خبر

 • تک بورد - فرماندار تگزاس همه دستورات واکسن ، از جمله مشاغل خصوصی را ممنوع کرد

  فرماندار تگزاس همه دستورات واکسن ، از جمله مشاغل خصوصی را ممنوع کرد
  13 روز و 5 ساعت قبل

  ابوت قبلا اعلام کرده بود که دولت نباید در تصمیمات تجاری دخالت کند.
  گرگ ابوت فرماندار تگزاس اواخر دوشنبه با صدور فرمان اجرایی ، کلیه نهادهای دولتی از جمله مشاغل خصوصی را از الزام افراد به دریافت واکسن COVID-19 منع کرد.

  فرماندار جمهوری خواه خاطرنشان کرد که این موضوع را به جلسه ویژه قانونگذار اضافه کرده است تا فرمان اجرایی وی تبدیل به قانون شود. دستورات گسترده ای را برای کارکنان فدرال ، کارکنان مراقبت های بهداشتی و مشاغل خصوصی اعلام کرد. این دستور همچنین برای ابوت ، که قبلاً از مداخله در تصمیمات مشاغل خصوصی جلوگیری کرده بود ، معکوس است. همانطور که Houston Chronicle اشاره می کند ، در ماه اوت بود که رنا ایز ، سخنگوی ابوت گفت: "مشاغل خصوصی نیازی به اداره امور تجاری دولت ندارند." وی گفت: "واکسن COVID-19 ایمن ، م effectiveثر و بهترین دفاع ما در برابر ویروس است ، اما باید داوطلبانه باشد و هرگز اجباری نباشد." بر اساس دستور اجرایی ، هرکسی می تواند به هر دلیل "وجدان شخصی" از واکسیناسیون خودداری کند. به آبوت سال آینده برای انتخاب مجدد آماده می شود و برخی از مخالفان اصلی خواستار ممنوعیت واکسن هستند ،

  تبلیغات

  علاوه بر این ، در آخر هفته و دوشنبه ، قانونگذاران محافظه کار واکسن خطوط هوایی Southwest را مقصر دانستند. دستور لغو بیش از هزار پرواز ، که مسافران را سرگردان کرد. Southwest مشکلات آب و هوا و کنترل ترافیک هوایی را مسئول لغو این پروازها دانست. اتحادیه نماینده خلبانان خطوط هوایی - که در دادگاه با دستور خود مبارزه می کند - تأکید کرد که این لغو به دلیل "خروج بیمار" در اعتراض به این دستور نیست. با این حال ، این امر مانع از آن نشد که نمایندگان محافظه کار ، مانند سناتور تد کروز ، رئیس جمهور بایدن و دستور واکسن این شرکت هوایی را مقصر بدانند. به نظر می رسید که او در مداخله با دولتها و مقامات محلی راحت است. در تابستان ، ابوت دستورات اجرایی را صادر کرد و دولت های محلی و مناطق مدرسه ای را از صدور دستور ماسک و واکسن منع کرد.

  تگزاس در آخرین موج همه گیر با سوخت دلتا با انواع مختلف ، یکی از سخت ترین ایالت ها بوده است. بر اساس ردیابی داده های نیویورک تایمز ، این ایالت از ماه ژوئیه شاهد افزایش موارد ابتلا به کووید -19 ، بستری شدن و مرگ و میر در این ایالت بوده است. اگرچه موارد در حال حاضر در حال کاهش در تگزاس است ، بیش از 4 میلیون نفر در این ایالت در طول همه گیری همه گیر مبتلا شده اند و بیش از 68000 نفر جان خود را از دست داده اند. تا به امروز ، فقط 52 درصد از ایالت به طور کامل واکسینه شده است.

  در اوت ، ابوت علیرغم واکسیناسیون کامل ، از نظر کووید -19 مثبت شد. در آن زمان ، موج دلتا به اوج خود رسیده بود ، ابوت در حال مبارزه با ماسک بود و سیستم های مراقبت های بهداشتی ایالت از بیماران مبتلا به COVID-19 غرق شده بود.

خبرهای دیگر از علوم پایه