خبر

 • تک بورد - جوایز نیوجرسی برای دو پروژه عظیم باد در دریا معاملات می کند

  جوایز نیوجرسی برای دو پروژه عظیم باد در دریا معاملات می کند
  3 روز و 16 ساعت قبل

  در این توافقنامه هر دو پروژه به بندر بادی برنامه ریزی شده ایالت تکیه خواهند کرد.
  در پایان دهه ، سواحل نیوجرسی قرار است دیدگاه دیگری به جز موجهای خراب داشته باشند. این دولت با تأیید یک مزرعه بادی 1.1 گیگاواتی در حال توسعه برای توسعه تهاجمی باد دریایی است. روز گذشته ، این ایالت پروژه های برنامه ریزی شده خود را بیش از دو برابر کرد و به توافقاتی دست یافت که اجازه می دهد دو مزرعه بادی 1 GW + به آب

  شاید در دراز مدت هر دو پروژه دارای توافقنامه ای باشند که اجزای حیاتی نیروگاه بادی را در بندر نیوجرسی مونتاژ می کند و دولت به عنوان قطب توسعه دریا در آینده توسعه می دهد.

  A تلاش چند ملیتی

  توافق قبلی که نیوجرسی منعقد کرد برای پروژه ای به نام Ocean Wind بود ، یک پروژه مشترک بین برنامه های عمده ایالت ، PSE & G ، و توسعه دهنده انرژی دانمارکی Ørsted ، یکی از بازیگران اصلی در باد دریا. یکی از پروژه هایی که دیروز تصویب شد Ocean Wind II است ، که ظرفیت 1.1 گیگاوات دیگر با استفاده از توربین های Halide X GE را تأمین می کند. این پروژه ها در شرق کیپ می ، جنوبی ترین قسمت ایالت واقع خواهند شد.

  پروژه دوم Atlantic Shores نام دارد ، تلاش مشترک بین Shell New Energies (بخشی از غول سوخت های فسیلی) و EDF تجدید پذیر ، بخشی از Électricité de France. سخت افزار تولیدی در این مورد توسط Vestas ، یک شرکت دانمارکی دیگر ارائه خواهد شد. این پروژه 1.5 گیگاوات ظرفیت تأمین خواهد کرد.

  توافق نامه ای با نیوجرسی مانع نهایی پروژه ها نیست که باید برطرف شوند ، زیرا تأیید فدرال نیز لازم است. اما با توجه به هدف دولت بایدن از گسترش شدید باد دریایی ، رضایت فدرال نباید مشكلی ایجاد كند.

  تبلیغات

  در ترکیب ، این دو پروژه بیش از 2.6 گیگاوات ظرفیت دارند. همراه با Ocean Wind I ، این ایالت را تقریباً نیمی از هدف خود به داشتن 7.5 GW ظرفیت باد دریایی تا سال 2035 می رسانند. انتظار می رود هر دو پروژه تا پایان دهه به پایان برسند.

  فراتر از باد

  دولت همچنین به عنوان بخشی از توافق نامه ، مزایای اضافی دیگری نیز دریافت کرد. نیوجرسی استفاده از یکی از بنادر خود (پاولزبورو ، در رودخانه دلاور درست در جنوب فیلادلفیا) را به عنوان قطب توسعه باد دریایی ارتقا داده است. هر دو شرکت توافق کرده اند که پایه های مزارع بادی خود را در بندر ایجاد کنند و nacelles (بخشی که محل تولید کننده است) را در آنجا جمع می کنند. این نوع تعهدات ممکن است کمک کند تا ایالت باغ به یک قطب اصلی برای تولید نیروگاه های بادی در بیشتر سواحل شرقی تبدیل شود. با تغییر در ماهیگیری تفریحی نیوجرسی. و آنها پروژه های آزمایشی ، از جمله یک پروژه برق کامیون و یک کارخانه تولید هیدروژن را اجرا خواهند کرد که روش های استفاده از تمام انرژی تجدیدپذیر را آزمایش می کند.

  در همان زمان ، نیوجرسی در حال آماده سازی اقدامات خود است شبکه برای ادغام این منابع جدید. با همکاری اپراتور شبکه PJM ، این ایالت از توسعه دهندگان خواسته است که برای پذیرفتن بهتر انرژی از خارج از کشور یا کشف نحوه کاهش تأثیرات سخت افزار انتقال که برای رفتن به خارج از مرز یا پل از خشکی لازم است ، برای به روزرسانی و تنظیم مجدد شبکه در خشکی خود پیشنهاداتی را ارائه دهند. و شبکه های دریایی.

  فهمیدن اینکه چرا نیوجرسی باد دریایی را به یک اولویت اصلی تبدیل می کند آسان است. این ایالت به دلیل امکانات گسترده ساحلی و بندری خود ، در برابر افزایش سطح اقیانوس که همراه با تغییرات آب و هوایی است ، بسیار آسیب پذیر است. نیوجرسی به عنوان پرجمعیت ترین ایالت ، گزینه های زیادی برای تاسیسات برق تجدیدپذیر در مقیاس بزرگ ندارد. اما این ایالت همچنین امیدوار است که با استفاده از گزینه های محدود خود بتواند خود را در خط مقدم رونق پیش بینی شده در توسعه باد دریایی قرار دهد - رونقی که امیدوار است بتواند از بندر خود پشتیبانی کند.

خبرهای دیگر از علوم پایه