خبر

 • تک بورد - جراح عمومی فلوریدا برای ملاقات با سناتور مبتلا به سرطان از پوشیدن ماسک خودداری کرد

  جراح عمومی فلوریدا برای ملاقات با سناتور مبتلا به سرطان از پوشیدن ماسک خودداری کرد
  13 روز و 11 ساعت قبل

  گفته می شود که ژنرال لاداپو ، جراح ایالت ، از گفتن چراکه ماسک نمی زند خودداری کرده است.
  مقام ارشد بهداشت فلوریدا هفته گذشته پس از امتناع از پوشیدن ماسک در حضور سناتور مبتلا به سرطان ، از جلسه اخراج شد.

  در یک تبادل گزارش شده روز چهارشنبه ، ژنرال جوزف لاداپو ، جراح ایالتی ، از دفتر سناتور دموکرات تینا پولسکی ، که به سرطان سینه مبتلا شده بود ، درخواست کرد که آنجا را ترک کند. بیماران سرطانی در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به COVID-19 و بیماری شدید قرار دارند. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، آنها همچنین ممکن است نتوانند پس از واکسیناسیون در برابر بیماری ، پاسخ ایمنی کامل را ارائه دهند.

  لاداپو در تلاش برای جلب تأیید سنا درخواست ملاقات با پولسکی را داده بود. برای انتصاب خود ، که فرماندار ران دی سانتیس اواخر ماه گذشته اعلام کرد. انتصاب لاداپو به دلیل دیدگاه های وی در مورد همه گیری همه گیر و مخالفت شدید با اقدامات بهداشت عمومی ، جنجال برانگیز کرده است ، به ویژه از سوی دموکرات ها. لاداپو در مجموعه ای از نسخه های عمومی و عمومی ، از گسترش ویروس کرونا و حمایت از آن حمایت کرده و بر اساس بیانیه جنجالی بارینگتون امضا کرده است. در همین حال ، او ترس های بی اساس را در مورد ایمنی واکسن برانگیخته است ، شواهد غلطی در مورد اثربخشی ماسک ارائه کرده است ، و با دستور ماسک ، دستور واکسن ، قرنطینه برای کودکان مدرسه ای و قرنطینه مخالفت کرده است.

  تبلیغات

  به گزارش آسوشیتدپرس ، لاداپو بدون ماسک وارد شد چهارشنبه در دفتر پولسکی با دو دستیار بدون ماسک. کارکنان پولسکی به آنها ماسک پیشنهاد کردند ، اما آنها از پوشیدن آنها خودداری کردند. در آن زمان ، پولسکی هنوز تشخیص سرطان خود را علنی نکرده بود ، اما کارکنان به لاداپو گفتند که پولیسی دارای یک بیماری جدی پزشکی است که نیاز به اقدامات احتیاطی بهداشتی دارد. پولسکی از لاداپو پرسید چرا از پوشیدن ماسک امتناع کرد ، اما به گفته پولسکی ، او از پاسخ به این سوال خودداری کرد.

  "این برای من بسیار شوکه کننده بود که او با من اینگونه رفتار کرد." پولسکی به خبرگزاری گفت. به "اگر او چند سال آینده جراح عمومی باشد ، من واقعاً نگران وضعیت اضطراری بهداشت عمومی آینده هستم و نمی توانم برای راهنمایی لازم و رهبری علمی مناسب به او تکیه کنم."

  سنای جمهوریخواه فلوریدا ویلتون سیمپسون رهبر روز شنبه یادداشتی را برای سناتورها در مورد این حادثه ارسال کرد و از بازدیدکنندگان خواست تا محترمانه عمل کنند. سیمپسون می گوید: "نباید برای افراد تشخیص سرطان داده شود که به سطح راحتی یکدیگر با تعاملات اجتماعی در طول یک بیماری همه گیر احترام بگذارند." "آنچه در دفتر سناتور پولسکی رخ داد غیرحرفه ای بود و در مجلس سنا قابل قبول نخواهد بود." این اداره به صورت خصوصی به محل های ملاقات بین مقامات بهداشتی و اعضای سنا می پردازد.

خبرهای دیگر از علوم پایه