خبر

 • تک بورد - رئیس واکسن ایالتی پس از اخراج گفت: تنسی

  رئیس واکسن ایالتی پس از اخراج گفت: تنسی "ضد واکسن" شده است
  13 روز و 9 ساعت قبل

  رئیس واکسن می گوید که وی به دلیل توجه به سیاست 34 ساله ایالت در واکسیناسیون نوجوانان اخراج شده است.
  دولت ایالت تنسی روز دوشنبه مقام ارشد واکسیناسیون خود ، دکتر میشل فیسکوس ، که می گوید رهبران ایالت "اقدام به خرید کمپین اطلاعات غلط واکسن. "

  در بیانیه ای آتشین که اواخر روز دوشنبه توسط تنسی منتشر شد ، فیسکوس هشدار داد که با ادامه انتشار نوع دلتا در ایالت زیر واکسیناسیون ، تعداد بیشتری از مردم تنسی "به بیماری خود ادامه خواهند داد و از این بیماری قابل پیشگیری از واکسن می میرند زیرا به مزخرفات منتشر شده توسط افراد نادان گوش فرا دهید. "

  Fiscus تازه ترین مقام بهداشت عمومی است که در میان همه گیر ویرانگر ، بسیاری از جنبه های آن به طرز غم انگیزی سیاسی شده است ، استعفا یا موقعیت خود را از دست داده است. فیسکوس نوشت که به عنوان مدیر پزشکی پیشین بیماری های قابل پیشگیری از واکسن و برنامه های ایمن سازی در وزارت بهداشت تنسی ، وی بیست و پنجمین مدیر ایمن سازی است که در میان بیماری همه گیر موقعیت خود را ترک می کند. با اخراج تنها 64 مدیر واکسیناسیون سرزمینی در کشور ، اخراج وی باعث شده گردش مالی در سراسر کشور در مورد مدیران ایمن سازی در طول بحران سلامت به 40 درصد برسد.

  انجمن ملی مقامات بهداشت شهرستان و شهرستان (NACCHO) به CNN گفت ممکن است بیش از 250 مقام بهداشت عمومی از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، مواضع خود را ترک کنند. CNN خاطرنشان کرد: بسیاری مانند Fiscus برخلاف میل خود خارج شدند ، در حالی که دیگران در واکنش شدید تلاش های بهداشت عمومی ترک کردند.

  به طور خستگی ناپذیری واکسن های نجات دهنده زندگی را در دسترس تنسی ها قرار دهید. فیسکوس به جای احترام یا تمجید ، توسط افراد انکار کننده علوم در جامعه و سیاستمداران "تحقیر ، تحقیر ، متهم و بعضاً مورد تحقیر قرار گرفته است".

  در مورد تجربه خود ، فیسکوس ادعا می کند شلیک در پی یادداشت 10 مه که وی برای ارائه واکسن به ارائه دهندگان پزشکی ارسال کرد ، اتفاق افتاد. به گفته وی ، این یادداشت شامل زبان کپی و جایگذاری شده است که از مشاوره عمومی وزارت بهداشت تنسی در مورد دکترین بالغ مینور تنسی برای وی ارسال شده است. این دکترین با حکم دادگاه عالی تنسی در سال 1987 در اثر کاردول علیه بختول متولد شد که به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی اجازه می دهد مراقبت های پزشکی - مانند واکسیناسیون - را برای نوجوانان بین 14 تا 18 سال بدون رضایت والدین انجام دهند.

  تبلیغات "قابل اعتراض" "

  Fiscus یادداشت را همان روزی ارسال کرد که سازمان غذا و داروی ایالات متحده مجاز به استفاده از واکسن Pfizer-BioNTech COVID-19 در نوجوانان بین سنین 12 تا 15 سال بود. او گفت که این فقط" یادداشت اطلاعاتی "است ارسال شده در پاسخ به س questionsالاتی که وی از ارائه دهندگان پزشکی در مورد این آموزه چند ده ساله دریافت کرده است. وی خاطرنشان كرد كه این زبان فقط حاوی زبانی است كه مورد تأیید وكلا the ادارات است و گفته می شود "از طرف استانداری مبارك است." علاوه بر این ، این فقط "در مورد حفاظ هایی بود که 34 سال پیش توسط دادگاه عالی تنسی در مورد مراقبت از افراد زیر سن قانونی تعیین شده بود."

  اما قانونگذاران ادعا کردند که این یادداشت "کمی واکسیناسیون کودکان است بدون رضایت والدین ، ​​"فیسکوس به نقل از آنها نقل کرد. وی نوشت: در جلسه استماع در 16 ژوئن در کمیته عملیات دولت ایالت ، قانونگذاران بخش بهداشت را به "هدف قرار دادن" جوانان متهم کردند و اقدامات آنها را "مذموم" خواندند. گفته می شود که یک قانونگذار خواستار "انحلال و بازسازی" بخش بهداشت شده است.

  در پاسخ به درخواست های اظهار نظر در مورد خاتمه Fiscus ، بخش بهداشت گفته است که نمی تواند در مورد پرسنل اظهارنظر کند.

  تاکنون ، تنسی حدود 871،000 مورد COVID-19 را ثبت کرده است و 12608 نفر جان خود را از دست داده اند - طبق گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، میزان مرگ در حدود 185 در 100،000 نفر است. فقط 38 درصد از جمعیت این ایالت واکسینه شده اند. نوع دلتا بسیار قابل انتقال در ایالت داوطلب به سرعت در حال گسترش است ، با تخمین های تقریبی که نشان می دهد 59 درصد موارد در این ایالت را تشکیل می دهد. طبق ردیابی داده های نیویورک تایمز ، متوسط ​​هفت روز موارد جدید روزانه 404 درصد در طی 14 روز گذشته افزایش یافته است.

  Fiscus می ترسد که فقط در مورد COVID اوضاع بدتر شود- 19 وی همچنین هشدار داد که سخنان بهداشت عمومی در میان بیماری همه گیر به سایر اقدامات پیشگیری از بیماری های عفونی سرایت می کند. وی در بیانیه خود نوشت:

  [T] رهبر وزارت بهداشت تنسی با متوقف كردن همه ارتباطات واكسیناسیون برای كودكان ، نسبت به صدای مضراب کمیته عملیات دولت واکنش نشان داد. نه تنها ارتباط واکسن COVID-19 برای نوجوانان ، بلکه کلیه ارتباطات مربوط به هر نوع واکسن. ارسال پیام به مدرسه برای بیش از 30،000 والدینی که فرزندان خود را واکسن سرخک در سال گذشته به دلیل بیماری همه گیر دریافت نکرده اند. هیچ پیامی درباره واکسن ویروس پاپیلومای انسانی به ساکنان ایالت با یکی از بالاترین میزان سرطان HPV در کشور ارسال نشده است. بدون مشاهده ماه آگاهی از ایمن سازی ملی در ماه آگوست. هیچ یادآوری برای والدین نوجوانانی که دیر دریافت دومین واکسن COVID-19 خود را انجام می دهند ، وجود ندارد. این یک شکست بهداشت عمومی در محافظت از مردم تنسی است و آنچه "قابل سرزنش" است.

خبرهای دیگر از علوم پایه