خبر

 • تک بورد - بیمارستان های ایالات متحده تحت فشار دلتا قرار دارند: 25 درصد ICU ها بیش از 95 درصد پر هستند

  بیمارستان های ایالات متحده تحت فشار دلتا قرار دارند: 25 درصد ICU ها بیش از 95 درصد پر هستند
  9 روز و 22 ساعت قبل

  بار بر روی ICU های بیمارستانی از ماه ژوئن بیش از دو برابر شده است.
  موج فعلی موارد COVID-19 ناشی از نوع delta فوق منتقل کننده ، بیمارستان های سراسر ایالات متحده ، به ویژه در جنوب را تحت فشار قرار داده است. 25 درصد واحدهای مراقبت های ویژه بیمارستانی در سراسر کشور در حال حاضر بالای 95 درصد پر هستند. بر اساس داده های نیویورک تایمز ، این درصد از 20 درصد در ماه جولای و فقط 10 درصد در ماه ژوئن افزای

  افزایش مراقبت های ویژه به دنبال افزایش موارد و بستری شدن در بیمارستان است. میانگین موارد جدید روزانه در کشور از حدود 12000 نفر در روز در اواخر ژوئن به 150.000 نفر در اواسط سپتامبر افزایش یافت. به همین ترتیب میزان بستری شدن در بیمارستان ها افزایش یافته است و از میانگین روزانه تقریباً 17000 نفر در ابتدای ماه جولای به حدود 100000 نفر افزایش یافته است. اگرچه موارد ابتلا و بستری شدن در بیمارستان شروع به فلات شدن یا کمی کاهش می کند ، اما هنوز بسیار بالا است. در همین حال ، مرگ و میر در حال افزایش است. در دو هفته گذشته ، مرگ و میر 40 درصد افزایش یافته و به میانگین کنونی نزدیک به 1900 نفر در روز رسیده است. از آغاز ماه ژوئیه ، حدود 60 هزار نفر در ایالات متحده بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند. با وجود واکسن های بسیار م freelyثر که به طور رایگان در دسترس است ، تقریباً همه مرگ و میرهای فعلی قابل پیشگیری هستند.

  اکنون ، همراه با افزایش موج ، کارشناسان بهداشت عمومی می ترسند فشار بر سیستم های مراقبت های بهداشتی منجر به رنج و مرگ بیشتر در افراد غیر COVID شود. بیماران. بیمارستان های چندین ایالت مجبور به جیره بندی درمان ها و وضع استانداردهای مراقبت از بحران شده اند.

  بیمارستان های آلاباما از 100 درصد ظرفیت تخت های ICU فراتر رفته اند. انجمن بیمارستان آلاباما روز سه شنبه گزارش داد که 1592 بیمار ICU در ایالت وجود دارد و تنها 1549 تخت ICU پرسنل ، 43 نفر بیشتر. میانگین هفت روزه آزمایش مثبت برای ایالت Yellowhammer 19 درصد است ، که نشان می دهد انتقال هنوز بسیار بالا است. آلاباما یکی از ایالت های کم واکسینه شده در کشور است و تنها 40 درصد از مردم به طور کامل واکسینه شده اند. در جنوب ، جایی که میزان واکسیناسیون نسبتاً پایین است و انتقال دلتا افزایش یافته است. در تگزاس ، 169 مورد از 506 بیمارستان گزارش شده دارای ICU های بالای 95 درصد است که این در حالی است که در ماه ژوئن فقط 69 مورد افزایش یافته است. در فلوریدا ، 24 بیمارستان گزارش داده اند که تعداد بیماران ICU بیشتر از تخت در هفته گذشته بوده است. در می سی سی پی ، 94 درصد از تخت های ICU کل ایالت پر است.

  اما جنوب تنها جایی نیست که بیمارستان ها در آن غرق شده اند. هفته گذشته ، اداره بهداشت آیداهو استانداردهای بحرانی مراقبت های خود را در 10 بیمارستان شمالی فعال کرد. به همین ترتیب ، بزرگترین بیمارستان آلاسکا - مرکز پزشکی Providence Alaska در آنکورج - استانداردهای بحران را در آخر هفته اجرا کرد. بیمارستان تصمیم خود را در نامه ای دو صفحه ای که روز سه شنبه ارسال شد ، اعلام کرد.

  "با توجه به وضوح و تعداد بیماران در حال حاضر بیش از منابع ما و توانایی ما در تخت خواب با مراقبین ماهر مانند پرستاران و درمانگران تنفسی". به نامه ای که توسط کریستن سولانا والکینشاو رئیس ستاد مشیت امضا شده است. [ما] باید منابع و درمانهای کمیاب را برای بیمارانی که بالقوه می توانند بیشترین سود را ببرند ، در اولویت قرار دهیم. از ما خواسته شده است که سیاست ها و روش هایی را برای جیره بندی مراقبت ها و درمان های پزشکی ، از جمله دیالیز و پشتیبانی تخصصی از دستگاه تنفس ، تدوین و تصویب کنیم ... به دلیل این کمیابی ، ما نمی توانیم مراقبت های نجات بخش را برای همه کسانی که به آن نیاز دارند ارائه دهیم. "

  در این نامه همچنین اشاره شده است که با درهم شکستن بیماران COVID-19 ، برخی از افرادی که به دنبال مراقبت های اورژانسی بودند ساعت ها در اتومبیل های خود خارج از بیمارستان نشسته بودند و منتظر ملاقات با پزشک بودند.

  در ایلینوی ، وزارت بهداشت عمومی ایالت برای اولین بار گزارش داد که تخت ICU در یکی از مناطق بهداشتی آن تمام شده است. به نقل از Chicago Tribune ، منطقه جنوبی (منطقه 5) ، که شامل 19 بیمارستان است ، تقریباً به 400000 نفر خدمت می کند. .

  تیم همکاری حرفه ای پزشکان ایلینوی سه شنبه بیانیه ای منتشر کرد و گفت: "این یک" همه گیری واکسینه نشده "نیست ، بلکه یک بیماری همه گیر است که همه را تحت تأثیر قرار می دهد و مراقبت های بهداشتی عادی و معمول برای یک منطقه سقوط می کند."

خبرهای دیگر از علوم پایه