خبر

 • تک بورد - در حالی که فلوریدا مدارس را مجازات می کند ، تحقیقات نشان می دهد که ماسک ها شیوع ویروس کرونا در مدرسه را 3.5X کاهش می دهند

  در حالی که فلوریدا مدارس را مجازات می کند ، تحقیقات نشان می دهد که ماسک ها شیوع ویروس کرونا در مدرسه را 3.5X کاهش می دهند
  2 روز و 11 ساعت قبل

  ماسک جهانی از برخی شیوع مدارس جلوگیری می کند و میزان موارد را کاهش می دهد.
  مدارس دارای ماسک جهانی 3.5 برابر کمتر احتمال شیوع COVID-19 را داشتند و میزان موارد ابتلا به COVID-19 کودکان در مناطق خود 50 درصد کمتر از مدارس بدون ماسک بود الزامات. این بر اساس دو مطالعه جدید است که روز جمعه توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها منتشر شد.

  داده های جدید به عنوان ماسک همچنان به عنوان نقطه اشتعال سیاسی و اجتماعی در ایالات متحده شناخته می شوند. و کودکان - که بسیاری از آنها هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستند - به کلاس های درس بازگشته اند. به مجموعاً این شهرستانها بیش از 75 درصد از جمعیت این ایالت را تشکیل می دهند. محققان 210 مدرسه را شناسایی کردند که از ابتدا در دوران مدرسه نیاز به پوشش جهانی داشتند. آنها مدارس را با 480 مدرسه که نیازی به ماسک نداشتند در طول دوره مطالعه که از 15 جولای تا 30 آگوست ادامه داشت مقایسه کردند. دوره مطالعه حدود 87.5 درصد از همه گیری ها در مدارس بدون نیاز به ماسک بوده است. سپس محققان با تجزیه و تحلیل اندازه مدارس ، میزان موارد COVID-19 در کد پستی هر مدرسه ، اقدامات اقتصادی اجتماعی و سایر عوامل را تنظیم کردند. محققان دریافتند که احتمال شیوع بیماری کووید -19 در مدارس در مدارس بدون نیاز به ماسک 3.5 برابر بیشتر از افرادی است که دارای ماسک جهانی هستند.

  در یک مطالعه جداگانه ، محققان CDC سعی کردند ارزیابی کنند که آیا سیاستهای ماسک مدارس تأثیرات گسترده تری بر جوامع آنها دارد - و اینطور است. محققان داده های سطح استان را در مورد میزان موارد ابتلا به COVID-19 در کودکان در 520 شهرستان در سراسر ایالات متحده مورد بررسی قرار دادند. آنها میزان موارد ابتلا به COVID-19 در کودکان را در هفته قبل و هفته ای پس از شروع مدارس با یکدیگر مقایسه کردند.

  اگرچه همه استانها پس از شروع مدارس به طور کلی شاهد افزایش موارد بیماری کووید -19 در کودکان بودند ، اما شهرهایی که دارای ماسک جهانی بودند مدارس با ضایعات کوچکتر روبرو شدند. برای کشورهایی که نیاز به ماسک مدارس دارند ، متوسط ​​افزایش موارد پس از شروع مدرسه 16.32 مورد به ازای هر 100000 کودک در روز بوده است. در کشورهایی که نیازی به ماسک مدرسه ندارند نرخ متوسط ​​افزایش تقریباً دو برابر - 34.85 مورد در هر 100.000 کودک در روز است. و سایر اقدامات حفاظتی در مدارس با شروع سال تحصیلی 2021-2022. بسیاری از مدارس در بسیاری از ایالت ها نیازی به پوشش جهانی ندارند ، هرچند CDC و آکادمی اطفال آمریکا هر دو ماسک جهانی را در مدارس توصیه می کنند. در برخی ایالت ها ، رهبران ایالت ها مدارس را از صدور الزامات ماسک منع کرده اند - و حتی آنها را برای استفاده از ماسک مجازات کرده اند. و با وجود اینکه این ممنوعیت در دادگاه به چالش کشیده می شود ، DeSantis از هیئت مدیره مدارس که به هر حال دستور ماسک صادر کرده اند ، پول نمی گیرد.

  روز پنجشنبه ، وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده اعلام کرد که به هیئت مدیره مدرسه فلوریدا اعطا کرده است. شهرستان آلاچوا 147،719 دلار این پول "برای بازگرداندن بودجه ای که رهبران ایالتی از آنها گرفته اند-مانند حقوق اعضای هیئت مدیره مدارس یا سرپرستان که حقوق آنها کاهش یافته است-زمانی که یک منطقه مدرسه راهکارهایی را برای جلوگیری از شیوع COVID-19 در مدارس اجرا کرد ، مورد استفاده قرار می گیرد.

  در بیانیه ای ، سرپرست مدرسه دولتی شهرستان آلاچوا ، دکتر کارلی سیمون: «من از [میگوئل] وزیر آموزش ایالات متحده ، کاردونا ، رئیس جمهور بایدن و دولت فدرال برای تأمین بودجه بسیار سپاسگزارم. اما من از حمایت و تشویق مستمر آنها برای تلاش های ما برای حفاظت از دانش آموزان و کارکنان و باز نگه داشتن مدارس خود برای آموزش حضوری سپاسگزارم. "

  آلاچوا اولین شهرستان در کشور است که کاردونا ، وزیر آموزش و پرورش در بیانیه ای جداگانه گفت: "ما باید از مناطق بخاطر استفاده از استراتژی های اثبات شده تشکر کنیم." مدارس را باز و ایمن نگه می دارد و آنها را مجازات نمی کند. ما در کنار مربیان فداکار در آلاچوا و سراسر کشور هستیم که کار درستی را برای محافظت از مدارس خود انجام می دهند. "

  کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که ماسک ها یک ابزار مهم برای کمک به محافظت از کودکان ، معلمان و کارکنان از گسترش کروناویروس همه گیر ، SARS-CoV-2. ماسک ها به عنوان یک لایه کلیدی از رویکرد چند لایه هستند که شامل واکسیناسیون برای افراد واجد شرایط ، فاصله فیزیکی در صورت امکان ، بهبود تهویه ، آزمایش ، قرنطینه ، بهبود بهداشت ، و ضدعفونی و تمیز کردن.

خبرهای دیگر از علوم پایه