ران دی سانتیس فرماندار فلوریدا روز سه شنبه اعلام کرد که">

خبر

 • تک بورد - جراح عمومی فلوریدا که در مورد واکسن ها شک دارد ، با ماسک مخالف است

  جراح عمومی فلوریدا که در مورد واکسن ها شک دارد ، با ماسک مخالف است
  7 ساعت و 18 دقیقه قبل

  لاداپو بیانیه بزرگ بارینگتون را امضا کرد و پیشنهاد می کند که "واقعیت گسترش ویروس" پذیرفته شود.
  ران دی سانتیس فرماندار فلوریدا روز سه شنبه اعلام کرد که جراح عمومی جدید ایالت ، جوزف لاداپو ، محقق UCLA است که به دلیل مخالفت با دستورات ماسک مبتنی بر شواهد مشهور است. دستورات واکسن و قرنطینه

  در عوض ، دکتر لاداپو از ایده بحث برانگیز پذیرش "واقعیت گسترش ویروس" برای دستیابی به مصونیت گله حمایت می کند.

  "فلوریدا ترس را به عنوان راهی برای سیاست گذاری در بهداشت عمومی به طور کامل رد خواهد کرد ، لاداپو روز سه شنبه پس از اعلام انتصاب د سانتیس در یک نشست خبری گفت. او گفت ، "متأسفانه از آغاز همه گیری همه گیر مرکز سیاست سلامت در ایالات متحده بوده است و اینجا تمام شده است. داده های انقضا: تمام شده است."

  فلوریدا یکی از ایالت های آسیب دیده در همه گیری همه گیر ، به ویژه در میان موج فعلی ناشی از نوع ویروس کرونا دلتا غیرقابل انتقال. در اوایل ماه اوت ، Sunshine State 20 درصد از کل موارد COVID-19 در ایالات متحده را تشکیل می داد. در طول موج - که سرانجام در فلوریدا در حال عقب نشینی است - DeSantis با دستور واکسن مخالفت کرده و با دستورات ماسک در مدارس به شدت مبارزه کرده است.

  به نظر می رسد لاداپو نظر خود را در این باره بیان می کند. در مجموعه ای از نظرات در وال استریت ژورنال ، لاداپو علیه دستورهای ماسک و دستور واکسن استدلال کرده و ترس هایی در مورد ایمنی واکسن های COVID-19 ایجاد کرده است ، که به طور قابل ملاحظه ای بی خطر و م effectiveثر است. در همین حال ، لاداپو به درمان های اثبات نشده و مctiveثر مانند ایورمکتین و هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان های COVID-19 اشاره کرده است. در پایان بخشیدن به همه گیری همه گیر.

  لاداپو گفت: "دولت باید تندرستی را ارتقا دهد و واکسیناسیون تنها راه این امر نیست." "تقریباً مانند یک دین رفتار می شود ، و این فقط بی معنی است. راههای زیادی برای سلامتی وجود دارد و واکسیناسیون تنها راه نیست. بنابراین ، ما از اقدامات برای سلامتی حمایت می کنیم - این واکسیناسیون ، کاهش وزن ، ورزش بیشتر است ،" خوردن میوه و سبزیجات بیشتر ، همه چیز. ما از همه حمایت می کنیم. "

  تبلیغات

  به طور واضح ، در حالی که کاهش وزن ، ورزش و خوردن میوه و سبزیجات به طور کلی برای سلامتی مفید است ، از SARS جلوگیری نمی کند- عفونت یا انتقال CoV-2.

  ترس و حقایق

  اما به نظر نمی رسد جلوگیری از شیوع ویروس کرونا همه گیر در اولویت لاداپو باشد. در کنفرانس مطبوعاتی ، وی خاطرنشان کرد که اعلامیه بارینگتون بزرگ را امضا کرده است ، یک سند جنجالی که سال گذشته نوشته شد و ایده اخذ مصونیت گله را با اجازه انتشار ویروس ترویج می کند.

  این سند مورد انتقاد همه جانبه قرار گرفته است کارشناسان برجسته بهداشت و آژانس های بهداشت عمومی ، از جمله سازمان بهداشت جهانی. وی افزود: اجازه می دهد ویروس آزاد شود "به این معنی که اجازه عفونت های غیر ضروری ، رنج و مرگ را می دهد." مردم فوت کرده اند بیماری همه گیر COVID-19 در حال حاضر مرگبارترین رویداد بیماری در تاریخ ایالات متحده است و از 675،000 مرگ برآورد شده در طول بیماری همه گیر آنفلوانزای اسپانیایی در سال 1918 فراتر رفته است.

  علاوه بر ترس ، لاداپو همچنین گفت که با اطلاعات غلط لاداپو گفت: "در طول یک سال گذشته ،" مردم از این علم استفاده می کردند و آنها در مورد آن اطلاعات غلط ارائه کرده اند. " لاداپو در حالی که DeSantis پشت سر او ایستاده بود ، نذر کرد: "این هرگز مشکلی در اینجا ایجاد نخواهد کرد."

  هفته گذشته ، DeSantis بی سر و صدا در یک کنفرانس مطبوعاتی دیگر ایستاد در حالی که یک کارمند شهر گینزویل در مورد واکسن های COVID-19 اطلاعات غلط منتشر می کرد. ، گفتن "واکسن RNA شما را تغییر می دهد" ، که نادرست است.

  لاداپو در تصدی عنوان جراح عمومی ، مقام ارشد بهداشتی در فلوریدا خواهد بود و بر وزارت بهداشت ایالت نظارت خواهد کرد. لاداپو همچنین موقعیت خود را در UCLA ترک می کند ، جایی که او بر بیماری های قلبی عروقی و مقرون به صرفه بودن تشخیص متمرکز شده است. او گفت که وی در دانشگاه فلوریدا سمت جدیدی را خواهد گرفت.

خبرهای دیگر از علوم پایه