خبر

 • تک بورد - بیشتر آمریکایی ها معتقدند که زندگی هوشمند در آن سوی زمین وجود دارد ، اما تهدیدی برای امنیت ملی نیست

  بیشتر آمریکایی ها معتقدند که زندگی هوشمند در آن سوی زمین وجود دارد ، اما تهدیدی برای امنیت ملی نیست
  21 روز و 19 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: اجسام پرواز ناشناخته یا اخیراً به عنوان پدیده های هوایی ناشناخته (UAP) نامیده می شوند ، از اواخر اخیر مورد توجه بسیاری از رسانه های اصلی قرار گرفته اند. بسته به اینکه چقدر مایل به عبور از سوراخ خرگوش هستید ، همه اینها می تواند بخشی از یک پروژه افشای برنامه ریزی شده باشد تا مردم را آهسته با واقعیت هوش فرازمینی تطبیق دهد. یا شاید دولت همانطور که ادعا می کنند واقعاً سرنخ نیست. ممکن ا

  اکثر آمریکایی ها معتقدند زندگی هوشمند فراتر از محدوده سیاره خانه ما وجود دارد.

  بر اساس نظرسنجی اخیر مرکز تحقیقات پیو ، 65 درصد از بزرگسالان آمریکایی بهترین های خود را گفته اند حدس می زنم این است که زندگی هوشمند در سیارات دیگر وجود دارد. علاوه بر این ، بیش از نیمی از افراد مورد بررسی - 51 درصد - اظهار داشتند که گزارش های بشقاب پرنده ها از پرسنل نظامی "قطعاً" یا "احتمالاً" شواهدی از حیات فرازمینی است.

  پیو همچنین دریافت که 51 درصد از نظرسنجی ها احساس کنید که پدیده های هوایی ناشناخته (UAP) تهدیدی برای امنیت ملی است.

  https://techbord.com بیشتر آمریکایی ها معتقدند زندگی هوشمند فراتر از زمین وجود دارد ، اما تهدید امنیت ملی نیست

  نظرسنجی پیو در مجموع 10،417 بزرگسال آمریکایی را بین 14 ژوئن و 24 ژوئن ، کمی قبل از دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) گزارش مقدماتی طبقه بندی نشده خود را در مورد UAP منتشر کرد. این گزارش اسلحه سیگار کشیدن مورد انتظار بسیاری از علاقه مندان به بشقاب پرنده ها نبود ، اما این تصویر بسیار جالبی از آنچه دولت ادعا می کند از پدیده ها می داند را ترسیم می کند.

  وقتی از او خواسته شد شغل را برای این کار ارزیابی کند دولت فدرال در حال کار با گزارش مشاهدات بشقاب پرنده ها است ، این پاسخ عمدتاً تقسیم شد ، 45 درصد اظهار داشتند که آنها احساس می کنند دولت "یک کار بسیار خوب" یا "یک کار تا حدودی خوب" را دنبال می کند و 49 درصد مقامات معتقدم " تا حدودی کار بد "یا" کار بسیار بد ".

  اعتبار تصویر NicoElNino

خبرهای دیگر از علوم پایه