جف بزوس می گوید کاملاً فضا نیست ، اما به هر حال پرواز Virgin Galactic را تماشا کنید

"نیو شپارد برای پرواز در بالای خط کارمان طراحی شده است."
Virgin Galactic در حال آماده سازی نهایی برای پرواز تاریخی وسیله نقلیه VSS Unity خود در صبح روز یکشنبه است که بنیانگذار شرکت ، ریچارد برانسون و سه کارمند دیگر را در آن حمل می کند. به همین منظور ، روز جمعه ، این شرکت اعلام کرد که یک جریان زنده به میزبانی استفان کولبرت و با اجرای آهنگ جدید خالد برای تبلیغ پرواز به فضا خواهد داشت.

اما صبر کنید ، آیا واقعاً فضا است؟ جف بزوس ، بنیانگذار آمازون ، می گوید پروازهای Virgin Galactic بیش از 80 کیلومتر فضایی نیستند.

در روز جمعه ، در یک جفت توییت شور ، شرکت فضایی بزوس ، Blue Origin ، عکس هایی از Virgin Galactic و فضای مجهز به موشک های خود گرفت. سطح. این شرکت در توئیت خود نوشت: "از ابتدا ، نیو شپارد برای پرواز در بالای خط کارمان طراحی شده است ، بنابراین هیچ یک از فضانوردان ما در کنار نام خود ستاره ندارند." "برای 96٪ از جمعیت جهان ، فضا از 100 کیلومتری خط کرمان در سطح بین المللی آغاز می شود."

از ابتدا ، نیو شپارد برای پرواز در بالای خط کارمان طراحی شده است ، بنابراین هیچ یک از فضانوردان ما ستاره در کنار نام آنها برای 96٪ از جمعیت جهان ، فضا در 100 کیلومتری خط کرمان در سطح بین المللی آغاز می شود. pic.twitter.com/QRoufBIrUJ

- منشا Blue آبی (blueorigin) 9 ژوئیه 2021

96 درصد حاکی از آن است که بقیه جهان ، جدا از ایالات متحده ، تشخیص می دهند 100 کیلومتر به عنوان مرز فضا. هم نیروی هوایی آمریکا - که به خلبانان X-15 که بیش از 80 کیلومتر پرواز کردند بال فضانورد اعطا کرد - و هم اداره هواپیمایی فدرال ایالات متحده گفته است که 80 کیلومتر فضا را نشان می دهد.

در همین حال فدراسیون جهانی ورزش های هوایی یا FAI ، از 100 کیلومتر برای تعیین مرز فضا برای اهداف ثبت رکوردهای جهانی استفاده می کند. با این حال ، این سازمان می گوید كه به دنبال "كاهش این مرز از 100 كیلومتر به 80 كیلومتر است ، به دلیل" تحلیل های اخیراً منتشر شده [كه] مورد علمی قانع كننده ای را برای كاهش این ارتفاع ارائه می دهد. " این ارزیابی مجدد تا حدی مبتنی بر بورس تحصیلی دانشمند Jonathan McDowell مرکز اخترفیزیک دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان است.

تبلیغات

این دو توییت از Blue Origin در روز جمعه ، که مشخص است باید از میز بزوس تهیه شده باشد ، به عنوان کوچک ما را بزن مطمئناً سیستم پرتاب Blue Origin بالاتر می رود. اما ویرجین کهکشانی قبلاً سه بار انسانها را به فضا آورده است. و برخی از مشتریان بیش از پرتاب موشک از تجربه هواپیمای فضایی قدردانی خواهند کرد.

این لحن برای یک شرکت موشکی که هنوز هیچ شخصی را به فضا پرتاب نکرده است و حتی یک گرم محموله را نیز به مدار نمی آورد ، کاملاً مسرور است. بعد از بیش از 20 سال حداقل شرکت فضایی دیگر برانسون ، ویرجین اوربیت ، قبلاً دوبار با موفقیت به مدار رسیده است و به زودی باید این کار را مرتباً شروع کند. به هر حال ، Bezos برای چه نوع تصویری در اینجا قرار دارد؟ در حالی که او در حال ساخت یک قایق تفریحی فوق العاده 500 میلیون دلاری است ، رقیب اصلی او در مسابقه فضایی ، ایلان ماسک ، در یک خانه 50 هزار دلاری در جنوب تگزاس زندگی می کند تا بتواند در نزدیکی تیم های مهندسی و فنی خود باشد که در پروژه Starship خود کار می کنند.

ReadingGame on - سر ریچارد برانسون تلاش خواهد کرد تا در 11 ژوئیه به فضا برود

به احتمال زیاد بزوس از بالا آمدن توسط برانسون ، که پس از اعلام بزوس در ماه ژوئیه برای پرواز به فضا ، پرواز خود را با فضاپیمای VSS Unity انجام داد ، ناراحت است 20 سوار بر سیستم تحت حفره نیو شپارد او. بنابراین بزوس تیم ارتباطات خود را برای تهیه این گرافیک آماده کرد و در کمتر از دو روز قبل از پرواز برانسون آن را توییت کرد. در پایان ، توییت ها درباره بزوس بیشتر از آنچه در مورد موشک او صحبت می کنند - که بسیار عالی است - یا Virgin Galactic به ما می گویند.

به هر حال ، شما باید کاملاً جریان Virgin Galactic را تماشا کنید که از ساعت 7 صبح شروع می شود به وقت کوه یا ساعت 13:00 به وقت محلی صبح یکشنبه. ارس برای تماشای این صحنه آماده خواهد بود.

ویدئوی مورد علاقه من.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.