خبر

 • تک بورد - راجرز اشتباه می کند - NFL می گوید که اسناد لیگ هرگز در مورد واکسن با او صحبت نکرده اند

  راجرز اشتباه می کند - NFL می گوید که اسناد لیگ هرگز در مورد واکسن با او صحبت نکرده اند
  10 ساعت و 48 دقیقه قبل

  سازمان بهداشت، تبلیغات راجرز و استیت فارم را پس از تبلیغات گسترده ضد واکسن حذف کرد.
  فال اوت برای آرون راجرز، MVP NFL، که اطلاعات نادرست واکسن کووید-19 و تقریباً هر خطی از کتاب بازی ضد واکسن 2021 را منتشر کرد، ادامه دارد. در طول یک مصاحبه 45 دقیقه ای جمعه.

  از آن زمان، کوارتربک گرین بی پکرز موقعیت خود را به عنوان سخنگوی سازمان مراقبت های بهداشتی مستقر در ویسکانسین Prevea Health از دست داده است. غول بیمه State Farm نیز به میزان قابل توجهی تبلیغاتی را که شامل او می شود کاهش داده است. و اکنون، NFL ادعای او مبنی بر اینکه پزشکان لیگ اطلاعات واکسن دسته‌ای را به او ارائه کرده‌اند را رد می‌کند.

  راجرز - که هفته گذشته واکسینه نشده بود و آزمایش کووید-19 مثبت شد - جمعه در برنامه The Pat McAfee Show ظاهر شد. بعد از ظهر برای رسیدگی به رسوایی فزاینده در مورد وضعیت واکسیناسیون خود. او همچنین از این فرصت استفاده کرد و علیه واکسن‌های کووید-19، سیاست‌های بهداشتی NFL، و "اوباش بیدار" صحبت کرد.

  این فوتبالیست واکسینه نشده از اظهارات عمومی قبلی خود مبنی بر "ایمن سازی" در برابر کووید-19 دفاع کرد. گفت که لیگ و هم تیمی هایش به خوبی از وضعیت واقعی و واکسینه نشده او آگاه بودند. به جای واکسن، راجرز گفت که تحقیقات خود را انجام داده و تصمیم گرفته است که یک "پروتکل طولانی مدت" هومیوپاتی که چندین ماه را شامل می شود، مصرف کند. او از توضیح اینکه پروتکل شامل چه مواردی می شود خودداری کرد.

  ادامه مطلب

  گزارش: آرون راجرز مبتلا به کووید مثبت به NFL گفت که او با هومیوپاتی "ایمنی" شده است و توضیح داد که چرا تصمیم گرفت راجرز مدعی شد که دلیلی برای شک به پزشکان NFL دارد. راجرز گفت که پس از اینکه لیگ درخواست او را برای وضعیت "واکسینه" بر اساس پروتکل هومیوپاتی خود رد کرد، او درخواست تجدید نظر داد. درخواست تجدیدنظر یک "فرآیند چند هفته ای" بود که در آن راجرز - یک "متفکر انتقادی" - بیش از 500 صفحه تحقیق را به تنهایی جمع آوری کرد.

  در آن روند، او ادعا کرد که "مکالمات زیادی" با لیگ داشته است. راجرز می‌گوید: «اما یکی به‌ویژه زمانی که می‌دانستم برنده این مسابقه نمی‌شوم برجسته شد. "من جلسه ای داشتم و آنها گفتند - یکی از اسناد اصلی گفت - "ممکن است یک فرد واکسینه شده به کووید مبتلا شود یا کووید را منتشر کند." ... که اکنون می دانیم که این اطلاعات کاملاً نادرست است."

  تبلیغات

  بدن خودگردان با بیماری عفونی روبرو می شود

  در بیانیه ای ایمیلی به NPR در دوشنبه، برایان مک کارتی سخنگوی NFL اظهارات پزشکان لیگ چنین چیزی یا حتی ملاقات با راجرز را رد کرد. "نه، این درست نیست. مک کارتی نوشت: "هیچ پزشکی از لیگ یا مشاوران مشترک بیماری های عفونی NFL-NFLPA با [راجرز] ارتباط برقرار نکردند. اگر آنها می‌گفتند، مطمئناً هرگز چنین چیزی نمی‌گفتند."

  معلوم نیست که راجرز در مورد چه صحبت‌هایی صحبت می‌کرد یا ممکن است واقعاً با چه کسانی صحبت کرده باشد. اما با توجه به بی اعتمادی او به پزشکان لیگ، او ظاهراً به شبه علم هومیوپاتی و میزبان برجسته پادکست روی آورد.

  هفته گذشته پس از مثبت شدن آزمایش کووید-19، راجرز گفت که به روگان مراجعه کرده است تا از چه داروهایی استفاده کند. او لیستی را که شامل آنتی بادی های مونوکلونال بود، زیر و رو کرد. ، روی و ویتامین C. او همچنین داروی ضد انگلی ایورمکتین و داروی ضد مالاریا dHCQ (دس اتیل هیدروکسی کلروکین) را فهرست کرد. هر دو دارو برای درمان کووید-19 اثبات نشده اند و می توانند عوارض جانبی جدی داشته باشند. راجرز گزارش کرد: "احساس بسیار باورنکردنی دارم."

  در میان درمان‌های آزمایشی و اثبات‌نشده، راجرز درباره واکسن‌های بسیار مؤثر و ایمن کووید-19 اظهار نظر کرد و اطلاعات نادرست منتشر کرد. او این دروغ را تکرار کرد که واکسن‌ها می‌توانند بر باروری تأثیر بگذارند - اونم همینطور ادعا کرد که حتی اگر بخواهد نمی تواند واکسن ها را مصرف کند. او می‌گوید که به مواد تشکیل دهنده واکسن‌های mRNA حساسیت دارد، اگرچه او آن مواد را شناسایی نکرده است. او همچنین واکسن جانسون و جانسون را رد کرد و به نگرانی‌هایی درباره لخته‌های خون اشاره کرد - حتی اگر لخته‌ها بسیار نادر هستند و عمدتاً زنان را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

  در بیانیه‌ای روز شنبه، Prevea Health اعلام کرد که پس از یک لخته شدن، روابط خود را با راجرز قطع می‌کند. رابطه نه ساله این شرکت مراقبت های بهداشتی نوشت: "Prevea Health عمیقاً متعهد به محافظت از بیماران، کارکنان، ارائه دهندگان و جوامع خود در میان همه گیری COVID-19 است." "این شامل تشویق و کمک به همه جمعیت های واجد شرایط برای واکسینه شدن در برابر COVID-19 برای جلوگیری از تأثیر بیشتر این ویروس بر زندگی و معیشت است." Prevea افزود که هیچ اطلاعات اضافی در مورد این موضوع ارائه نخواهد کرد.

خبرهای دیگر از علوم پایه