خبر

 • تک بورد - تجزیه و تحلیل اشعه ایکس تاریخ جعلی عفو لینکلن از سرباز جنگ داخلی را تأیید می کند

  تجزیه و تحلیل اشعه ایکس تاریخ جعلی عفو لینکلن از سرباز جنگ داخلی را تأیید می کند


  1 ماه قبل

  متأسفانه، تاریخ جعلی را نمی توان بدون آسیب رساندن به سند حذف کرد.
  سندی که حاوی عفو امضا شده رئیس جمهور آبراهام لینکلن از یک سرباز جنگ داخلی است، پس از کشف آن در سال 1998، پس از اینکه مورخان به این نتیجه رسیدند که تاریخ مذکور احتمالاً برای اینکه این سند از نظر تاریخی مهم تر شود، تغییر یافته است. بر اساس مقاله نوامبر منتشر شده در مجله Forensic Science International: Synergy، یک تحلیل جدید توسط دا

  به ندرت زمانی وجود دارد که در مورد هر داستان علمی جالبی که به سراغ ما می آید بنویسیم. بنابراین امسال، ما یک بار دیگر مجموعه پست‌های ویژه دوازده روز کریسمس را اجرا می‌کنیم، که هر روز، از ۲۵ دسامبر تا ۵ ژانویه، یک داستان را برجسته می‌کند. امروز: نتایج تحلیل پزشکی قانونی نامه عفو آبراهام لینکلن یک سرباز جنگ داخلی تأیید می کند که تاریخ 14 آوریل 1865 جعل شده است - و بدون آسیب رساندن به سند نمی توان آن را حذف کرد.

  توماس لوری یک روانپزشک بازنشسته است که تبدیل به مورخ آماتور می شود و در پرونده های نظامی جنگ داخلی تخصص دارد و تاریخ های جنگ داخلی متعددی را تالیف کرده است. در سال 1998، او و همسرش بورلی در حال بررسی انبوهی از دادگاه‌های نظامی که به ندرت در آرشیو ملی مورد مطالعه قرار گرفته بودند، اسناد را فهرست‌بندی می‌کردند. در آن زمان هیچ دوربین امنیتی در اتاق وجود نداشت و کارکنان آرشیو لوری ها را می شناختند و به آنها اعتماد داشتند. این زوج حدود 570 سند را با امضای لینکلن کشف کردند.

  از جمله این موارد، عفو یک سرباز جنگ داخلی در ارتش اتحادیه به نام پاتریک مورفی، سربازی بود که به دلیل فرار از خدمت در دادگاه نظامی محاکمه و به اعدام محکوم شده بود. عفو به صورت عمود در حاشیه سمت چپ نامه ای به تاریخ 1 سپتامبر 1863 نوشته شده است که در آن درخواست عفو مورفی می شود. در بیانیه لینکلن آمده است: "این مرد مورد عفو قرار گرفت و بدین وسیله دستور اخراج از خدمت صادر شد." به امضای "A. Lincoln" رسید.

  این تاریخی بود که این سند را قابل توجه کرد: 14 آوریل 1865، به این معنی که عفو احتمالاً یکی از آخرین اقدامات رسمی رئیس جمهور لینکلن بود، از زمانی که او ترور شد. در همان روز در تئاتر فورد در واشنگتن دی سی. عفو به طور گسترده به عنوان مدرکی برای روایتی تاریخی درباره ماهیت دلسوزانه رئیس جمهور تفسیر شد: یعنی آخرین اقدام او رحمت بود. این کشف سرفصل خبرها شد و برای لوری شهرت قابل توجهی به ارمغان آورد.

  ویدیوی Inside the Vaults از ژانویه 2011 جزئیات تغییر سند اصلی لینکلن توسط محقق مستقل توماس لوری را نشان می دهد.

  بعد از کشف، بخشش مورفی در روتوندا برای منشورهای آزادی در ساختمان آرشیو ملی به نمایش گذاشته شد. اما یک بایگانی به نام ترور پلانت به این سند مشکوک شد و خاطرنشان کرد که جوهر روی "5" در "1865" به طرز محسوسی تیره تر است. همچنین به نظر می رسید که زیر آن عدد دیگری نوشته شده بود. سپس پلانت به مجموعه‌ای مهم از نوشته‌های لینکلن مربوط به دهه 1950 مراجعه کرد. عفو وجود داشت، اما تاریخ آن 14 آوریل 1864 بود - یک سال کامل قبل از اینکه لینکلن توسط جان ویلکس بوث ترور شود. واضح است که سند بین دهه‌های 1950 و 1998 تغییر کرده بود تا عفو از نظر تاریخی مهم‌تر شود.

  محققان طبیعتاً برای اطلاعات بیشتر به مردی که این کشف را انجام داد مراجعه کردند: توماس لوری. آنها در سال 2010 مکاتبه خود را با لوری آغاز کردند. در ابتدا، لوری همکاری به نظر می‌رسید، اما وقتی از ماهیت تحقیقات مطلع شد، ارتباطش را با دفتر بازرس کل متوقف کرد و در نتیجه شک برانگیخت. بنابراین بازرسان یک روز صبح ژانویه سال 2011 برای مصاحبه درب درب مورخ را زدند.

  کمی پس از آن، آرشیو ملی بیانیه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه لوری اعتراف کرده بود که تاریخ عفو را تغییر داده است. لوری اعتراف کرد که یک قلم فواره به همراه جوهر مبتنی بر رنگدانه‌های رنگ‌دانه‌دار و رنگ‌آمیزی به اتاق تحقیقات آورده و «4» را در «1865» به «5» تغییر داده است. لوری را نمی توان به هیچ جرمی متهم کرد زیرا محدودیت های دستکاری در اموال دولتی تمام شده بود، اما او برای مادام العمر از بایگانی ملی محروم شد.

  نزدیک شدن از <b>تاریخ</b> تغییر یافته و " A. لینکلن" امضا. src="https://techbord.com/picsbody/2112/8228-1.jpg" alt="https://techbord.com <b>تجزیه</b> و <b>تحلیل</b> و <b>تحلیل</b> <b>اشعه</b> <b>ایکس</b> <b>تاریخ</b> <b>جعلی</b> عفو <b>لینکلن</b> از <b>سرباز</b> جنگ <b>داخلی</b> را خراب می کند" srcset="https://cdn.arstechnica. net/wp-content/uploads/2021/12/lincolnTOP.jpg 2x"بزرگنمایی / نزدیک از <b>تاریخ</b> تغییر یافته و امضای "A. Lincoln". آرشیو ملی pاما یک تغییر وجود دارد: لوری به زودی انصراف داد و ادعا کرد که این اعتراف را تحت فشار بازرسان آرشیو ملی امضا کرد. او مدعی شد که بازرسان به او اطمینان داده اند که هرگز منتشر نخواهد شد و هیچ عواقبی متحمل نخواهد شد. او در آن زمان به واشنگتن پست گفت: «من این رکوردها را مقدس می دانم. "این برای من کاملاً خارج از شخصیت است. من یک مرد شرافتمند هستم." همسرش پیشنهاد کرد که مقصر محتمل‌تر یکی از کارکنان سابق آرشیو است. (آژانس این ادعا را رد کرد.)/p pعلاوه بر مسئله بی گناهی یا گناه لوری، محافظان آرشیو ملی مشتاق بودند که سند تغییر یافته را با دقت بیشتری مطالعه کنند و بدانند آیا ممکن است <b>تاریخ</b> اصلی بازیابی شود یا خیر. با حذف "5" جعلی. پلانت به واشنگتن پست گفت که خوشبین نیست، زیرا "لوری عمدا از جوهر استفاده می کند که برای مدت طولانی دوام می آورد." جوهر به نظر می رسید که جوهر گال آهن باشد، مطابق با آن دوره./p pآرشیو ملی دارای یک آزمایشگاه علوم میراث پیشرفته، با تخصص در طیف گسترده ای از تکنیک های تحلیلی است که در محافل پزشکی قانونی فرهنگی رایج شده است. . در مورد عفو لینکلن، تیم از نزدیک <b>تاریخ</b> را در زیر نور مرئی و فرابنفش و همچنین با استفاده از <b>تجزیه</b> و <b>تحلیل</b> XRF برای مقایسه ترکیب عنصری جوهر مورد بررسی قرار داد./p pبررسی "1854" تحت بزرگنمایی و نور انعکاسی فیبر نوری نشان داد که جوهر مورد استفاده برای نوشتن "5" واقعاً از نظر رنگ کلی در مقایسه با اعداد دیگر در <b>تاریخ</b> متفاوت است. علاوه بر این، نویسندگان نوشتند: «آثار جوهر از یک عدد خراشیده شده در زیر و در کنار «5» تیره‌تر و همچنین روی کاغذ آغشته شده است./p آگهی img alt=تحلیل انتخاب شده برای مقایسه جوهر استفاده شده توسط لینکلن در "L" امضای خود، "5" مشکوک، و بقایای "4" ساییده شده نیز توسط لینکلن نوشته شده است. src="https://techbord.com/picsbody/2112/8228-2.jpg" alt="https://techbord.com تجزیه و تحلیل و تحلیل اشعه ایکس تاریخ جعلی عفو لینکلن از سرباز جنگ داخلی را خراب می کند" srcset="https://cdn.arstechnica. net/wp-content/uploads/2021/12/lincoln3.jpg 2x">بزرگ‌نمایی / نمونه‌هایی از سه نقطه تحلیل مختلف انتخاب شده برای مقایسه جوهر استفاده شده توسط لینکلن در "L" امضای خود، مورد سوال "5، "و بقایای "4" ساییده شده نیز توسط لینکلن نوشته شده است. آرشیو ملی

  تحلیل اضافی در زیر نور شدید - تکنیکی که تپه‌ها و دره‌ها را در بافت کاغذ برجسته می‌کند - ساییدگی‌های کاغذ زیر و اطراف "5" را نشان داد. که در هیچ جای دیگر سند مشاهده نشده است. این تیم همچنین تشخیص داد که کاغذ اطراف "5" نازک‌تر از هر جای دیگری است، و بقایای جوهر خراشیده شده "4" در الیاف کاغذ ساییده شده، به وضوح با استفاده از میکروسکوپ نور عبوری قابل مشاهده است.

  < p>سپس تیم نسخه مقابل سند را مورد بررسی قرار داد، زیرا جوهر گال آهن به پشت کاغذ نفوذ می کند و امکان دیدن تصویر متن جلویی در پشت برگه را فراهم می کند. آنها خاطرنشان کردند که نفوذ "5" به طور قابل توجهی شدیدتر از سایر اعداد بود، که نویسندگان آن را به "جوهر تیره تر و سیاه تر نسبت می دهند که به شدت روی کاغذی که قبلا نازک شده بود، زمانی که جوهر اصلی "4" نازک شده بود، استفاده می شد. خراشیده شد."

  در نهایت، تیم آرشیو ملی از تجزیه و تحلیل غیرتهاجمی XRF برای شناسایی عناصر موجود در جوهر استفاده کرد. آنها وجود پتاسیم و گوگرد (مشترک جوهرهای گال آهن) را در جوهر مورد استفاده در "L" امضای لینکلن و "8" در تاریخ یافتند. آنها همچنین کلسیمی پیدا کردند که احتمالاً هنگام تولید کاغذ به عنوان پرکننده به آن اضافه شده است.

  آنها آن جوهر را با جوهر مورد استفاده برای نوشتن "5" مقایسه کردند و دریافتند که سیگنال های کلی آهن، پتاسیم و گوگرد برای دومی بسیار بالاتر بود. دلیل آن این نیست که جوهر «5» دارای کاربرد ضخیم‌تری است. نسبت آهن به گوگرد و آهن به پتاسیم نیز یکسان نیست. نویسندگان نتیجه گرفتند: "پشتیبانی قوی وجود دارد که جوهر ["5"] توسط لینکلن نوشته نشده است، بلکه در زمان اخیر با یک برنامه ضخیم تر، پس از حذف "4" اصلی لینکلن نوشته شده است."

  < p> این تحلیل همچنین بدبینی پلانت را در مورد چشم انداز حذف "5" جعلی، و در نتیجه بازگرداندن عفو ​​به حالت اولیه خود تأیید کرد. نویسندگان نوشتند: "هر گونه مداخله بیشتر یا تلاش برای حذف "5" جدید نمی تواند به صورت انتخابی انجام شود و فقط به مواد اصلی سند تاریخی آسیب بیشتری وارد می کند.

  DOI: Forensic Science International: Synergy. , 2021. 10.1016/j.fsisyn.2021.100210  (درباره DOI).

   


  تگ ها:

  تجزیه , تحلیل , اشعه , ایکس , تاریخ , جعلی , لینکلن , سرباز , داخلی , تأیید


  v 15
خبرهای دیگر از علوم پایه