خبر

 • تک بورد - دولت بایدن برای باد فراساحلی در همه جا برنامه ریزی می کند

  دولت بایدن برای باد فراساحلی در همه جا برنامه ریزی می کند
  25 روز و 5 ساعت قبل

  ایالات متحده نقشه راه را برای اجاره در اقیانوس اطلس ، اقیانوس آرام و سواحل خلیج فارس ارائه می دهد.
  بلافاصله پس از روی کار آمدن ، رئیس جمهور جو بایدن از تلاش بزرگی برای شروع مجدد صنعت باد دریایی در ایالات متحده با هدف اعلام شده برای رفتن خبر داد. از صفر تا 30 گیگاوات ظرفیت قبل از پایان دهه. بدین منظور ، دولت بایدن تأیید نهایی را به Vineyard Wind در نزدیکی ماساچوست داده و در سه پروژه بزرگ باد ک

  اما با وجود حجم عظیم این پروژه ها ، ایالات متحده با 4 گیگاوات باد دریایی - هیچ جایی نزدیک به هدف 30 گیگاوات - باقی نمی ماند. بنابراین روز چهارشنبه ، دب هالند ، وزیر کشور ، نقشه راه بلندپروازانه ای ارائه داد که در آن تمام مناطق ساحلی 48 ایالت همجوار برای اجاره مورد ارزیابی قرار می گیرد و قراردادهای اجاره قبل از پایان دوره بایدن در سال 2024 به پایان می رسد.

  A فرایند چند ساله

  در سطح فدرال ، فرایند اجاره به مراتب بیشتر از یافتن سایتی است که دارای باد شدید و مداوم باشد. نهادهای نظارتی فدرال باید از جمله عوامل دیگر ، تأثیرات زیست محیطی ، درگیری با سایر کاربران ، آسیب به اماکن تاریخی و نیازهای هر گروه بومی آمریکایی در منطقه را در نظر بگیرند. تنها پس از برطرف شدن این موانع ، فروش اجاره می تواند آغاز شود.

  تا کنون ، وزارت کشور این پروسه را تنها برای چند منطقه تکمیل کرده است: مناطق خارج از ماساچوست و نیوجرسی ، که قبلاً توضیح داده شد ، و همچنین دو سایت در خارج از ویرجینیا ، که یکی از آنها دارای پروژه 2.6 گیگاوات است. اما حتی به صورت ترکیبی ، این پروژه ها بخش نسبتاً کوچکی از خط ساحلی ایالات متحده را نشان می دهند.

  دو حوزه دیگر وجود دارد که مراحل اجاره در آنها آغاز شده است. یکی از آنها نیویورک بایت نامیده می شود ، که شامل مناطق شمال بندر نیویورک در امتداد لانگ آیلند ، با ظرفیت بالغ بر 7 گیگاوات برآورد می شود. داخلی اعلام کرد که قصد دارد فروش اجاره را در ماه ژوئن آغاز کند. دومی کارولینا لانگ بی نامیده می شود و شامل مناطق ساحلی نزدیک ساحل میرتل ، کارولینای جنوبی ، شمال به سمت ویلمینگتون ، کارولینای شمالی است. فروش اجاره در آنجا قبلاً آغاز شده است و داخلی در نظر دارد تا سایتهای دیگری را در مجاورت آنها باز کند.

  تبلیغات

  اما داخلی به دنبال افزایش چشمگیر باد دریایی است. به همین منظور ، در حال حاضر در حال بررسی سایت های شمال و مرکز کالیفرنیا است و انتظار می رود که این مطالعه را اواخر امسال یا اوایل سال آینده تکمیل کند. همچنین خلیج مکزیک مورد بررسی قرار می گیرد ، و اجاره برای اواخر سال آینده در راه است. مناطق دیگری در وسط اقیانوس اطلس (در درجه اول ویرجینیا و مریلند) و اورگان ، با فروش اجاره در 2023 انتظار می رود. سرانجام ، خلیج مین دوره مطالعه را در 2023 به پایان می رساند ، و فروش اجاره به احتمال زیاد در 2024 است.

  پس از اجاره

  امضای قرارداد اجاره به هیچ وجه به پایان مراحل نزدیک نیست. توسعه دهندگان باد دریایی قبل از شروع ساخت و ساز باید برنامه های خود را برای محل اجاره تصویب کنند. دفتر مدیریت انرژی اقیانوس داخلی نشان می دهد که در حال حاضر 9 برنامه ساخت و عملیات اجاره محل های فعلی را بررسی می کند و انتظار دارد بررسی آنها ، به علاوه 6 مورد دیگر که هنوز ارائه نشده اند ، تا سال 2025 تکمیل شود. ظرفیت 19 گیگاوات برای ساخت تأیید شده است.

  هنگامی که تأسیسات پشتیبانی و ساخت و ساز ایجاد شد-چیزی که هنوز در ایالات متحده در حال پیشرفت است-حتی مزارع بادی دریایی بزرگ اغلب می توانند در دو تا چهار تکمیل شوند. سال ها. بنابراین برای رسیدن به هدف دولت بایدن از 30 گیگاوات تا سال 2030 ، 11 گیگاوات دیگر ظرفیت باید تا سال 2026 تأیید شود. به نفع آن ، احتمالاً تجربه مراحل اجاره و صدور مجوز برای چند مزرعه بادی اولیه به کاهش زمان مورد نیاز برای پروژه های آینده کمک می کند. و این احتمال وجود دارد که تلاشها برای مسدود کردن اولین مزارع بادی دریایی در دادگاه ، در صورت شکست آنها ، نمونه هایی باشد که مشکلات قانونی این پروژهها را محدود می کند.

  به نظر می رسد بزرگترین خطر انتخاب دولتی که نشان دهنده نوع بی اعتنایی به قدرت باد توسط رئیس جمهور سابق ترامپ است.

خبرهای دیگر از علوم پایه