خبر

 • تک بورد - دستور واکسن کار می کند ، به ویژه هنگامی که به درستی انجام شود

  دستور واکسن کار می کند ، به ویژه هنگامی که به درستی انجام شود
  22 روز و 18 ساعت قبل

  الزامات همیشه باید قابل دستیابی و عادلانه باشد.
  خواندن بیشتر FDA واکسن COVID-19 Pfizer را تأیید کرد ، که امروزه Comirnaty نامیده می شود. دوشنبه ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده به طور رسمی و کامل به واکسن Covid-19 ساخته شده توسط شرکت های دارویی Pfizer و BioNTech. البته ممکن است قبلاً دوز آن را دریافت کرده باشید ؛ میلیون ها آمریکایی ، به لطف "مجوز استفاده اضطراری" که در دسامبر 2020 اعطا شد. ا

  تقریباً بلافاصله ، بسیاری از مکانها چنین کردند. واکسن ها ایمن ، م effectiveثر و رایگان هستند ، اما در حدود 30 درصد از آمریکایی ها هنوز واکسن خود را دریافت نکرده اند. هویج کار نمی کند ؛ اینجا چوب ها می آیند و ممکن است بتوانند موج چهارم بیماری همه گیر کووید را در ایالات متحده از بین ببرند - اگر این کار به درستی انجام شود.

  مانند دیگر واکسن هایی که هنوز تحت EUA موجود است ، داروی Pfizer در نگهداری افراد فوق العاده خوب است. واقعاً مریض شدن یا مرگ بر اثر کووید. اما با وجود بیش از 100000 نفر در بیمارستان مبتلا به کووید در ایالات متحده - بیشترین تعداد از ژانویه - و با اکثریت قریب به اتفاق آنها واکسینه نشده ، واضح است که تنها کافی نیست. ایالت ها ، محلات و مشاغل انگیزه هایی مانند جوایز ، پول نقد یا قرعه کشی را امتحان کرده اند ، ترفندهای کوچکی طراحی شده است تا مردم را به انجام کارهایی که برای آنها مفید است ترغیب کند. در زبان اقتصاد رفتاری ، این به معنای تکان دادن است. اما در ایالات با جذب واکسن کم ، این حرکتها حرکت را تغییر نداد. بنابراین ، اکنون زمان دستورات است. اگر شما یکی از حدود 30 درصد آمریکاییانی هستید که هنوز واکسینه نشده اند ، خود را برای یک حرکت خوب آماده کنید.

  https://techbord.com دستور واکسن کار می کند ، به ویژه برای اینکه درستی انجام شود و هیچکس قوی تر از پنتاگون تکان نمی دهد. وزارت دفاع بلافاصله اعلام کرد که واکسن کووید -19 را به بیش از دوازده موردی که قبلاً برای نیروهای خدماتی مورد نیاز است ، اضافه می کند. دانشگاههای بزرگی مانند سیستم UC کالیفرنیا قبلاً دستورات خود را داشتند ، اما اکنون مدارس بیشتری به آن ملحق شده اند: ایالت اوهایو ، دانشگاه میشیگان ، دانشگاه مینه سوتا. نیروهای کار شهری در لس آنجلس و شیکاگو تحت دستور قرار گرفتند. فرماندار جدید نیویورک در مراسم تحلیف خود اعلام کرد که آنها را نیز تأسیس می کند و شهر نیویورک آنها را برای معلمان مدارس دولتی و NYPD قرار داده است. در اواخر ماه ژوئیه ، تقریباً همه انجمن های بزرگ پزشکی و حرفه ای مراقبت های بهداشتی با امضای نامه ای سرگشاده خواستار واکسن در سراسر مراقبت های بهداشتی شدند. انجمن پزشکان تأثیرگذار آمریکا اکنون این موضع را تکرار کرده است. حتی سرمایه داران سرسخت گلدمن ساکس نیز هیچکس را بدون اثبات شلیک به دفاتر خود اجازه نمی دهند. در روزنامه نگاری ، تنها چیزی که برای ایجاد یک روند لازم است سه مثال است. من فکر می کنم ما آنجا هستیم.

  اگر همه اینها به نظر شما جک بوت می آید ، تاریخ قوانین و سیاست های بهداشت عمومی آمریکا چیز دیگری می گوید. دستورات واکسن و سایر قوانین که رفتار شخصی را در خدمت رفاه اجتماعی محدود می کند فوق قانونی است. فقط از امی کانی بارت ، قاضی دیوان عالی بخواهید ، که دو هفته پیش در پاسخ به شکایت دانشجویان دانشگاه ایندیانا علیه دستور واکسن مدرسه آنها ، این تصور را دوباره تصور کرد. بارت تصمیم دادگاه تجدیدنظر را که به نوبه خود بر اساس Jacobson v Massachusetts انجام شد ، تأیید کرد ، تصمیم دادگاه عالی 1905 که شرایط لازم برای واکسیناسیون آبله را در میان سایر مقررات بهداشت عمومی تأیید کرد. (به هر حال ، اکثر آمریکایی ها از دستورات واکسن حمایت می کنند. البته آنها در راستای وابستگی سیاسی تقسیم شده اند. یک مطالعه در تابستان امسال نشان داد که اگر جمهوری خواهان نخبه به زور به حمایت از واکسن ها بپردازند - نه فقط یک "انتخاب شخصی ، از خود بپرسید" حرکت پزشک ، اما تشویق همه جانبه ، تعداد افرادی را که قصد تزریق واکسن را داشتند تا 7 درصد افزایش می داد.) "هیچ کس آزادی ندارد بدون نقاب و بدون واکسیناسیون در یک محل کار یا کلاس درس شلوغ کار کند. ما در آمریکا این آزادی را نداریم که افراد دیگر را در معرض یک بیماری عفونی قرار دهیم. "لاورنس گوستین ، کارشناس سیاست های بهداشت عمومی در دانشگاه جورج تاون می گوید.

  تبلیغات

  نکته این است که تأیید رسمی FDA برای یک دستور لازم است ، اما معلوم می شود که کافی است. مشاغل ، مدارس و دولت های محلی که می خواستند از واکنشی در مورد نیاز به واکسن های "آزمایشی" اجتناب کنند ، اکنون احساس می کنند چراغ سبزتری دارند. (این به هر حال ممکن بود یک تظاهر بوده باشد ؛ سیاست ضد فرمانداری گرگ ابوت فرماندار تگزاس برای استناد به EUA مورد استفاده قرار گرفت و پس از تصویب به تعیین واکسن Covid-19 تغییر کرد.) "آنها نگران دعوای حقوقی بودند ، آنها نگران کارمند خود بودند. گوستین می گوید ، آنها نگران تصور عمومی بودند. "من فکر می کنم در هفته های آینده شاهد بهمن شرکت ها و دانشگاه ها خواهیم بود." سعد عمر ، مدیر موسسه ییل برای سلامت جهانی و متخصص در پذیرش واکسن می گوید: "آنها کار می کنند." شواهد زیادی از واکسیناسیون دوران کودکی به دست می آید. برای بزرگسالان ، ناشی از واکسیناسیون آنفلوانزا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است. نشان می دهد که داشتن دستورات م isثر است. این امر از 70 یا 80 درصد به 90 یا 95 درصد می رسد. ایالت های مختلف دارای سطوح مختلفی از انصراف مجاز هستند. یک تجزیه و تحلیل از این الزامات نشان داد که میزان واکسیناسیون کلی را 18 درصد افزایش داده است. برعکس: در سال 2006 ، عمر و همکارانش نشان دادند که در ایالت هایی که دریافت معافیت برای کودکان آسان تر است ، میزان بیشتری از سیاه سرفه ، یکی از بیماری های دوران کودکی با واکسن در دسترس ، وجود دارد. (ممکن است بدتر هم باشد ؛ استرالیا والدین را به دلیل رد واکسیناسیون بچه ها جریمه می کند و اوگاندا والدین را در زندان می گذارد.)

  نکته ای وجود دارد: شما باید دستورات را به درستی انجام دهید. از یک جهت ، سیاست های اجباری که به طور فوق العاده خشن تلقی می شوند ، می تواند واکنش واکسن ضد واکسن را برانگیزد. اما مشکل واقعی این است که یک اندازه نمی تواند برای همه مناسب باشد. مردم به دلایل مختلف واکسینه نمی شوند. مطمئناً برخی از آنها اختلافات سیاسی یا فلسفی دارند. برخی از مردم به علم (بسیار خوب و بسیار قوی) پشت واکسن اعتقاد ندارند یا از نظریه های توطئه در مورد ایجاد آنها استفاده می کنند. بر اساس نظرسنجی سیویکس ، 91 درصد افرادی که خود را دموکرات معرفی می کنند واکسینه شده اند و 64 درصد مستقل ها نیز واکسینه شده اند. تنها 53 درصد از جمهوری خواهان این را دارند. و بر اساس نظرسنجی متفاوت از بنیاد قیصر ، 5 درصد از جمهوری خواهان می گویند تنها راهی که ممکن است واکسینه شوند این است که لازم باشد. بنابراین… سلام! در حال حاضر است. خوش آمدید!

  اما برخی از افراد به دلیل نیروهای خارج از کنترل واکسینه نمی شوند. Covid-19 به ویژه گروه های خاصی را تحت تأثیر قرار داده است-به ویژه افراد در سطوح پایین اجتماعی-اقتصادی و افراد رنگین پوست ، به ویژه. آنها در مرکز بسیاری از همپوشانی های ون قرار دارند: به احتمال زیاد مشکلات بهداشتی که می تواند عفونت Covid را کشنده کند ، کمتر به دسترسی به مراقبت های بهداشتی دسترسی دارند ، بیشتر در مشاغل پرخطر با قرار گرفتن در معرض زیاد قرار دارند. ، احتمال دسترسی به اینترنت کمتر ، احتمالاً مشاغلی که به صورت ساعتی حقوق می گیرند و اجازه مرخصی استعلاجی ندارند ، بیشتر است. اگر همه اینها در حال انجام است ، تصور گرفتن قرار ملاقات با واکسیناسیون دشوار است ، و اگر عوارض جانبی ای که شما را به رختخواب می فرستد داشته باشید ، استراحت کنید بسیار کمتر است. اگر دستورات واکسن دسترسی به فضاهای خاصی را ممنوع می کند ، و افراد واکسینه نشده ، به عنوان مثال ، سیاهپوستان هستند ، این امر باعث نژادپرستانه شدن دستورات می شود.

  پاسخ؟ این کار را نکن گوستین می گوید: "شما نیازی به واکسیناسیون فردی ندارید که نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند." "آوردن واکسیناسیون به محل کار یا محوطه دانشگاه ، و یا استراحت مزد برای دریافت واکسن - از جمله پرداخت هزینه سفرهای سواری برای رسیدن به آنجا. شما باید بر دسترسی و حقوق صاحبان سهام تمرکز کنید. ”

  اینها مشکلات مربوط به سیاست هستند. گلدمن ساکس به اندازه کافی ثروتمند است که می تواند یک کلینیک واکسیناسیون داخلی ایجاد کند. دولت فدرال می تواند اخراج کسی را به دلیل استراحت مربوط به واکسن غیرقانونی کند یا غرامت دستمزد از دست رفته را به عنوان وظیفه هیئت منصفه تعیین کند-همانطور که خود بایدن پیشنهاد کرده است. گوستین می گوید: "برای من ، حقوق صاحبان سهام تنها اعتراض معتبر علیه دستورات است." وی افزود: "فقط باید به انصاف و عدالت و شفقت توجه داشت و همچنین به افرادی که واکسینه نشده اند اهانت نکرد. ما نمی خواهیم این بخش از یک تقسیم اجتماعی در آمریکا باشد. واکسیناسیون و دستورالعمل ها یک ابزار بهداشتی عمومی بی طرف هستند و هدف آنها مجازات عدم واکسینه نشده است. در گسترش شیوع این همان چیزی است که عمر ، میشل ملو از استنفورد و راس سیلورمن از دانشگاه ایندیانا در مقاله ای در مجله New England Journal of Medicine در اکتبر گذشته نوشتند ، هنگامی که واکسن های ضد کووید فقط یک چشمک در چشم یک سوزن زیرپوست و بیش از نیمی از همه بود. آمریکایی ها گفتند اگر واکسن در دسترس باشد از دریافت واکسن اجتناب می کنند. نکته اصلی این بود: تا زمانی که واکسن کافی برای گردش وجود نداشته باشد ، دستورالعمل کار نخواهد کرد ، شواهد ایمنی به خوبی اعلام شده است (نوع چک؟) ، جذب داوطلبانه مانع از گسترش (بررسی فوق العاده) و از نظر انتقادی ، دولت موانع مالی یا لجستیکی را برداشته است. این امر از ایالتی به ایالت دیگر ، حتی از شغلی به شغلی دیگر متفاوت است. عمر می گوید: "در حال حاضر ، این معیارها برای عموم مردم برآورده نشده است." "اما آنها برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ، برای دانشگاه ها و برای گروه بزرگی از کارفرمایان برآورده شده اند."

  خوشبختانه ، حقوق صاحبان سهام ممکن است به اندازه برخی نگران نباشد. پس از علائم اولیه مقاومت ، جذب واکسن کووید در بین اقلیت ها بسیار قوی است - در حدود 60 درصد ، اگرچه از نظر منطقه ای متفاوت است. سیاهپوستان و سفیدپوستان تقریباً همان تعداد را دارند که می گویند هرگز واکسن نمی زنند ، حدود 15 درصد. (این میزان در بین مردم اسپانیایی بیش از 11 درصد است.) با وجود همه نگرانی های متزلزل در مورد ترک کار در صورت نیاز به واکسیناسیون ، ممکن است دقیقاً عکس آن نیز صادق باشد. "گروه من نظرسنجی هایی از کارکنان انجام داده است ، و معلوم می شود افراد بسیار بیشتری هستند که می گویند اگر واکسن وجود نداشته باشد ، ترک می کنند تا زمانی که وجود داشته باشد. گوستین می گوید مردم آن روی دیگر سکه را فراموش می کنند ، آنها فراموش می کنند افرادی که می خواهند در محل کار و مدرسه در امنیت باشند بسیار بیشتر از مخالفان هستند. "در آن مطالعه ، جوانانی که می گفتند اگر مأموریتی وجود نداشته باشد ترک می کنند در بین آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر است." مطمئناً رئیس اتحادیه افسران پلیس شیکاگو با صدور بیانیه ای اعلام کرد که فرمان شهر "به معنای واقعی کلمه بمب زیر عضویت را روشن کرده است" زیرا "ما نمی خواهیم مجبور به انجام کاری شویم". اما صدای بلند به طور گسترده ای گسترده نیست. در فرانسه ، تحمیل دستور واکسن گسترده با اعتراضات گسترده ای روبرو شد ... و 1.3 میلیون نفر ثبت نام کردند تا عکس های خود را در روز اول دریافت کنند.

  این چیزی است که به نظر می رسد در خطوط هوایی یونایتد اتفاق می افتد. مدیرعامل در ماه ژانویه گفت که قصد دارد واکسیناسیون را در میان همه 67000 کارمند هواپیمایی آمریکایی در ایالات متحده اجباری کند و انتظار مقاومت داشته باشد. (هیچ یک از حاملان بزرگ دیگر ایالات متحده دستور واکسن نداده اند ؛ دلتا نیاز به واکسیناسیون دارد ، اما کارمندان می توانند برای انصراف جریمه اسمی بپردازند - اساساً هزینه بیمه اضافی را پرداخت می کنند.) "به طور معمول ، وقتی با چنین شرایطی روبرو می شوید ، اکثریت را در اختیار دارید. جاش ارنست ، مدیر ارشد ارتباطات در یونایتد می گوید: "افرادی که با شما موافق هستند و سپس اقلیتی از مردم که به شدت و با اشتیاق با شما مخالف هستند." وی گفت: "اما اینجا نقطه ضعف است و این امر پس از اعلام ما آشکار شد: در حالی که اقلیتی با صدای بلند و شدید وجود دارد که با این الزام مخالفت می کند ، بخش وسیع تری از کارکنان وجود دارد که نه تنها از این سیاست حمایت نمی کنند ، بلکه با اشتیاق از آن حمایت می کنند. ”

  این شرکت زمینه را برای این نتیجه آماده کرده بود. یونایتد کلینیک های واکسیناسیون را در فرودگاه هایی ایجاد کرد که تعداد کارگران زیادی در آن وجود داشت. این شرکت مطالب آموزشی در مورد واکسن ها ارائه داد. این اتحادیه با اتحادیه هایی که نماینده خلبانان و مهمانداران هواپیما هستند ، گفتگو کرد. اما این بدان معنا نیست که یونایتد در نهایت متضرر نخواهد شد. خطوط هوایی در حال حاضر با مسائل مربوط به پرسنل به اندازه کافی برای به هم ریختن برنامه پروازها سروکار دارند. از دست دادن خلبانان بر اثر واکسن ضرر دارد. ارنست می گوید: "حقیقت ماجرا این است که هنوز زود است بگوییم میزان تردید یا اعتراض واکسن چقدر است ، حتی در یونایتد چقدر بزرگ است." "ما احتمالاً تا زمان ضرب الاجل ، یعنی پایان ماه سپتامبر ، متوجه نخواهیم شد." یک نوع دیگر از حقوق صاحبان سهام است. گویند پرساد ، استاد حقوق و سیاست های بهداشتی در دانشگاه دانور می گوید: "افراد فقیرتر یا اعضای اقلیت هایی که از تبعیض رنج می برند ، این گروه ها نیز بیشترین خطر ابتلا به کووید را از فقدان دستورات دارند." "مردم اغلب این واکنش اولیه را دارند که دستورات نابرابر است زیرا آنها با افراد متفاوت رفتار می کنند. اما چالش آن این است: کووید نیز نابرابر است. " به این شکل نگاه کنید و با توجه به نحوه حرکت موج چهارم Covid در مناطق خاصی در ایالات متحده ، استدلال برای دستورات ممکن است قوی تر از همیشه باشد.

  این داستان در ابتدا در wired.com ظاهر شد.

خبرهای دیگر از علوم پایه