خبر

 • تک بورد - خلبانان نیروی دریایی ارتش ، برخورد با پدیده های هوایی ناشناخته را در بخش جدید 60 دقیقه توصیف می کنند

  خلبانان نیروی دریایی ارتش ، برخورد با پدیده های هوایی ناشناخته را در بخش جدید 60 دقیقه توصیف می کنند
  8 روز و 7 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: گزارش دولت در مورد داده های جمع آوری شده در مورد پدیده های هوایی ناشناخته می تواند در اوایل ماه آینده منتشر شود. جزئیات گزارش هنوز در دسترس نیست اما دامنه آنچه ممکن است به طور بالقوه به اشتراک گذاشته شود گسترده است. آیا ما با نوعی فناوری پیشرفته نظامی ، هواپیمای بدون سرنشین یا هواپیمای جاسوسی از کشور دیگری سر و کار داریم؟ آیا کسی نوعی سیستم پیشرانه غیر واکنشی جدید را کشف کرده است

  برنامه خبری 60 دقیقه آمریکایی روز یکشنبه بخشی را پخش کرد که از نزدیک نگاهی به موضوع اشیا flying ناشناخته پرواز یا پدیده های هوایی ناشناخته (UAP) می اندازد ، زیرا ادعا می شود اکنون از آنها نام برده می شود.

  این بخش با لوئیز الیزوندو باز می شود ، وی ادعا می کند که در سال 2008 از او خواسته شد به برنامه پنتاگون به نام برنامه شناسایی تهدید هوافضا پیشرفته (AATIP) بپیوندد. هدف این برنامه ، به گفته الیزوندو ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به وسایل نقلیه هوایی غیر عادی بود. هنگامی که وی این واحد را در سال 2010 تحویل گرفت ، وی بر پیامدهای امنیت ملی و گزارشات اعضای خدمات ایالات متحده تمرکز کرد.

  "تصور کنید یک فناوری بتواند نیروهای 6 تا 700 گرم را انجام دهد ، 13000 مایل در ساعت ، می تواند از رادار بگریزد و می تواند از طریق هوا و آب و احتمالاً فضا پرواز کند. و ، به هر حال ، هیچ علامت مشخصی از پیشرانه ، بال ، سطح کنترل ندارد و هنوز هم می تواند اثرات طبیعی گرانش زمین. این دقیقاً همان چیزی است که ما شاهد آن هستیم. "- لوئیز الیزوندو

  60 دقیقه همچنین با ستوان ریان گریوز ، خلبان سابق نیروی دریایی ارتش صحبت کرد. وی گفت: اسکادران F / A-18F وی پس از به روزرسانی رادارهای جت های خود ، از سال 2014 شروع به مشاهده UAP ها در فضای هوایی جنوب شرقی ساحل ویرجینیا کرد. گریوز گفت خلبانانی که در سواحل اقیانوس اطلس آموزش می بینند "حداقل برای چند سال هر روز" چیزهای غیرمعمولی را مشاهده می کنند.

  گریوز گفت خلبانان معتقدند این یکی از سه چیز است: فناوری مخفی آمریکا ، وسیله جاسوسی میزبان بیل ویتاکر همچنین با دو هواپیمابر نیروی دریایی که ادعا می کنند در سال 2004 با UAP روبرو شده اند نیز صحبت کرد: دیوید فراور ، فرمانده اسکادران F / A-18F در ناو آمریکایی نیمیتز ، و ستوان الکس دیتریش ، که برای اولین بار در انظار عمومی در مورد این برخورد صحبت می کند.

  گزارش شده است که حادثه مورد بحث در نوامبر 2004 پس از گزارش یک کشتی در نزدیکی ، USS Princeton ، گزارش شده است که "چندین مورد غیر عادی وسایل نقلیه هوایی »روی سیستم راداری جدید آن که قادر بودند 80000 فوت را در کمتر از یک ثانیه پایین بیاورند. در 14 نوامبر ، فراور و دیتریش ، هرکدام که یک افسر سیستم های تسلیحاتی در آن بودند ، برای تحقیق به محل اعزام شدند. درست در بالای آن یک شی T Tac-Tac شکل به اندازه F / A-18F وجود داشت ، بدون بال ، بدون علامت گذاری و هیچ دود اگزوز. همانطور که دیتریش در بالای آن حلقه زد ، فراور برای دیدن دقیق پایین رفت و جسم برای ملاقات او شروع به بالا رفتن کرد. وقتی درست مقابل او قرار گرفت ، "فقط ناپدید می شود."

  "ناپدید می شود. مانند ، رفته است. "> او گفت.

  به اندازه کافی غیرممکن ، ناو آمریکایی پرینستون توانست ثانیه ها بعد ، در فاصله 60 مایلی ، هدف را دوباره بدست آورد. خدمه دیگری قبل از پرواز مجدد ، موفق به قفل کردن روی چیزی شدند كه به اعتقاد آنها همان شی object بود.

  دیتریش پس از بازگشت به كشتی ، در مورد این برخورد و انتشار اخبار مانند آتش سوزی به مافوق گفت. به طور قابل پیش بینی ، آنها تبدیل به جوک شوخی شدند. "آنها کارتون درست کردند. دیتریش گفت: "آنها در تلویزیون کشتی ،" مردان سیاهپوش "و" روز استقلال و علائم "را بازی می دادند.

  با مقاله پیشگامانه سال 2017 در مورد موضوع. در سال 2020 ، وزارت دفاع به طور علنی سه ویدیو (ویدئوهای The Times) را منتشر کرد و تأیید کرد که معتبر هستند و محتوای مشاهده شده در آنها ناشناخته مانده است.

  فیلم های اضافی در ماه های اخیر به بیرون درز کرده است که پنتاگون تأیید کرده است که توسط پرسنل نیروی دریایی ارتش گرفته شده است.

  کمیته اطلاعات سنا درخواست کرد گزارشی در مورد پدیده هوایی ناشناخته ماه آینده به اطلاع عموم برسد.

  یکی از ویژگی های TechSpot است که ما در آن هوشمندانه اشتراک می کنیم چیزهای خنده دار یا جالب از سراسر وب است.

خبرهای دیگر از علوم پایه