خبر

 • تک بورد - دلتا پس از سال عاری از کووید وارد ووهان می شود. شهر برای آزمایش 12 میلیون نفر ساکن

  دلتا پس از سال عاری از کووید وارد ووهان می شود. شهر برای آزمایش 12 میلیون نفر ساکن
  12 روز و 18 ساعت قبل

  تصور می شود که دلتا با پرواز از روسیه وارد این کشور شده است.
  پس از گذراندن یک سال کامل بدون هیچ گونه شیوع بیماری محلی COVID-19 ، شهری که همه گیری ویروس کرونا برای اولین بار در آن آغاز شد ، اکنون اولین موارد مربوط به دلتا را شناسایی کرده است گونه.

  مقامات ووهان چین روز دوشنبه سه مورد دلتا را تأیید کردند و آنها را مجبور به آزمایش کرونا برای تقریباً 12 میلیون نفر از ساکنان شهر کرد.

  "برای اطمینان از ایمن بودن همه افراد در شهر به نقل از آسوشیتدپرس ، لی کیانگ ، مقام ووهان ، در یک کنفرانس خبری گفت: "آزمایش اسید نوکلئیک در سطح شهر به سرعت برای همه افراد آغاز می شود تا نتایج مثبت و عفونت های بدون علامت را کاملاً بررسی کنند." در کمپین آزمایش گسترده ، مقامات بخش هایی از شهر را مسدود کردند و برخی از سفرهای داخلی را محدود کردند.

  آخرین موارد محلی شیوع کووید -19 در شهر در ماه مه سال 2020 ، پس از قرنطینه شدید برای آزمایش ، شناسایی شد. برای کنترل گسترش.

  تبلیغات

  از آن زمان ، چین به طور کلی در جلوگیری از کروناویروس نسبتاً موفق عمل کرده است. روز سه شنبه ، کمیسیون ملی بهداشت چین 90 مورد جدید را در حدود 1.4 میلیارد نفر در این کشور گزارش کرد.

  تصور می شود موارد جدید در ووهان با شیوع دلتا در مرکز استان نانجینگ در شرق استان در ارتباط است. اواخر ژوئیه و از آن زمان به بعد در شهرهای دیگر گسترش یافته است. مقامات معتقدند موارد دلتا از طریق پرواز از روسیه به کشور وارد شده است. اولین کسانی که در این بیماری شیوع پیدا کردند پاک کننده هایی بودند که هواپیماها را در فرودگاه بین المللی نانجینگ لوکو ضدعفونی می کردند. با 90 مورد گزارش شده در روز سه شنبه ، این کشور از زمان شروع شیوع بیماری در نانجینگ حدود 400 مورد محلی از بیماری کووید را در خود جای داده است. تاریخ. با این حال ، دو واکسن چینی پرکاربرد که بر ویروس های غیرفعال تکیه می کنند ، سطح حفاظتی بالایی را که در واکسن های mRNA مشاهده می شود ارائه نمی دهند. بسیاری از کشورهایی که بر واکسن های چینی تکیه کرده اند ، به دوزهای سوم به عنوان تقویت کننده روی آورده اند. در آوریل ، به نقل از جورج گائو ، رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های چین ، اذعان کرد که اثر واکسن های چین "زیاد" نیست.

خبرهای دیگر از علوم پایه