دلتا به واشنگتن می رود ، کارمندان واکسینه شده کاپیتول را آلوده می کند

"این نوع دلتا شوخی ندارد."
جن پسیکی ، دبیر مطبوعاتی ، وزیر مطبوعاتی ، جن پساکی ، تأیید کرد که چندین نفر از کارمندان کاخ سفید و یک دستیار سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی (D-Calif.) آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرده اند جلسه مطبوعاتی کاخ سفید سه شنبه.

این تأیید پس از گزارش هایی مبنی بر مثبت شدن نتیجه آزمایش کارمندان Pelosi و یک مقام کاخ سفید پس از حضور در همان پذیرایی در یک هتل DC چهارشنبه گذشته ، بر اساس گزارشی از Axios صورت گرفت. علاوه بر این ، کارکنان Pelosi با هیاتی از دموکرات های تگزاس که هفته گذشته در تلاش برای خنثی کردن لایحه رأی گیری برای GOP به پایتخت ایالات متحده آمده بودند ، در تماس بودند. از آن زمان شش آزمایش از بیش از 50 دموکرات تگزاس از نظر ویروس همه گیر کرونا مثبت اعلام شده است.

کارمند آلوده Pelosi اخیراً در ارتباط مستقیم با سخنران نبوده و مقام آلوده کاخ سفید نیز در تماس مستقیم نبوده است. Axios گزارش داد که اخیراً با رئیس جمهور تماس گرفته است.

در جلسه مطبوعاتی روز سه شنبه ، پساکی گفت که در واقع در کارکنان واکسینه شده در کاخ سفید عفونت های موفقیت آمیز متعددی وجود داشته است ، اما وی تعداد موارد یا یک مورد را ارائه نداده است. جدول زمانی برای عفونت های آنها - اگرچه او گفت که اطلاعات بیشتر در مورد موارد را بررسی خواهد کرد. وی خاطرنشان کرد که کاخ سفید برای چنین عفونت هایی آماده است که نوعاً خفیف یا بدون علامت هستند. گفته می شود آخرین مقام کاخ سفید و کارمندان Pelosi خفیف علامت دار هستند.

آگهی

کاخ سفید از بهترین سلامتی که توسط متخصصان توصیه می شود ، از جمله آزمایش های منظم ، از جمله آزمایش های منظم ، پیروی می کند ، و به نظر نمی رسد اقدامات خود را در حال حاضر به روز كنید.

در تپه

در همین حال ، لیزا دژاردینز از PBS NewsHour امروز از پایتخت گزارش داد كه مواردی از نوع دلتا در ساختمان كاپیتول شناسایی شده است. طبق گفته پزشک معالج کاپیتول ، چندین کارمند کاپیتول که کاملاً واکسینه شده اند ، همراه با یک قانونگذار آلوده شده اند. دژاردین همچنین تصویری از صف طولانی کارمندان کنگره را که منتظر آزمایش COVID-19 هستند ، قرار داد.

مانند کاخ سفید ، هیچ برنامه ای برای تنظیم اقدامات بهداشتی مانند استفاده از ماسک در این کشور وجود ندارد. کاپیتول.

هنوز هم وجود دلتا و عفونت های دستیابی به موفقیت ممکن است اضطراب را در آخرین مرحله در همه گیر افزایش دهد. با شیوع سریع نوع بسیار قابل انتقال ، موارد و بستری شدن در بیمارستان ، بیشتر در بین افراد غیر واکسینه شده ، در حال افزایش است. در حال حاضر 52 درصد ایالات متحده واکسینه نشده است ، از جمله 32 درصد بزرگسالان.

افراد کاملا واکسینه شده تا حد زیادی در برابر این نوع بیماری محافظت می شوند ، خصوصاً در برابر بیماری های شدید. اما بخش کوچکی از افراد واکسینه شده به عفونتهای مهمی مبتلا می شوند و ممکن است قادر به گسترش این نوع باشند.

رافائل آنچیا ، نماینده ایالت ، رافائل آنچیا (دی-دالاس) گفت: که به کاپیتول سفر کرده بود ، تمام دستورالعملهای بهداشتی را از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رعایت کرده است. "ما سپاسگزاریم که 100 درصد ما از قبل واکسینه شده ایم ... این نوع دلتا شوخی ندارد."

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.