خبر

 • تک بورد - قاضی قبل از ایجاد جایگزینی ، قانون قانون آب تمیز دوران ترامپ را پایان می دهد

  قاضی قبل از ایجاد جایگزینی ، قانون قانون آب تمیز دوران ترامپ را پایان می دهد
  19 روز و 11 ساعت قبل

  سیاست کنونی دلخواه و دمدمی مزاج است. سیاست جدید هنوز آماده نیست.
  آخرین تصمیم قانونی در یک مبارزه چندین ساله بر سر نحوه اجرای قانون آب پاک ، قوانین را به همان جایی که در دهه 1980 بود باز می گرداند. این بازگشت محصول شتابزدگی دولت ترامپ برای رهایی از مقررات دوران اوباما است و منجر به اقداماتی شد که قوانین مغایر با یافته های علمی خود آژانس حفاظت از محیط زیست داشت. در نتیجه ، یک قاضی تصمیم گرفت که

  تعریف آب

  حماسه طولانی مدت محصول قانون حفاظت از آب پاک است که به طور قابل ملاحظه ای مبهم است. این قانون به دنبال کنترل آلودگی از طریق یک پروسه مجوز است که در مورد "آبهای ایالات متحده" اعمال می شود ، اما مشخص نمی کند که آبهای ذکر شده چیست. ، کمتر مشخص است که آیا این قانون آلودگی بستر نهر را فقط به صورت فصلی پر می کند یا در پی باران های شدید-حتی اگر بستر نهر می تواند مستقیماً به رودخانه ای که در تمام طول سال فعال است جاری شود. حوضچه هایی که از طریق جریان آب زیرزمینی به سایر اجسام متصل می شوند. فرایند ایجاد قوانین فدرال. در دوران دولت اوباما ، EPA تشخیص داد که قوانین فعال آن زمان ، که از سال 1986 مورخ شده بود ، هم از نظر مشاغل و هم از طرفداران محیط زیست نامطلوب بود و به طور فزاینده ای با درک علمی ما از نقش آبهای زیرزمینی همگام نبود. و فصلی اجسام آب بنابراین آژانس فرایند تدوین قوانین جدید را آغاز کرد که مستلزم پیشنهاد آنها ، درخواست بازخورد عمومی و اصلاح قوانین در پاسخ بود. طیف وسیعی از آبهای کوچک و تالاب ها. این نتیجه به دلیل منافع تجاری بسیار نامطلوب بود ، که به تصویب رساندن قوانین در دادگاه به اندازه کافی منجر شد تا رئیس جمهور ترامپ آنها را برای تنظیم قوانین خود پس بگیرد.

  دوباره ، دوباره خاموش

  < p> EPA ترامپ در نهایت قانون حفاظت از آبهای قابل حمل را ایجاد کرد ، که در اواخر دوران ریاست جمهوری ترامپ به اجرا درآمد. این قانون تغییرات ایجاد شده توسط دولت قبلی را تا حد زیادی معکوس کرد و الزامات مجوز را از مواردی مانند کانالهای ساخته شده توسط انسان ، آبهای زیرزمینی و بسترهای نهر که فقط بارانهای زیر را پر می کند حذف کرد. نسخه پیش نویس قانون حفاظت از آبهای قابل کشتیرانی به طور خاص توسط هیئت مشاوره علمی EPA به عنوان نادیده گرفتن درک علمی فعلی ما و ناسازگار بودن با اهداف قانون آب پاک مورد انتقاد قرار گرفت.

  بنابراین تعجب آور نبود که این قاعده نیز در دادگاه به پایان رسید ، با یک مورد که قبایل بومی آمریکا در جنوب غربی درگیر بودند ، جایی که بسیاری از آبها تنها پس از بارندگی فعال هستند. و بار دیگر ، با تغییر در اداره ، Biden EPA از دادگاه درخواست کرد که پرونده را تعلیق کند در حالی که جایگزینی برای قانون حفاظت از آبهای قابل حمل تعیین می کند. با این حال ، در عین حال ، دولت از دادگاه درخواست کرد که اجازه دهد این قانون همچنان پابرجا باشد تا از بازگشت چیزها به تعریف دهه 1980 جلوگیری شود. قاضی رزماری مارکز مورد نیاز بود. شاکیان قبیله از قاضی خواستند که تعلیق پرونده را بپذیرد ، اما قانون حفاظت از آبهای قابل کشتیرانی را در این روند تخلیه کند و همه چیز را به وضعیت قبل از 1986 بازگرداند. آنها استدلال می کردند که به جای گذاشتن این قانون می تواند صدمات جبران ناپذیری به جریانات آب در ناحیه خود در کشور داشته باشد. قانون حفاظت باید برداشته شود. به عنوان مثال ، سابقه نشان داد که "یک نتیجه گیری آژانس که با نتیجه گیری کارشناسان خود در تعارض مستقیم است ... دلخواه و دمدمی مزاج است" ، و قوانین دلخواه و دمدمی مزاج قانون رویه اداری را که بر قانون گذاری فدرال حاکم است نقض می کند. و همانطور که توسط هیئت مشاوره علمی EPA نشان داده شد ، این قانون به وضوح با نظرات کارشناسان خود EPA در تضاد بود. مارکز گفت که این قانون نیاز به حذف و بازنویسی دارد ، روندی که دولت بایدن قبلاً نشان داده بود که قصد دارد در آن مشارکت داشته باشد. نقص ها می توانند در مدت زمان تعویض آسیب ، آسیب را ایجاد کنند. و در اینجا ، شاکیان پرونده محکمی را مطرح کردند که ضرر خواهد داشت. آنها خاطرنشان کردند که دولت فدرال خود بیش از 300 پروژه را شناسایی کرده است که طبق قوانین دوران اوباما مجوز دریافت می کردند اما تحت نسخه ترامپ نبود. در نیومکزیکو و آریزونا ، جایی که قبیله ها واقع شده اند ، اکثریت قریب به 1500 رودخانه تحت قانون حفاظت از آبهای قابل حمل نیازی به مجوز ندارند.

  به طور کلی ، وقتی صحبت از لغو قانون می شود ، مارکز نتیجه گرفت که "جدی بودن اشتباهات آژانسها در تصویب قانون حفاظت از آبهای قابل کشتیرانی ، احتمال تغییر آژانسها در تعریف قانون حفاظت از آبهای قابل کشتیرانی از" آبهای ایالات متحده "و احتمال آسیب جدی به محیط زیست در صورت حفاظت از آبهای قابل کشتیرانی قانون پس از بازداشت باقی می ماند ، همه به نفع خود هستند. "

  مگر اینکه پرونده تجدید نظر شود ، این پایان قانون حفاظت از آبهای قابل حمل است. در طول پنج سال گذشته ، مشاغل برای تعیین نیاز به مجوز مجبور به برخورد با سه استاندارد جداگانه شده اند - یکی از آنها در دو زمان مختلف در حال اجرا است. و ظرف دو سال آینده ، یک قانون جدید تدوین شده و در حین تشکیل پرونده های قضایی متوقف می شود.

خبرهای دیگر از علوم پایه