خبر

 • تک بورد - به نظر می رسد بیش از نیمی از گوزن ها در میشیگان در معرض SARS-CoV-2 قرار گرفته اند

  به نظر می رسد بیش از نیمی از گوزن ها در میشیگان در معرض SARS-CoV-2 قرار گرفته اند
  28 روز و 9 ساعت قبل

  یک بررسی از گوزن های وحشی آنتی بادی های زیادی را کشف می کند که ویروس را هدف قرار می دهند.
  روز چهارشنبه ، وزارت کشاورزی ایالات متحده برخی اخبار نگران کننده را منتشر کرد: بررسی جمعیت گوزن های وحشی نشان داده است که به نظر می رسد تعداد زیادی از آنها در معرض SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث ایجاد COVID-19 می شود. این یافته ها نشان می دهد که جمعیت بسیار زیادی از حیوانات وحشی در آمریکای شمالی وجود دارد ک

  احتمالاً خطایی نبوده

  چرا در وهله اول گوزن ها را چک کنیم؟ به نظر می رسد که سرویس بازرسی بهداشت حیوانات و گیاهان USDA در حال مطالعه انواع گونه های مختلف "برای شناسایی گونه هایی است که می توانند به عنوان مخزن یا میزبان ویروس عمل کنند و همچنین منشا ویروس را بشناسند و تأثیرات آن را بر روی حیات وحش و خطرات انتقال متقابل گونه ها. " این همان گروهی است که در سال 2020 شیوع ویروس به یک راسو وحشی را شناسایی کرده است.

  با استفاده از یک جمعیت گوزن اسیر ، USDA قبلاً تشخیص داده بود که گوزن توسط ویروس آلوده می شود ، اگرچه حیوانات نمایش می دهند بدون علائم بنابراین ، اگرچه فعل و انفعالات مستقیم بین گوزن و انسان نسبتاً محدود است ، اما منطقی بودن جمعیت وحشی را بررسی کنید. USDA جمعيت ها را در مجموع 32 شهرستان در چهار ايالت مختلف مورد بررسي قرار داده و از آنها نمونه خوني براي يافتن آنتي بادي هاي اختصاصي SARS-CoV-2 بدست آورد.

  آنتي بادي ها بسيار شايع بودند ، از 7 درصد پايين. از نمونه ها در ایلینوی تا 60 درصد در میشیگان. به گفته همه ، یک سوم گوزن های آزمایش شده دارای آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 بودند.

  USDA همچنین اقدامات احتیاطی معقولی را برای اطمینان از صحت داده ها انجام داد. دانشمندان آژانس نمونه هایی را که قبل از همه گیری وجود داشته اند آزمایش کردند تا میزان مثبت کاذب را پایین تأیید کنند (اینگونه بود). آنها همچنین آزمایشات آنتی بادی را با استفاده از دو دستگاه مختلف انجام دادند تا مطمئن شوند به نوعی مشکل سخت افزاری نبوده است (نبوده است). بنابراین ، به احتمال زیاد ، تعداد زیادی از گوزن ها در معرض ویروس قرار گرفته اند.

  تبلیغات

  این یعنی چه؟

  تاکنون ، ما زمان زیادی را صرف مطالعه چگونگی SARS-CoV-2 گسترش می یابد و مطمئن ترین راه برای انجام این کار قرار گرفتن طولانی مدت در معرض قطرات تنفسی است. زمینه هایی که احتمالاً بین انسان و آهوی وحشی اتفاق می افتد زمینه های زیادی وجود ندارد. این امکان وجود دارد که این اعداد توسط یک انتقال نادر به گوزن ها ایجاد شود که به دنبال آن گسترش گسترده ای در بین مردم ایجاد می شود. یا گونه دیگری ، احتمالاً یک نوع اهلی ، برای انتقال ویروس بین انسان و آهو خدمت می کند.

  درک اینکه چگونه انتقال می یابد برای تعیین اینکه آیا یک مخزن بزرگ ویروسی در وجود دارد ، حیاتی است گوزن تهدیدی برای انسان است. در حالی که هیچ نشانی از برداشتن عفونت از گوزن توسط انسان وجود نداشته است ، این ویروس در جمعیت ایالات متحده به قدری رایج است که حذف یک انتقال انسان از انسان به عنوان توضیح جایگزین برای هر مورد ، دشوار است. با این حال ، اگر ایالات متحده هرگز موفق به کنترل شیوع ویروس شود ، آگاهی از راه های جایگزین عفونت ایده خوبی خواهد بود.

  مسئله دیگر این است که ویروس می تواند منجر به جمع شدن جهش ها شود. که به آن کمک می کند تا به عنوان میزبان با گوزن سازگار شود و اگر به سمت انسان برگردد برای انسان خطرناک است. تا کنون ، یک مورد که این مورد با SARS-CoV-2 مورد بررسی قرار گرفته است ، سویه ای است که با وینک سازگار می شود. این ویروس در آلوده سازی سلولهای انسانی از کارایی کمتری برخوردار است ، اما در عین حال ، از راه هایی تغییر می کند که حساسیت آن به واکنش ایمنی تولید شده توسط واکسن ها یا عفونت های قبلی کمتر باشد. مطمئناً هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم یک SARS-CoV-2 آهو سازگار مسیر مشابهی را دنبال می کند.

  در هر صورت ، هر دوی این موارد - وجود یک کنترل دشوار مخزن و چشم انداز تکامل بیشتر ویروس - به این معنی است که درک چگونگی رسیدن ویروس به جمعیت گوزن ها و گسترش آن در گوزن بسیار مهم خواهد بود.

خبرهای دیگر از علوم پایه