خبر

 • تک بورد - رودخانه کلرادو به پایین ترین سطح خود رسید و منابع آب آریزونا را کاهش داد

  رودخانه کلرادو به پایین ترین سطح خود رسید و منابع آب آریزونا را کاهش داد
  9 روز و 13 ساعت قبل

  امسال به احتمال زیاد La Niña خشکسالی را افزایش می دهد و باعث کاهش بیشتر می شود.
  دو دهه خشکسالی خسارت سنگینی بر رودخانه کلرادو وارد کرده است و دریاچه مید را به پایین ترین سطح خود از سال 1937 رسانده است ، زمانی که مخزن در حال پر شدن مخزن بود. سد هوور این وضعیت باعث شده است که اداره احیای ایالات متحده برای اولین بار کمبود آب را در کنار رودخانه اعلام کند.

  آریزونا ، نوادا ، کالیفرنیا و مکزیک همگی از دریاچه مید برای تامین آب شیرین استفاده می کنند و به جز کالیفرنیا ، به دلیل توافقاتی که بین چهار کشور دیگر که از رودخانه کلرادو آب می گیرند ، توافق کاهش یافته است. نوادا در حال حاضر استفاده از آن را از طریق حفاظت کاهش داده است ، بنابراین ایالت انتظار ندارد که تحت تأثیر قرار گیرد ، اما مکزیک 5 درصد کاهش می یابد و تخصیص آن به آریزونا 18 درصد کاهش می یابد.

  خواندن بیشتر

  فاجعه دیگری آماده آمادگی ایالات متحده است: خشکسالی "احیا این اقدامات را ساده نمی داند یا به راحتی انجام نمی دهد. ما این کار را انجام می دهیم زیرا ضروری است ، از سیستم محافظت می کنیم و توافقاتی را که در حال اجرا هستیم ، اجرا می کنیم. "

  "اداره احیاء نمی تواند هیدرولوژی را کنترل کند. و ما همچنین این احتمال بسیار واقعی را درک می کنیم که هیدرولوژی که سالها پیش برنامه ریزی شده بود بدترین چیزی نباشد که حوضه در آینده می تواند ببیند. " "این همچنین ممکن است به این معنی باشد که اقدامات بیشتری در آینده نزدیک ضروری خواهد بود." به در یک استان ، کشاورزان سال آینده 65 درصد آب کمتری دریافت خواهند کرد. دولت بیابانی به دلیل پروژه مرکزی آریزونا ، مجموعه ای از کانال ها ، ایستگاه های پمپاژ و مخازن که در سال 1993 تکمیل شد و از رودخانه کلرادو به پایان رسید ، به کشت محصولات پرمصرف مانند پنبه و یونجه ادامه می دهد. این قنات کشاورزان را تشویق کرده است تا پمپاژ آب های زیرزمینی را متوقف کنند ، اگرچه بسیاری بدون شک با شروع به خشک شدن مزارع خود ، این روش ناپایدار را از سر خواهند گرفت. بقیه مجبورند به محصولات کم آب ترغیب شوند و یا اجازه دهند مزارع آنها بیابانی شود. مزارع خشک و آهکی به طوفان گرد و غبار که منطقه را فرا گرفته است ، کمک می کند.

  تبلیغات

  اگر سطح آب در دریاچه مید همچنان کاهش یابد ، این مشکل کاربران شهری و صنعتی را درگیر خواهد کرد. ققنوس ، که در آخرین سرشماری به پنجمین شهر بزرگ ایالات متحده تبدیل شد ، به احتمال زیاد تا سال 2025 از کاهش هزینه ها به دلیل حفاظت مداوم و اتکای بیشتر به پروژه رودخانه نمک ، تأسیسات آب و برق که از مخازن آن استفاده می شود ، در امان خواهد ماند. به طور کامل در داخل کشور قرار دارد.

  مفروضات غلط

  دریاچه مید از سال 1999 ، هنگامی که خشکسالی بزرگ فعلی شروع شده است ، در حال کاهش است. اگرچه خشکسالی به دلیل تغییرات در سطح اقیانوس آرام ایجاد شده است درجه حرارت ، که مانع رسیدن طوفان به جنوب غربی شد ، تغییرات آب و هوایی خشکسالی را تشدید کرده و آن را به دومین بدترین بدترین حالت از زمان حداقل 800 سال قبل از میلاد مسیح تبدیل کرده است. انتهای دریاچه مید در مارینای متروکه Echo Bay در اورتون ، نوادا. " src = "https://techbord.com/picsbody/2108/4981-1.jpg" alt = "https://techbord.com رودخانه کلرادو به پایین ترین سطح خود رسید و منابع آب آریزونا را کاهش داد" srcset = "https://cdn.arstechnica.net/ wp-content/uploads/2021/08/GettyImages-477243530-1280x854.jpg 2x "> بزرگنمایی/لاستیک های شناور و کامیون در قسمت پایین دریاچه مید در Echo Bay Marina متروکه در اورتون ، نوادا قرار دارند. David پل موریس/بلومبرگ

  خواندن بیشتر

  خشکسالی های چند دهه ای ممکن است در آینده نزدیک جنوب غربی ایالات متحده رخ دهد. هنگامی که آب رودخانه کلرادو برای اولین بار در سال 1922 اختصاص یافت ، مذاکره کنندگان از داده های 18 ساله برای تعیین مقدار کل آب قابل تقسیم متأسفانه ، این بازه زمانی شامل برخی از آشفته ترین سالهای رودخانه بود که تقریباً هر سال سطح آب آنها از حد متوسط ​​بالاتر بود. مذاکره کنندگان در دهه 1920 تصور می کردند که می توانند 17.5 میلیون هکتار فوت آب در سال اختصاص دهند ، اما متوسط ​​عملکرد سالانه در قرن بیستم نزدیک به 15 میلیون هکتار فوت بود. در طول خشکسالی ، رودخانه به طور متوسط ​​12.4 میلیون هکتار فوت در سال داشته است.

  امسال ، انتظار می رود اقیانوس آرام دوباره در الگوی آب و هوایی لا نینا قرار گیرد ، که معمولاً بارش ها را در جنوب غربی کاهش می دهد. اگر سطح آب دریاچه مید بیشتر کاهش یابد ، اداره احیای آن انتظار دارد که قطع آب شدیدتری ایجاد کند.

خبرهای دیگر از علوم پایه