میسوری در این روزهای ابتدایی افزایش شدید COVID-19 با">

خبر

 • تک بورد - در میان موج دلتا ، میسوری AG قول داد که با ماسک ها مبارزه کند و

  در میان موج دلتا ، میسوری AG قول داد که با ماسک ها مبارزه کند و "از آزادی های شما محافظت کند"
  30 روز و 18 ساعت قبل

  اگ اشمیت ، که نامزد انتخابات سنا است ، "طبقه حاکم" را به دلیل دروغگویی درباره COVID مقصر می داند.
  میسوری در این روزهای ابتدایی افزایش شدید COVID-19 با یکی از سخت ترین کشورها تاکنون آسیب دیده است. در حالیکه واکسن ها متوقف شده اند ، از ابتدای ماه جولای تقریباً 500 درصد موارد افزایش یافته است. در حال حاضر ، با فقط 41 درصد از ایالت واکسینه شده به طور کامل ، 112 از 114 شهرستان ایالت دارای مقادیر ز

  تقریباً با هر معیار ، این افزایش کاملاً قابل پیشگیری غم انگیز است. با این حال ، این مانع از اریک اشمیت ، دادستان کل جمهوری خواه ایالت من نشده است که علیه محدودیت های محلی بهداشتی با هدف تلاش برای جلوگیری از انتقال ، جنگ کند. روز دوشنبه ، اشمیت برای جلوگیری از اجرای مأموریت های ماسک برای افراد و کودکان کاملاً واکسینه شده ، شهرستان سنت لوئیس و سنت لوئیس سیتی شکایت کرد که از همان روز لازم الاجرا شد.

  زمان دادخواست نامناسب است. بخشی از آن به راهنمایی منسوخ شده مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری متکی است که افراد واکسینه شده کاملاً نیازی به ماسک زدن در بیشتر محیط های داخلی ندارند. این دادخواست ادعا می کند: "دستورات ماسک خودسرانه و دمدمی مزاج است زیرا با وجود راهنمایی CDC مبنی بر اینکه این کار ضروری نیست ، افراد واکسینه شده به ماسک زدن نیاز دارند." در بقیه دعوی استدلال نمی شد که ماسک ها در جلوگیری از انتقال بی اثر هستند بلکه ادعا می کنند که این موارد برای کودکان غیرضروری است - علی رغم اینکه تا حد زیادی واکسن ندارند و الزام آنها "مغایر قانون اساسی" است. در غیر این صورت ، دادخواست به دلخواه ، مانند ادعای عدم تعریف کلمه "محل سکونت" ، انتخاب کرد ، CDC سیاست ماسک خود را معکوس کرد ، با استناد به شواهدی که حتی افراد واکسینه شده کاملاً گرفتار آن هستند و گسترش نوع ویروس دلتا کرونا قابل انتقال - هر چند با فرکانس بسیار پایین تر از افراد واکسینه نشده. آژانس اکنون توصیه می کند که ماسک گذاری جهانی در مدارس K-12 انجام شود و افراد کاملا واکسینه شده در مواردی که انتقال محلی زیاد یا قابل توجه است ، در محیط های عمومی داخل خانه ماسک بزنند. همانطور که در CDC تعریف شده است ، هر دو شهر و شهرستان سنت لوئیس از انتقال COVID-19 بالا برخوردار هستند.

  تبلیغات

  دروغ ها و آزادی ها

  هنوز ، اشمیت عقب نشینی نمی کند. اگرچه دفتر وی بلافاصله به درخواست ارس پاسخ نداد ، اما اشمیت در توییتر و فاکس نیوز اخلال در به روزرسانی CDC را اعلام کرد.

  "مردم از دروغگویی نخبگان و طبقه حاکم خسته شده اند" ، وکیل دادگستری ژنرال اشمیت ، که نامزد سنای آمریکا نیز هست ، عصر روز سه شنبه توییتی نوشت. "به ما گفته شد - واکسن بزنید و لازم نیست ماسک بزنید. اکنون واکسینه ها مجبور به ماسک زدن در سنت لوئیس می شوند. بچه ها نیز مجبور به ماسک زدن می شوند. دروغ ها ادامه دارد."

  روز چهارشنبه ، شهردار دموکرات کانزاس سیتی ، کوینتون لوکاس اعلام کرد که وی نیز مأموریت ماسک داخلی را برای همه افراد پنج ساله و بالاتر ، بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسیناسیون ، در شهر برمی گرداند. و اشمیت به سرعت گفت که شکایت خواهد کرد تا این مأموریت را نیز متوقف کند.

  اشمیت روز چهارشنبه در توئیتی نوشت: "به بزرگان کانزاس سیتی: من برای محافظت از آزادی های شما پرونده قضایی خواهم گذاشت." این دستور ماسک مربوط به سیاست و کنترل است ، نه علم. شما تابع نیستید بلکه شهروندان آزادترین کشور جهان بوده اند و من همیشه برای شما می جنگم. "

  مشخص نیست که چگونه پرونده های قضایی به پایان می رسد ، اما شهردار لوکاس قبلاً اشاره کرده است که قصد دارد در اطلاعیه مطبوعاتی از دفتر وی آمده است:

  با توجه به اختلافات اخیر بین ایالت میسوری و شهر و شهرستان سنت لوئیس ، شهردار لوکاس همچنین قطعنامه در هفته های آینده برای حمایت شورای شهر از اقدامات اضطراری. شهردار لوکاس در کنار شهردار تیشورا جونز و مدیر اجرایی شهرستان سام پیج در محافظت از میسوریان در برابر شیوع COVID-19 است.

  در سنت لوئیس ، مدیر اجرایی شهرستان پیج همچنین پشت فرمان ماسک ایستاده بود. طبق گفته سنت لوئیس پس از اعزام ، دادگاه ها در مورد سرنوشت آن تصمیم خواهند گرفت ، اما "تا آن زمان ، قانون پابرجاست." پیج استدلال کرد که ماسک برای کمک به انتقال کمتر لازم است مردم واکسینه می شوند. "این موارد ، و این منحنی مستقیماً بالا می رود." و اگر ما d سریع تصمیم نگیرید ، ما در وضعیت بدی قرار خواهیم گرفت. "

خبرهای دیگر از علوم پایه