خبر

 • تک بورد - حباب COVID المپیک با 71 مورد ، 3 مورد در روستای ورزشکار

  حباب COVID المپیک با 71 مورد ، 3 مورد در روستای ورزشکار "شکسته" شده است
  26 روز و 17 ساعت قبل

  این حساب شامل مواردی در بین ورزشکاران ، کارمندان المپیک و پیمانکاران معتبر است.
  بر اساس گزارش های خارج از ژاپن ، تعداد پرونده های COVID-19 مربوط به بازی های المپیک توکیو به 71 مورد رسیده است ، حداقل سه مورد در دهکده المپیک که ورزشکاران را در خود جای داده تأیید شده است.

  حداقل یک متخصص بهداشت عمومی می گوید که افزایش تعداد پرونده ها نشان می دهد که حباب محافظ COVID که در اطراف بازی ها طراحی شده است چند روز قبل از شروع مسابقات بین المللی ورزشی پشت سر هم گذاشته است.

  برگزار کنندگان المپیک روز سه شنبه گفتند که این تعداد آسوشیتدپرس گزارش داد که 71 ، از جمله 31 مسافر بین المللی که برای رقابت یا کار در این بازیها وارد توکیو شده بودند ، به 71 ضربه رسید. این شمارش همچنین شامل پیمانکاران معتبر و داوطلبین معتبر در المپیک در ژاپن است که آزمایش ویروس همه گیر کرونا مثبت نشان داده اند.

  حداقل سه مورد در دهکده المپیک در میان تیم فوتبال آفریقای جنوبی ظاهر شده است ، از جمله دو بازیکن و یک مقام طبق گزارش نیویورک تایمز ، بیست و یک نفر که به این موارد مرتبط هستند اکنون قرنطینه شده اند.

  علاوه بر این ، مقامات المپیک ایالات متحده روز دوشنبه تایید کردند که میسوریان کارا ایکر ، عضو تیم ژیمناستیک زنان ، علی رغم ابتلا به این بیماری ، آلوده شده است. واکسینه شده او در حالی که در استان چیبا در خارج از توکیو آموزش می دید ، آزمایش مثبت داشت و 10 تا 14 روز قرنطینه شده است. گفته می شود که او احساس خوبی دارد. Leanne Wong ، یکی دیگر از بازیکنان ژیمناستیک ایالات متحده نیز به دلیل تماس نزدیک در قرنطینه است.

  ترکیدن حباب

  تایمز خاطرنشان کرد که گزارش هایی مبنی بر اینکه اوندژ پروسیچ بازیکن والیبال جمهوری چک نیز آزمایش کرده است ، گزارش شده است. مثبت در دهکده المپیک. علاوه بر این ، پس از مثبت شدن آزمایش یک نفر در پرواز به توکیو ، هشت مسافر از انگلیس قرنطینه می شوند - از جمله شش ورزشکار و دو نفر از کارکنان المپیک.

  تبلیغات

  "بدیهی است که سیستم حباب نوعی است. شکسته ، "کنجی شیبویا ، مدیر سابق انستیتوی سلامت جمعیت در کالج کینگ لندن ، سه شنبه به رویترز گفت. "بزرگترین نگرانی من این است که ، مطمئناً یک گروه عفونت در روستا یا برخی از محل اقامت و تعامل با مردم محلی وجود خواهد داشت."

  شیبویا ابراز نگرانی برای آزمایش محدود در بین مردم در حاشیه حباب المپیک و همچنین مشکل در کنترل حرکات و تعاملات افراد فردی. به عنوان مثال ، یک وزنه بردار اوگاندا قبلاً در اردوی تمرینی خود در استان اوزاکا گم شده بود و روزها بعد در شهری در فاصله 100 مایلی حضور پیدا کرد. مقامات متوجه شدند که وقتی در آزمایش روزانه کرونا ویروس حاضر نشده بود ، او گم شده است.

  اگرچه موارد شناسایی شده تاکنون در بین ده هزار نفری است که در این بازی ها کار می کنند ، اما وجود بیش از حد قابل انتقال نوع ویروس دلتا کرونا و تداوم اختلاط مردم خطر دامن زدن به شیوع هایی را دارد که می توانند به خارج از شهر قارچ بزنند. این نگرانی است که بارها توسط متخصصان بهداشت در ژاپن مطرح شده است. این وضعیت همچنین س questionsالاتی را در مورد اینکه آیا برگزارکنندگان المپیک از این بازی ها بالاتر از سلامتی و ایمنی ساکنان و ورزشکاران سود جسته اند ، ایجاد کرده است.

  توکیو در حال حاضر به دلیل موارد COVID-19 تحت شرایط اضطراری است ، که ادامه صعود به سمت بالا فقط در روز شنبه ، توکیو 1400 مورد جدید ثبت کرده است. از زمان بزرگترین افزایش COVID-19 در ژانویه ، که با حدود 2500 مورد جدید در روز به اوج خود رسید ، این منطقه شمار روزانه ای را مشاهده نکرده است. فقط حدود 22 درصد از جمعیت ژاپن کاملاً واکسینه شده اند. مقامات بهداشتی هم اکنون هواداران داخلی و خارجی را از حضور در بازی ها منع کرده اند.

خبرهای دیگر از علوم پایه