خبر

 • تک بورد - ده‌ها سند آلاسکا از هیئت پزشکی می‌خواهند تا اسناد منتشرکننده اطلاعات نادرست COVID را بررسی کنند

  ده‌ها سند آلاسکا از هیئت پزشکی می‌خواهند تا اسناد منتشرکننده اطلاعات نادرست COVID را بررسی کنند
  21 روز و 4 ساعت قبل

  اطلاعات نادرست پزشکان «غیراخلاقی، غیرحرفه‌ای و خطرناک است.»
  پزشکان بیشتری در سراسر کشور به دلیل انتشار اطلاعات نادرست COVID-19 و تبلیغ درمان‌های اثبات‌نشده، از اعضای حاشیه‌ای جامعه پزشکی عقب‌نشینی می‌کنند.

  در آخر هفته، نزدیک به 100 پزشک در آلاسکا نامه‌ای را امضا کردند که در آن از هیئت پزشکی ایالتی می‌خواستند تا در مورد پزشکانی در این ایالت که شک و تردید نسبت به واکسن را ترویج کرده‌اند و درمان‌های اثبات‌نشده، یعنی داروی ضد انگلی ایورمکتین و داروی ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین را تشویق کرده‌اند، تحقیق کند. مریجان مور، روانپزشک خصوصی در آنکوریج، به انکوریج دیلی نیوز گفت که نامه را در پاسخ به رویدادی در ماه گذشته به نام نشست پزشکی درمان زودهنگام آلاسکا نوشت. در این رویداد شکاکان برجسته واکسن خارج از ایالت و همچنین حداقل دو پزشک انکوریج غرق در تردید و اطلاعات نادرست در مورد واکسن بودند.

  دکتر مور نوشت، دخالت پزشکان محلی "نگرانی جدی" است. او به نقل از انجمن‌های پزشکی برجسته گفت که "ارائه اطلاعات نادرست در مورد یک بیماری کشنده" "غیر اخلاقی، غیرحرفه‌ای و خطرناک است."

  Dr. لزلی گونست یک بیمارستان داخلی و در میان ده‌ها پزشک آلاسکا است که نامه مور را امضا کردند. او به AND گفت که از دخالت پزشکان محلی نگران است. گونست گفت: "بسیار تکان دهنده است که می بینیم همان افرادی که قرار است از جامعه ما مراقبت کنند در واقع این دستور کار را پیش می برند و به طور غیرمستقیم باعث مرگ و میر می شوند." وب سایت مرتبط با اجلاس پاسخی به نامه مور ارسال کرد و نگرانی های دکتر را به باد انتقاد گرفت. در این پست بدون امضا آمده است: «پزشکان خوب خود ما اکنون مورد حمله پزشکان مؤسسه قرار گرفته‌اند که تلاش می‌کنند مجوزهای پزشکی را از طریق هیئت پزشکی آلاسکا بگیرند. "این ارائه دهندگان به اصطلاح "بهترین شیوه" فعلی را تبلیغ می کنند که گزینه های کمی به جز واکسن های کووید و در صورت بیماری به اندازه کافی بستری در بیمارستان باقی می گذارد." هیئت پزشکی دولتی برای دفاع از "پزشکان قهرمان" خود در برابر "مجتمع صنعتی پزشکی". این پست همچنین از مردم خواسته بود که به دلیل عدم دسترسی به ایورمکتین و هیدروکسی کلروکین از داروخانه ها و بیمارستان ها به هیئت پزشکی شکایت کنند.

  آلاسکا تنها ایالتی نیست که شاهد درگیری بین پزشکان بر سر ارائه دهندگان پزشکی نادرست است. در تگزاس، مری باودن، پزشک گوش و حلق و بینی در بیمارستان متدیست هوستون، پس از انتقاد علنی از دستورات واکسن و ترویج ایورمکتین، به تعلیق درآمد.

  در توییتی در روز جمعه، حساب توییتر هیوستون متدیست در توییتر منتشر شد. دکتر باودن گفت: "در حال انتشار اطلاعات غلط خطرناکی است که مبتنی بر علم نیست" و نظرات او "مضر" است. مرکز مراقبت های بهداشتی همچنین خاطرنشان کرد که باودن گزارش داده است که خودش واکسینه شده است.

  ماه گذشته در واشنگتن، کمیسیون پزشکی ایالت مجوز دستیار پزشک را برای ترویج و تجویز ایورمکتین به عنوان درمانی برای COVID-19 به حالت تعلیق درآورد. یک پزشک اورگان نیز ماه گذشته پس از نادیده گرفتن دستورات COVID-19، انتشار اطلاعات نادرست در مورد ماسک ها و تجویز بیش از حد مواد افیونی، مجوز خود را از دست داد. در کانکتیکات، مجوز یک پزشک به دلیل ارائه فرم های معافیت واکسن و ماسک جعلی به حالت تعلیق درآمد. و در اوایل سال جاری، یک پزشک کالیفرنیایی پس از ادعای اینکه COVID-19 ناشی از 5G است، مجوز خود را تسلیم کرد.

  اگرچه جوامع پزشکی در بسیاری از ایالت‌ها با اطلاعات نادرست از داخل مواجه شده‌اند، این ارائه دهندگان به وضوح در اقلیت باریکی هستند. داده‌های نظرسنجی منتشر شده توسط انجمن پزشکی آمریکا در ماه ژوئن نشان داد که بیش از 96 درصد از پزشکان در برابر کووید-19 واکسینه شده‌اند و بسیاری از واکسینه نشده‌ها در آن زمان قصد داشتند واکسن‌های خود را انجام دهند.

خبرهای دیگر از علوم پایه