مقامات بهداشتی در آیداهو از وضعیت وخیم خبر می دهند زیرا بیمارستان ">

خبر

 • تک بورد - بحران COVID آیداهو: بیمارستان ها مملو از بیماران جوانتر و بیمارتر است

  بحران COVID آیداهو: بیمارستان ها مملو از بیماران جوانتر و بیمارتر است
  29 روز و 8 ساعت قبل

  "این افراد نیازی به مرگ در حال حاضر نداشتند و نیازی هم نداشتند که این گونه بمیرند."
  مقامات بهداشتی در آیداهو از وضعیت وخیم خبر می دهند زیرا بیمارستان های این ایالت همچنان در حال فروریختن تحت موج دلتا ناشی از COVID هستند. -19 مورد

  دیو جپسن ، مدیر بخش بهداشت و رفاه آیداهو ، روز سه شنبه در یک نشست خبری گفت: "ما همچنان به ثبت بالاترین رکورد می پردازیم." با آخرین اطلاعات تا 18 سپتامبر ، ایالت شاهد رکورد جدید 686 بیمار بستری COVID-19 در بیمارستان ، رکورد بالای 180 بیمار COVID-19 در بخش مراقبت های ویژه و بالاترین رکورد 112 بیمار COVID-19 در دستگاه های تنفسی بود. تعداد مبتلایان به COVID-19 تهویه شده تقریباً دو برابر آنچه در آخرین موج موارد COVID-19 در ماه دسامبر مشاهده شده بود. جپسن افزود.

  بر اساس ردیابی داده ها توسط نیویورک تایمز ، در حال حاضر ، میانگین روزانه موارد جدید حدود 1200 مورد است که 25 درصد در دو هفته گذشته افزایش یافته است. بستری شدن در بیمارستان ها 34 درصد افزایش یافته است و میانگین فعلی مرگ و میر هر روز 22 نفر است که 223 درصد افزایش یافته است.

  پنجشنبه گذشته ، وزارت بهداشت استفاده از استانداردهای بحرانی مراقبت را برای پوشش کل ایالت گسترش داد. وزارت بهداشت قبلاً فقط استانداردهایی را فعال کرده بود-که برای مراقبت های غیر بهینه و جیره بندی منابع ، مانند دستگاه های تنفسی-برای 10 بیمارستان در منطقه آسیب دیده شمالی ایالت جیم مجاز است. در حال حاضر ، بیمارستان های سراسر کشور با فشار زیاد بیماران ، کمبود پرسنل و کمبود تخت روبرو هستند. دولت ، "جیمز پی سوزا ، مدیر ارشد سیستم سلامت سنت لوک گفت.

  زمان از دست رفته

  دکتر سوزا در مورد آنچه که ارائه دهندگان خدمات درمانی در بیمارستانهای آیداهو با آن روبرو هستند ، توضیحات غم انگیزی ارائه داد. در سیستم سنت لوک-که شامل چندین بیمارستان در سراسر ایالت است-بیماران کووید -19 تنها 8 درصد از بستری های بزرگسالان را در ماه جولای تشکیل می دادند ، اما در حال حاضر 67 درصد را شامل می شوند. وی گفت: "این یک رویداد بی سابقه در پزشکی مدرن است." در بخش مراقبت های ویژه این سیستم ، درصد بیماران مبتلا به COVID-19 از 17 درصد به بالاترین میزان فعلی 70 درصد رسیده است. در موج قبلی ، سوزا گفت. از 51 بیمار مبتلا به COVID-19 در ICU های سیستم ، 36 نفر زیر 55 سال و 13 نفر زیر 40 سال سن دارند. سیستم بیمارستانی نیز از درمان های تهاجمی بیشتری نسبت به قبل استفاده می کند. سوزا این را به سنین کمتری از بیماران نسبت داد ، که سعی می کنند از هر روشی که ممکن است برای زنده ماندن از عفونت های خود استفاده کنند. وی گفت: "اگر صادق باشیم ، افراد 40 ساله قبلاً به مرگ فکر نکرده بودند." خسارت. میانگین مدت اقامت در ICU نیز از حدود شش روز به 8 روز افزایش یافته است. سوزا تخمین زد که 30 درصد از بیماران بهبودی طولانی مدت خواهند داشت.

  بیماران نیز بیشتر می میرند. سوزا گفت ، در جهش های قبلی ، میزان مرگ و میر در بیماران مبتلا به COVID-19 در بخش مراقبت های ویژه حدود 28 درصد بود. اما در جهش کنونی ، 43 درصد است. از ابتدای ماه سپتامبر تا کنون 80 نفر در سیستم کووید -19 جان خود را از دست داده اند-هر روز 4 نفر-در هفته گذشته 35 نفر. محاسبه سالهای تخمینی عمر از دست رفته از افرادی که در ماه سپتامبر جان باختند - با فرض اینکه در غیر این صورت طول عمر متوسطی داشته باشند - به بیش از 1100 سال عمر از دست رفته می رسد.

  مراقبت های بحرانی

  < p> "سوزا گفت:" برای افرادی که می گویند "همه ما گاهی می میریم:" بله داریم. " "اما این افراد در حال حاضر نیازی به مرگ نداشتند و نیازی به این گونه مرگ نداشتند." بیماران ICU بسیاری از بیماران مبتلا به کووید -19 واکسینه شده اند ، بسیاری از آنها سیستم ایمنی خود را به خطر انداخته اند ، مانند بیماران پیوند اعضا و افرادی که به طور فعال تحت درمان سرطان هستند. در این موج خردکننده مدیر بخش بهداشت ، جپسن ، در درخواست تجربی خود اظهار داشت که مادرش روز پنجشنبه سکته و سقوط کرد ، درست زمانی که استانداردهای بحران در سراسر ایالت به اجرا درآمد. مادرش به اورژانس رفت و در آنجا افرادی را دید که در اتاق انتظار تحت درمان بودند. او مجبور شد برای مراقبت بیشتر از حالت عادی منتظر بماند و در منطقه ای "غیر سنتی" در بیمارستان تحت درمان قرار گرفت. اگرچه بیمارستان به طور معمول مادرش را یک شب برای مشاهده نگه می داشت ، اما در عوض در همان روز مرخص شد. اگرچه او گزارش داد که به نظر می رسد مادرش در حال بهبودی خوب است ، اما سکته مغزی استرس زا تر از حالت عادی بود. صدای او از احساس می ترکد "و همان متخصصان مراقبت های بهداشتی به کمک ما نیاز دارند. آنها برای واکسیناسیون نیاز به واکسینه نشده دارند. "

خبرهای دیگر از علوم پایه