خبر

 • تک بورد - جف بزوس و برادرش مارک در تاریخ 20 ژوئیه در اولین پرواز فضایی با انسان Blue Origin حضور خواهند داشت

  جف بزوس و برادرش مارک در تاریخ 20 ژوئیه در اولین پرواز فضایی با انسان Blue Origin حضور خواهند داشت
  9 روز و 3 ساعت قبل

  نظر سردبیر: Blue Origin اولین سفر گردشگری فضایی خود را در تاریخ 20 ژوئیه انجام می دهد و بنیانگذار جف بزوس در میان مسافران این پرواز تاریخی خواهد بود. اگرچه در میان میلیاردرهای برتر فناوری جهان هیچ "مسابقه ای به فضا" عمومی وجود نداشت ، اما باید تصور کرد که بزوس در مورد ضرب و شتم ایلان ماسک تا خط پایان ضرب المثل بسیار مشتاق است.

  بزوس در یک پست اخیر در اینستاگرام گفت که او از پنج سالگی آرزو دارد که به فضا سفر کند. در تاریخ 20 ژوئیه ، او در کنار برادرش مارک این آرزو را برآورده می کند. بزوس آن را چنین توصیف کرد: "بزرگترین ماجراجویی ، با بهترین دوست من." این فرصت در 12 ژوئن با حراج زنده به پایان می رسد. Blue Origin گفت: تقریباً 6000 شرکت کننده از 143 کشور در حراج شرکت کرده اند.

  تبریک بسیاری بهJeffBezos و برادرش مارک برای اعلام برنامه های پرواز فضایی. جف از سال 2000 ساخت بلوزین @ را آغاز کرد ، ما در سال 2004 ساختن ویرجینالاکتک را شروع کردیم و اکنون هر دو دسترسی به فضا را باز می کنند - چه فوق العاده! این فضا را تماشا کنید…

  - ریچارد برانسون (Richardbranson @) 7 ژوئن 2021

  مبلغ پیشنهاد برنده به باشگاه آینده ، بنیاد Blue Origin که مأموریت "الهام بخشیدن به آینده" است ، اهدا می شود نسل ها برای ادامه کار در STEM و کمک به ابداع آینده زندگی در فضا. "

  بزوس بیش از 20 سال پیش شرکت خصوصی هوافضا را تأسیس کرد.

   https://techbord.com جف بزوس و برادرش مارک در تاریخ 20 ژوئیه در اولین پرواز فضایی انسانی Blue Origin حضور خواهند داشت

  بیستم ژوئیه ، مسافران به کپسول خدمه بسته می شوند و از طریق موشک قابل استفاده مجدد New Origin Blue Origin به لبه فضا می روند. هنگامی که Zero-G شروع می شود ، مسافران بدون وزن و مناظر باورنکردنی از زمین را باز می کنند و تجربه می کنند. دقایقی بعد ، آنها دوباره جمع می شوند و آماده می شوند تا دوباره به زمین جامد بروند.

  پیش بینی می شود کل مراحل حدود 10 دقیقه طول بکشد.

خبرهای دیگر از علوم پایه