خبر

 • تک بورد - بیماران واکسینه نشده در انتظار پیوند اعضا هستند

  بیماران واکسینه نشده در انتظار پیوند اعضا هستند
  13 روز و 9 ساعت قبل

  دریافت کنندگان پیوند باید از داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی استفاده کنند و خطر ابتلا به COVID را افزایش دهند.
  تعداد فزاینده ای از امکانات پزشکی در سراسر کشور اهداء اعضای بدن را به بیمارانی که واکسن COVID-19 واکسینه کرده اند هدایت می کند و افرادی را که واکسینه نشده اند به پایین یا حتی فشار می آورد. از لیست انتظار منتظر پیوند خارج شده است.

  تفکر پشت این حرکت ساده است: با انتقال ویروس کرونا همه گیر در ایالات متحده ، نامزدهای پیوند واکسینه نشده با خطر بسیار بالایی از COVID-19 روبرو هستند ، که برای آنها خطرناک است و مفید بودن کمیاب را به خطر می اندازد. ، اندام های نجات دهنده.

  دریافت یک اندام پیوندی به بیماران نیاز دارد تا از داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی استفاده کنند که بدن آنها را از رد شدن عضو جدید به عنوان خارجی منع می کند. اما این سرکوب ایمنی همچنین گیرندگان را مستعد ابتلا به ویروس همه گیر کرونا ، SARS-CoV-2 و ایجاد COVID-19 شدید می کند. برخی از کارشناسان برآورد می کنند که خطر مرگ گیرندگان پیوند در اثر COVID-19 تا 20 تا 30 درصد است.

  احتمال زنده ماندن از مدت ها قبل در اولویت قرار دادن افرادی است که اعضای اهدا شده را دریافت خواهند کرد. و نیاز به واکسیناسیون علیه بیماریهای ویرانگر ویرانگر نیز استاندارد است. دریافت کنندگان اندام در حال حاضر به طور کلی ملزم به واکسیناسیون علیه هپاتیت A ، هپاتیت B ، آنفولانزا و کزاز و سایر بیماری ها هستند. مورد تأیید سازمان غذا و دارو ، در لیست جدید است. در 13 آگوست ، انجمن پیوند آمریکا و انجمن بین المللی پیوند قلب و ریه (ISHLT) با انتشار بیانیه ای مشترک توصیه کردند "همه گیرندگان پیوند اعضاء جامد باید واکسینه SARS-CoV-2 شوند" ، همانطور که "همه خانواده های واجد شرایط و تماسهای نزدیک "آن گیرندگان. برنامه های پیوند بیشتر و بیشتر در حال اتخاذ این سیاست هستند - اما هنوز نه همه.

  تبلیغات

  این واقعیت که بیماران واکسینه نشده از لیست انتظار اعضای بدن اخراج می شوند ، اخیراً با داستان یک زن کلرادوی واکسینه نشده به نام لیلانی لوتالی خبرساز شد. UCHealth در دنور عمل پیوند کلیه لوتالی را تکذیب کرد زیرا وی واکسینه نشده بود و در نامه ای به او اطلاع داد که در صورت عدم دریافت اولین دوز واکسن در عرض 30 روز ، در لیست انتظار پیوند کلیه قرار می گیرد. لوتالی ، که به آسوشیتدپرس گفته است که یک مسیحی متولد شده بدون فرقه است ، می گوید که با واکسن ها به دلایل مذهبی اعتراض دارد. با وصله الزامات واکسن برای بیماران پیوندی ، Lutali اکنون به دنبال پیوند در ایالت دیگری مانند تگزاس یا فلوریدا در مراکزی است که نیازی به واکسیناسیون COVID-19 ندارند.

  "من احساس می کنم" لوتالی به Kaiser Health News گفت.

  نزدیک به 107000 نفر منتظر هستند. KHN گزارش داد که بیش از 90،000 از آنها مانند Lutali در انتظار کلیه هستند. روزانه ده ها نفر از افراد نیازمند به اندام های مختلف هنگام انتظار می میرند.

  "ما هپاتیت و دکتر کاپیلکومار پاتل ، مدیر برنامه پیوند ریه در بیمارستان عمومی تمپا در فلوریدا ، به KHN گفت: "و اکنون ما این واکسیناسیون را داریم که می تواند جان افراد را نجات دهد و بر آنها تأثیر بگذارد. مرحله بهبودی پس از پیوند. و ما این غوغای عظیم را از سوی مردم به دنبال داریم. "

خبرهای دیگر از علوم پایه