خبر

 • تک بورد - جول 40 میلیون دلار NC پرداخت و هدف قرار دادن بچه ها را پس از شعله ور کردن

  جول 40 میلیون دلار NC پرداخت و هدف قرار دادن بچه ها را پس از شعله ور کردن "همه گیری" از بین برد
  29 روز و 11 ساعت قبل

  این توافق به دنبال سالها ادعا که جول جوانان را به شدت هدف قرار داده است.
  سازنده سیگار الکترونیکی Juul و ایالت کارولینای شمالی به دلیل ادعای این ایالت مبنی بر اینکه Juul محصولات "بسیار اعتیاد آور" خود را برای جوانان هدف قرار داده و به آتش کشیدن ، به توافق رسیده اند. بیماری همه گیر.

  خواندن بیشتر جول سخنرانی هایی را در مدارس برای کودکان انجام داد - و FDA دست به خشم می زند در حالی که هنوز هم هرگونه تخلف را انکار می کند ، جول موافقت کرده است که طی شش سال کارولینای شمالی 40 میلیون دلار بپردازد. بعلاوه ، این شرکت به لیستی از محدودیت ها که با هدف جلوگیری از هرگونه تبلیغ و فروش محصولات خود به جوانان همراه است ، پیوسته است. طبق این لیست ، جول از تبلیغاتی که ممکن است مورد علاقه جوانان باشد استفاده نخواهد کرد. از اکثر تبلیغات در شبکه های اجتماعی و استفاده از تأثیرگذار جلوگیری خواهد کرد. از برنامه های ورزشی و سرگرمی مانند کنسرت حمایت مالی نخواهد کرد. و از افراد زیر 35 سال در بازاریابی خود استفاده نخواهد کرد.

  این شرکت همچنین موافقت کرد تا با اجرای یک برنامه "خرید مخفی" به اعمال محدودیت های سنی کمک کند. جول نمایندگان مخفی 21 تا 27 ساله را هر ماه حداقل به 50 فروشگاه در سراسر ایالت Tar-Heel می فرستد تا بررسی کند که آیا خرده فروشان سن خریداران را تأیید می کنند.

  این توافق پس از سال ها ادعا و آتش سوزی انجام می شود انتقادی که ژول در کارزارهای بازاریابی و تبلیغات خود نوجوانان را عمداً و به شدت مورد هدف قرار می داد ، منتقدین می گویند مسئول مستقیم افزایش میزان تبخیر در بین نوجوانان است. طبق دادخواست سال گذشته توسط دادستان کل ماساچوست مورا هیلی ، مبارزات تبلیغاتی Juul در سال 2015 و 2016 شامل تبلیغات در حال اجرا در وب سایت هایی مانند Cartoon Network's cartoonnetwork.com و سایت های Nickelodeon’s Nick.com و NickJr.com بود. و شهادت کنگره در تابستان 2019 نشان داد که نمایندگان ژول برای نوجوانان داخل مدارس سخنرانی می کردند ، بدون حضور معلم یا رضایت والدین.

  تبلیغات برندگان و موارد در میان دانش آموزان دبیرستان از 1.5 درصد در سال 2011 به 27.5 درصد در سال 2019 رسیده است - به این معنی که بیش از 1 از 4 دانش آموز دبیرستانی گزارش داده اند که در 30 روز گذشته در زمان بررسی 2019 ، از سیگار الکترونیکی استفاده کرده اند. این درصد در پی سرکوب تبلیغات و فروش محصولات طعم دار و همچنین دولت فدرال با افزایش محدودیت سنی به 21 سال ، در سال 2020 فقط 20 درصد خجالتی بود.

  جوش استین ، دادستان کل کارولینای شمالی ، حل و فصل به عنوان گامی دیگر در کاهش مصرف سیگار الکترونیکی در بین نوجوانان.

  "برای سالها ، JUUL جوانان ، از جمله نوجوانان را با سیگار الکترونیکی بسیار اعتیاد آور خود هدف قرار داد. این جرقه را روشن کرد و شعله های یک اپیدمی تبخیر را در میان کودکان ما برافروخت - یکی را که می توانید در هر دبیرستان در کارولینای شمالی ببینید ، "استین در بیانیه ای گفت. "این پیروزی کمک زیادی به دور نگه داشتن محصولات JUUL از دست بچه ها ، دور نگه داشتن بخار شیمیایی آن از ریه ها ، و جلوگیری از مسمومیت و اعتیاد مغز آنها به نیکوتین می کند."

  در بیانیه خود ، جول گفت این توافق "با تلاش مداوم ما برای بازنشانی شرکت و روابط آن با سهامداران ما سازگار است ، زیرا ما همچنان به مبارزه با استفاده از افراد زیر سن قانونی و پیشبرد فرصت کاهش آسیب برای سیگاری های بزرگسال ادامه می دهیم ... ما به دنبال کسب اعتماد هستیم از طریق اقدام " چندین ایالت دیگر از جمله ماساچوست پرونده های حقوقی علیه این شرکت تشکیل داده اند. آسوشیتدپرس گزارش داده است که 39 دادستان کل کشور نیز از فوریه 2020 با هم همکاری کرده اند تا بازاریابی و محصولات این شرکت را بررسی کنند. علاوه بر این ، این شرکت با صدها دادخواست جراحت شخصی روبرو است که در پرونده فدرال کالیفرنیا تلفیق شده است.

خبرهای دیگر از علوم پایه