techbord.com فیلتر ناسزا در کنفرانس دیرین شناسی مجازی کلمه

Facepalm: یک جامعه برجسته دیرینه شناسی این هفته در جریان کنفرانس خود از راه دور از جامعه با یک فیلتر فحش بیش از حد مشتاق شد. سایر کلمات ممنوع شامل "جریان ، " "بیور ، " "iffy ، " و "سکته مغزی" است.

انجمن دیرینه شناسی مهره داران برای نشست سالانه این هفته خود جمع شد. این کنفرانس به روال واقعی 2020 ، حاوی سخنرانیهای روزانه و پیگیری ، جلسات پرسش و پاسخ مکتوب بود.

بستر اجتماعات مجازی کنفرانس توسط سرویس های انتقال ارائه شده است که شامل فیلتر ناسزا قبل از در سیستم های ارتباطی آنها ساخته شده است. در صفحه r / askreddit در مورد این رویداد روشن شد که این فیلتر کمی بیش از حد قوی تنظیم شده است.

کلماتی مانند "استخوان ، \" "جنسی ، \" و "جهنم \" مورد سانسور کاربران قرار گرفتند ، دومی اغلب در بحث در مورد یک سایت مهم در Hell Creek استفاده می شد. استفانی درهملر ، یک دیرین شناس از دانشگاه تنسی ، در زیر سوال و پرسش و پاسخ ، توضیح داد که بیشتر سانسورها کاملاً سرگرم کننده بود و شرکت کنندگان موفق شدند راه حل هایی برای ادامه بحث های خود پیدا کنند. درام هلر گفت: "مورد علاقه شخصی من Heck Creek برای Hell Creek بود.

این سیستم به جای تجمعات علمی برای رویدادهای تجاری و صنعتی طراحی شده بود ، و شرکت کنندگان سانسورهای ناخوشایند را برای انتقال خدمات برای خدمات انتقال می دادند. با ادامه هفته اصلاح می شود. شرکت کنندگان لیستی از کلمات ممنوعه ای که با آن روبرو شده اند را در Google Docs تهیه کردند.

https://techbord.com فیلتر ناسزا در کنفرانس دیرین شناسی مجازی کلمه

\" کلماتی مانند \ \'bone، \\' \ \'pubic، \\' و \ \'stream \ صریحاً مضحک هستند Brigid Christison ، دانشجوی کارشناسی ارشد زیست شناسی که در این مراسم شرکت می کند ، گفت: "ممنوعیت در زمینه ای که ما به طور منظم استخوان های ناحیه عمومی را در جریان می بینیم".

سایر محدودیت های غیر منتظره کمتر خنده دار بودند ، همانطور که توسط یک دستیار کشف شد استاد زیست شناسی در دانشگاه برکلی ، جک تسنگ. تسنگ در نامه ای به ایمیل Vice به وی گفت: "در ابتدا ، هنگامی که همکاران کنفرانس در توییتر متذکر شدند که" جهنم "و" استخوان "ممنوع شده است ، من بسیار سرگرم شدم. "وقتی دیدم که در لیست کلمات ممنوع شده منبع \" وانگ "آمده است ، آشفته شدم. من شخصاً چندین دیرینه شناس مهره دار را با این نام خانوادگی می شناسم."

Tseng بعداً توئیتی نوشت ، از اینکه "وانگ \" ، نام خانوادگی بیش از 90 میلیون چینی ، ممنوع شد ، ناامید شد ، در حالی که نام خانوادگی غربی غربی جانسون ، به همان اندازه مترادف هم معنی نیست.

حتی با گذشت نیم سال از این وجود جدید تماس های بزرگنمایی ، رویدادهای انتشار از پیش ضبط شده و کنفرانس های آنلاین ، هنوز هم می توان انتظار حوادثی بسیار خنده دار و ناگوار را داشت.

اعتبار تصویر: Glen Millen

فیلتر ناسزا در کنفرانس دیرین شناسی مجازی کلمه "استخوان " را ممنوع کرد
science/فیلتر-ناسزا-در-کنفرانس-دیرین-شناسی-مجازی-کلمه-استخوان-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
techbord.com MicroStrategy یک میلیارد دلار دیگر به بیت کوین می اندازد و به دارایی های عظیم آن افزود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.