خبر

 • تک بورد - فلوریدا بودجه فدرال را از مدارس به عنوان مجازات بیشتر برای ماسک زدن محروم می کند

  فلوریدا بودجه فدرال را از مدارس به عنوان مجازات بیشتر برای ماسک زدن محروم می کند
  10 روز و 7 ساعت قبل

  ایالت نزدیک به 700,000 دلار از بودجه دو شهرستان خودداری کرد.
  ایالت فلوریدا این هفته نزدیک به 700,000 دلار از بودجه دو ناحیه مدرسه را به عنوان بخشی از اختلافات فزاینده به رهبری ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا بر سر الزامات ماسک مدرسه، دریغ کرد.

  ایالت قبلاً هیئت‌مدیره مدارس آلاچوا و بروارد را با ضمیمه کردن حقوق آنها به دلیل صدور الزامات ماسک مدرسه جریمه مالی کرده بود، که دیسانتیس برای ممنوع کردن آن تلاش کرده است. در پاسخ به جریمه های مالی، دولت بایدن ماه گذشته بودجه فدرال را برای جبران خسارات به بخش ها اعطا کرد. شهرستان آلاچوا 147719 دلار و مدارس دولتی شهرستان بروارد 420957 دلار کمک هزینه فدرال تحت کمک هزینه ایمن پروژه وزارت آموزش ایالات متحده (USDOE) دریافت کردند.

  اما این هفته، وزارت آموزش فلوریدا کارها را یک گام فراتر برد. برای بودجه‌های این ماه، ایالت سان‌شاین حقوق‌های هیئت‌مدیره مدرسه و بودجه کلی مدرسه را در مقادیری برابر با کمک‌های مالی فدرال تعیین کرد و عملاً کمک‌های فدرال شهرستان‌ها را لغو کرد.

  وزارت آموزش فلوریدا 164505 دلار را از این مبلغ کسر کرد. به گفته پولیتیکو، بودجه ماه اکتبر آلاچوا و در مجموع 526197 دلار از Broward's تخصیص داده شده است.

  کارلی سیمون، ناظر مدارس دولتی شهرستان آلاچوا به این رسانه گفت که منطقه از نظر مالی به شدت آسیب دیده است زیرا هنوز به پول کمک هزینه فدرال دسترسی پیدا نکرده است. .

  تبلیغات

  سایمون گفت: "من از اینکه دولت منطقه را با برداشتن بودجه ای که ما حتی دریافت نکرده ایم جریمه می کند، وحشت دارم." او افزود که این کسر بر حمایت از دانشجویان تأثیر خواهد گذاشت.

  کاهش بودجه همچنین در تضاد مستقیم با دولت فدرال است. همین روز دوشنبه، USDOE نامه‌ای به اداره کل امور مالیاتی فلوریدا ارسال کرد که در آن بیان داشت که اگر این وزارتخانه با کاهش بودجه موافقت کند، «از الزامات فدرال پیروی نمی‌کند» به‌ویژه قانون آموزش ابتدایی و متوسطه در سال 1965. این قانون می گوید که ایالت ها نباید بودجه فدرال را هنگام تنظیم کمک های خود به مدارس در نظر بگیرند. جارد اوکس، سخنگوی وزارت دفاع فلوریدا، روز چهارشنبه با نامیدن نامه USDOE "آزاردهنده و از نظر قانونی توخالی" پاسخ داد.

  در همین حال، دستور اجرایی DeSantis مبنی بر منع مناطق مدارس از تعیین الزامات ماسک در هاله ای از ابهام قانونی باقی مانده است. در ماه اوت، یک قاضی منطقه لئون این دستور را لغو کرد و گفت که این قانون قانون اساسی ایالت را نقض می کند. دیسانتیس درخواست تجدید نظر کرد و دادگاه تجدیدنظر ناحیه 1 اجازه داد تا دستور فرماندار تا زمان رسیدگی به پرونده به قوت خود باقی بماند.

  هم مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و هم آکادمی اطفال آمریکا پوشش عمومی در مدارس را تایید می کنند. برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا و محافظت از کودکان، معلمان و کارکنان. مطالعاتی که ماه گذشته توسط CDC منتشر شد به این نتیجه رسیدند که مدارسی که پوشش جهانی دارند 3.5 برابر کمتر در معرض شیوع کووید-19 هستند. علاوه بر این، مناطق مدارس نقابدار نسبت به مدارسی که نیاز به ماسک نداشتند، 50 درصد کمتر از مدارسی که نیاز به ماسک نداشتند، میزان ابتلا به کووید-19 در کودکان را در شهرستان‌های خود مشاهده کردند.

خبرهای دیگر از علوم پایه