خبر

 • تک بورد - رئیس سازمان غذا و دارو: Omicron یک

  رئیس سازمان غذا و دارو: Omicron یک "فاجعه طبیعی است... بیشتر مردم به کووید مبتلا می شوند"


  12 روز و 6 ساعت قبل

  سرپرست کمیسیون غذا و دارو چشم انداز هشیارکننده ای از چند هفته آینده ارائه می دهد.
  مقامات ایالات متحده در حال مقایسه نوع ویروس کرونای فراقابل انتقال Omicron با یک فاجعه طبیعی هستند، زیرا این کشور همچنان به شکستن رکوردها ادامه می دهد، روز دوشنبه بیش از 1.4 میلیون مورد جدید COVID-19 ثبت کرده و شاهد بستری شدن در بیمارستان هستند. بالاترین رکورد بیش از 140000.

  مسئولان در حال حاضر برای هفته های آینده آماده می شوند، که انتظار می رود تعداد موارد بیشتری را به همراه داشته باشد که سیستم های مراقبت های بهداشتی و سایر خدمات ضروری را در سراسر کشور مختل کند.

  "من فکر می کنم که ما در مورد آن صحبت می کنیم. یک فاجعه طبیعی است. "من فکر می کنم در حال حاضر، ما باید بر تداوم عملیات برای بیمارستان ها و سایر خدمات ضروری تمرکز کنیم، زیرا این نوع از جمعیت در حال گسترش است."

  از اولین باری که محققان برای اولین بار Omicron را گزارش کردند، کمتر از هفت هفته می گذرد و تنها 42 مورد است. چند روز از زمانی که در ایالات متحده شناسایی شد. اما بر اساس تجزیه و تحلیلی که امروز توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها به روز شد، نوع بسیار جهش یافته اکنون حدود 98 درصد از عفونت های کروناویروس را تشکیل می دهد.

  گسترش مواد منفجره باعث افزایش سرسام آور موارد شده است. بر اساس ردیابی داده های نیویورک تایمز، ایالات متحده روز دوشنبه 1،417،493 مورد جدید COVID-19 را گزارش کرد. این آمار روزانه رکورد قبلی کشور را که کمی بیش از 1 میلیون مورد در 3 ژانویه بود، شکست و همچنین یک رکورد جهانی جدید را ثبت کرد. میانگین هفت روزه موارد جدید روزانه بیش از 737000 نفر است که 203 درصد نسبت به دو هفته قبل افزایش یافته است.

  میزان بستری شدن در بیمارستان افزایش نسبتاً کمتری داشته است اما اکنون در بالاترین سطح مشاهده شده در همه گیری است. روز یکشنبه، ایالات متحده به رکورد خود با کمی بیش از 142000 بستری رسید که قبلاً در اواسط ژانویه 2021 ثبت شده بود. روز دوشنبه، ایالات متحده بیش از 140000 بستری شدن در بیمارستان را گزارش کرد که میانگین هفت روزه را به 135559 رساند که افزایش 83 درصدی در گذشته است. دو هفته. مرگ و میر نیز در حال افزایش است. ایالات متحده روز دوشنبه 1673 مرگ را گزارش کرد که میانگین هفت روزه را به 1653 نفر در روز رساند که در دو هفته گذشته 36 درصد افزایش داشت.

  تبلیغات

  آماده سازی برای فاجعه

  برخی از ایالت های شرقی و مناطقی که در اوایل گسترش آن توسط Omicron آسیب دیده است ممکن است در مواردی مانند نیویورک و ناحیه کلمبیا به اوج نزدیک شوند یا شاهد اوج باشند. اما برخی از ایالت های غرب میانه هنوز در اوج خود هستند، به این معنی که افزایش Omicron در ایالات متحده ممکن است تا چند هفته دیگر فروکش نکند.

  در جلسه استماع سنا در روز سه شنبه، دکتر وودکاک و سایر مقامات بهداشتی از پاسخ فدرال به این موضوع دفاع کردند. همه گیری، به ویژه این آخرین و ویرانگرترین موج. دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی جو بایدن، موج Omicron را یک "افزایش عظیم و بی‌سابقه" نامید.

  "این یک ویروس خارق‌العاده است که مشابه آن را حتی نزدیک به آن ندیده‌ایم. بیش از 100 سال، "او گفت. او افزود: "ما بهترین کاری را که ممکن است انجام می دهیم." مایک براون (R-IN) به طور خاص از وودکاک پرسید که آیا زمان تغییر چشمگیر و "غیرمتمرکز" رویکرد کشور در رسیدگی به ویروس فرا رسیده است، و خاطرنشان کرد که به نظر نمی رسد اقدامات احتیاطی بهداشتی و دستورات واکسن مانع از موج Omicron فعلی شود.


  تگ ها:

  رئیس , سازمان , دارو , omicron , فاجعه , طبیعی , است... , بیشتر , مردم , کووید , مبتلا , شوند


  v 9
خبرهای دیگر از علوم پایه