خبر

 • تک بورد - شیوع بیماریهای واکسینه نشده در لوئیزیانا ، فلوریدا در میان نگرانی های موفقیت آمیز

  شیوع بیماریهای واکسینه نشده در لوئیزیانا ، فلوریدا در میان نگرانی های موفقیت آمیز
  20 روز و 17 ساعت قبل

  واکسن و ماسک هر دو برای کاهش انتقال مورد نیاز است ، مقامات آمریکایی تأکید می کنند.
  افزایش موج موارد مبتلا به کووید -19 در میان آمریکاییان واکسینه نشده همچنان بر ایالات و سیستم های مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور غلبه می کند ، فلوریدا و لوئیزیانا برخی از موارد را تجربه کرده اند. بدترین عوارض

  تقریباً از هر پنج مورد جدید که هر روز در ایالات متحده گزارش می شود ، یک مورد در ایالت فلوریدا است-سومین ایالت پرجمعیت در این کشور و یکی با نرخ واکسیناسیون زیر متوسط. روز جمعه ، استان سانشاین 21،683 مورد جدید را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش داد. این بالاترین میزان روزانه موارد جدید ایالت در طول همه گیری همه گیر است (به غیر از ناهنجاری گزارش شده در 2 ژانویه). و ایالت در حال حاضر به رکورد تاریخ خود در بستری شدن در حال حاضر نزدیک است. از روز دوشنبه ، حداقل 10682 نفر در فلوریدا به دلیل COVID-19 در بیمارستان بستری هستند. شهرستانهایی که دارای بیشترین میزان عفونت هستند دارای کمترین میزان واکسیناسیون هستند ، از جمله شهرستان بیکر با تنها 21 درصد از ساکنان واکسینه شده کامل. بالاترین میزان عفونت در کشور ایالت پلیکان ، که کمی بیش از یک چهارم فلوریدا است ، دارای 89 مورد جدید روزانه به ازای هر 100000 ایالت در سراسر ایالت است. این بالاتر از میانگین نرخ فعلی فلوریدا است که 74 مورد جدید در روز به ازای هر 100،000 مورد دارد. لوئیزیانا به طور متوسط ​​روزانه حدود 4000 مورد را گزارش می کند. طبق تعریف CDC ، هر شهرستان در این ایالت دارای نرخ بالایی از انتقال است. لوئیزیانا به طور کلی یکی از کمترین میزان واکسیناسیون را در کل کشور دارد و تنها 37 درصد از ایالت به طور کامل واکسینه شده است. نرخ واکسیناسیون در برخی از شهرستانها با بالاترین میزان تا 26 درصد است.

  روز دوشنبه ، جان بل ادواردز ، فرماندار دموکراتیک لوئیزیانا ، دستور ماسک در سراسر ایالت را اعاده کرد و از همه افراد 5 سال به بالا استفاده کرد. ماسک در داخل خانه فرماندار ادواردز امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: "واضح است که توصیه های فعلی به تنهایی جواب نداده است." جمعه ای که مناطق مدارس را از اجبار دانش آموزان به استفاده از ماسک در مدارس منع کرد.

  تبلیغات

  در جلسه مطبوعاتی بعدازظهر روز دوشنبه ، مقامات بهداشتی ایالات متحده بار دیگر تأکید کردند که واکسن ها و ماسک ها در برابر موج فعلی م ،ثر هستند. روشل والنسکی ، مدیر CDC ، در جریان جلسه توجیهی گفت: "واکسیناسیون انجام دهید و ماسک بزنید

  " این همچنان یک بیماری همه گیر واکسینه نشده است. " نوع دلتا ، واکسن ها در برابر بیماری های شدید ، بستری شدن و مرگ بسیار مثر هستند. عفونت های خفیف هنوز امکان پذیر است ، اما خطر ابتلا به آن وجود دارد دکتر والنسکی تاکید کرد: عفونت موفقیت آمیز بسیار کم است.

  هفته گذشته ، CDC با توجه به داده های جدید مربوط به عفونت های موفقیت آمیز در افراد کاملاً واکسینه شده ، راهنمای پوشش خود را به روز کرد. والنسکی روز دوشنبه گفت ، شیوع وسیعی در Provincetown ، ماساچوست بود که منجر به 934 مورد COVID-19 شد که 73 درصد از این عفونت ها در افرادی بود که کاملاً واکسینه شده بودند.

  بسیاری از موارد با اسپری بدون ماسک داخل ساختمان مرتبط بود. علاوه بر این ، شیوع بیماری نوع دلتا را از افراد واکسینه شده به دیگر افراد واکسینه شده نشان داد - چیزی که در انواع قبلی مشاهده نشد. روی هم رفته ، داده ها CDC را متقاعد کرد که راهنمای ماسک خود را معکوس کند. در حال حاضر آژانس ماسک زدن داخل ساختمان را در بسیاری از محیط ها ، از جمله مدارس و مناطق دارای انتقال زیاد یا قابل توجه ، که بیشتر کشور است توصیه می کند.

  اما والنسکی و متخصص بیماری های عفونی آنتونی فائوچی تأکید کردند که عفونت های موفقیت آمیز ، در حالی که نگران کننده است. ، هنوز فقط بخش کوچکی از واکسینه شده را تحت تأثیر قرار می دهد. والنسکی و فائوچی تأکید می کنند که این عفونت ها تقریباً همیشه بدون علامت یا خفیف هستند. در میان 934 مورد در Provincetown ، تنها هفت مورد منجر به بستری شدن در بیمارستان شد. هیچکدام منجر به مرگ نشد.

  تا 26 ژوئیه ، CDC 6557 مورد عفونی پیشرفته را ثبت کرد که منجر به بستری شدن یا مرگ در بین 163 میلیون فرد کاملاً واکسینه شده شد. این تنها در 0.004 درصد از افراد واکسینه شده کاملاً مبتلا به عفونت شدید است.

  نادر و به ندرت

  داده های ویرجینیا ، ناحیه کلمبیا و سایر مکان ها میزان فائوچی در کنفرانس مطبوعاتی گفت که هرگونه عفونت پیشرفتی در بین افراد واکسینه شده کاملاً بین 0.26 تا 0.03 درصد متغیر است. فائوچی می گوید: "نتیجه نهایی این است: [عفونت های موفقیت آمیز] نادر هستند و به ندرت - نه به ندرت ، بلکه به طور غیرمعمول - منجر به بستری شدن یا مرگ می شوند." افراد واکسینه نشده 97 درصد از بستری های COVID-19 و بیش از 99 درصد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در کشور را تشکیل می دهند.

  با ترس های جدید از دلتا و گسترش آتش سوزی آن ، واکسیناسیون در سراسر کشور افزایش یافته است ، از جمله در بسیاری از موارد سخت ترین ایالت ها با این حال ، زیرا واکسیناسیون کامل افراد تا شش هفته طول می کشد ، بعید است که افزایش واکسیناسیون موج جاری موارد را خنثی کند.

خبرهای دیگر از علوم پایه