خبر

 • تک بورد - جدیدترین ربات MIT می تواند به لباس های کم تحرک کمک کند

  جدیدترین ربات MIT می تواند به لباس های کم تحرک کمک کند
  16 روز و 10 ساعت قبل

  هر روز لباس پوشیدن یک کار عادی است که بیشتر ما درباره آن فکر نمی کنیم. با این حال ، برای افراد دارای معلولیت جسمی ، این روند اغلب بسیار پیچیده تر است و حتی ممکن است به کمک شخص دوم - یا شاید یک روبات نیاز داشته باشد ، اگر بخش CSAIL MIT در این باره حرفی برای گفتن داشته باشد.

  به عنوان یک تازه سازی سریع ، CSAIL یک آزمایشگاه MIT است که در درجه اول فناوری را برای ارتقا lives زندگی روزمره ما طراحی می کند و به ما امکان می دهد با خیال راحت و کارآمد کار و بازی کنیم. به عنوان مثال ، برخی از خوانندگان ما ممکن است ربات آزمایشگاهی Covid را که اولین بار سال گذشته آشکار شد ، به یاد بیاورند. با استفاده از قدرت اشعه ماورا بنفش ، ربات می تواند در انبارهای بزرگ گشت زده و سطوح مختلف را به راحتی ضد عفونی کند.

  در حالی که آخرین تحقیقات آزمایشگاه همان مزایای سلامتی ربات ویروس کش آن را ندارد. ، برای افراد نیازمند تأثیر کمتری ندارد. CSAIL یک الگوریتم جدید ایجاد کرده است که یک بازوی رباتیک را قادر می سازد تا فرد را به سرعت ، بلکه با خیال راحت لباس بپوشاند.

  این ترکیب سرعت و ایمنی ممکن است واضح به نظر برسد ، اما کانون اصلی CSAIL است الگوریتم سایر نسخه های این فناوری چنان بر روی جلوگیری از برخورد با انسانهایی که لباس می پوشند متمرکز شده اند و به همین دلیل اغلب وظیفه خود را کاملاً متوقف می کنند. CSAIL این مسئله را "ربات انجماد " می نامد.

  الگوریتم جدید آزمایشگاه حداقل تا حدی این ارتباطات را شل می کند. در حال حاضر ، ربات کمک کننده به انسان سعی در جلوگیری از تأثیرات کلی ندارد اما در عوض بر روی به حداقل رساندن نیروی برخورد تمرکز دارد. خوشحال است که به آرامی خود را در امتداد بدن خود بکشید (تا آستین ژاکت را روی بازوی خود بکشید) ، تا زمانی که صدمه ای به شما وارد نشود یا بدتر از این شما را از پا در آورد.

  شما می توانید این فناوری پیشرفته را در کلیپ بالا مشاهده کنید. کوتاه است ، بنابراین توصیه می کنیم به آن یک ساعت سریع تماشا کنید. در این ویدئو ، CSAIL روش فعلی خود را در مورد لباس پوشیدن به کمک ربات و تکرارهای گذشته مقایسه می کند - تشخیص اینکه کدام یک برتر است آسان است.

خبرهای دیگر از علوم پایه