیماً از وی پرسید که آیا ادامه دادن ایورمکتین به جفری اسمیت به نفع اسمیت خواهد بود یا خیر ، پاسخ داد: "صادقانه نمی دانم." اسمیت ، بر اساس روزنامه اوهایو Capital Journal.

  با این وجود ، جولی اسمیت متقاعد شده است که ایورمکتین مفید بوده است. وضعیت جفری اسمیت در روزهای اخیر بهتر شده است و به گفته جولی اسمیت ، پزشکان معتقدند که وی به زودی از دستگاه تنفس مصنوعی جدا می شود. رالف لوریگو ، وکیل نماینده اسمیت ، به کاپیتال ژورنال گفت که آنها قصد تجدیدنظر در حکم قاضی اوستر را ندارند. "جولی در این پرونده برنده شده است. من اهمیتی نمی دهم که این قاضی چه می گوید. "لوریگو در مصاحبه ای گفت. "ما معتقدیم که او به دلیل ایورمکتین زنده می ماند." . "

  جولی اسمیت در جلسه جلسه پنجشنبه گفت:" ما اطمینان نداشتیم که مدت زمان زیادی به بیرون رسیده است.

  دوشنبه در بیانیه ای ، انجمن بیمارستان اوهایو برای قاضی کف زد. اوستر به دلیل لغو دستور استفاده از ایورمکتین و پایان دادن به استفاده از دارو علیه COVID-19.

  "OHA معتقد است که این یک سابقه فوق العاده خطرناک برای پزشکان است که به پزشکی بپردازند و درمانهای پزشکی غیرقابل اثبات را دستور دهند. در اعتراض پزشکان بسیار آموزش دیده و بر خلاف همه استانداردهای تعیین شده توسط جامعه پزشکی ، "در این بیانیه آمده است. "حقایق این پرونده دلخراش است و همه طرف ها می خواهند بیمار بهبود یابد ، اما قاضی اوستر به درستی شواهد را سنجید و با وجود احساساتی که پرونده برمی انگیزد به یک تصمیم قانونی عینی رسید."

خبرهای دیگر از علوم پایه