خبر

 • تک بورد - شبیه سازی یک ماهه مستعمرات مریخ امروز در دهانه ای جدا شده در اسرائیل آغاز می شود

  شبیه سازی یک ماهه مستعمرات مریخ امروز در دهانه ای جدا شده در اسرائیل آغاز می شود
  14 روز و 6 ساعت قبل

  آینده نگر: انجمن فضایی اتریش یک آزمایش یک ماهه را آغاز کرده است که شرایط یک مستعمره در مریخ را شبیه سازی می کند. شبیه سازی AMADEE-20 مریخ در دهانه رامون ، سیرک فرسایشی عظیم در اسرائیل ، در حال انجام است. این برنامه در ابتدا برای سال 2020 برنامه ریزی شده بود اما به دلیل همه گیری کووید -19 به تعویق افتاد.

  این مرحله از آزمایش بخشی از یک برنامه تحقیقاتی بزرگتر است که در سال 2018 شروع شده و تا سال 2028 ادامه خواهد داشت ، با هدف توسعه سخت افزار و گردش کار برای ماموریت های سطحی انسان روباتیک آینده به سرخ Planet.

  AMADEE بر اساس برنامه PolAres است که شامل 11 کمپین بین المللی اصلی آنالوگ مریخ است. در مجموع ، این ماموریت ها به ایجاد شبیه ساز لباس فضایی Aouda ، برنامه مریخ نورد و موارد دیگر کمک کرد.

  https://techbord. com شبیه سازی یک ماهه مستعمرات مریخ امروز در دهانه ای جدا شده در اسرائیل آغاز می شود

  AMADEE-20 مریخ مرحله انزوا برنامه است ، جایی که یک خدمه میدانی شش نفره-پنج مرد و یک زن- برای یک ماه دیگر در یک ساختار 1300 فوت مربعی به شکل دو یورت در انزوا زندگی کنید. در طول این مدت ، آنها تقریباً 20 آزمایش علمی در این زمینه انجام می دهند.

  تنها نقطه تماس خارجی افراد با خدمه از طریق مرکز پشتیبانی ماموریت است که 10 دقیقه تاخیر در برقراری ارتباط برقرار می کند. شبیه سازی مدت زمان لازم برای انتقال سیگنال ها از زمین به مریخ. با این اوصاف ، اعضای خدمه علائم حیاتی خود را دائماً زیر نظر دارند و به منظور درک بهتر عنصر انسانی این ماموریت تحت نظارت مداوم ویدئویی هستند.

  گزارش های روزانه پیشرفت در وب سایت انجمن فضایی اتریش ارسال می شود. .

خبرهای دیگر از علوم پایه