خبر

 • تک بورد - با خشونت آمیز بودن منکران COVID ، کارکنان بهداشت دکمه های وحشت را دریافت می کنند

  با خشونت آمیز بودن منکران COVID ، کارکنان بهداشت دکمه های وحشت را دریافت می کنند
  27 روز و 9 ساعت قبل

  کارگران بهداشتی که بیش از حد کار می کنند در میان موجی از موارد با مسخره ها ، آزار و اذیت ها روبرو می شوند. نظریه پردازان

  در بیمارستانی در برانسون ، میسوری ، پس از سه برابر شدن حملات به کارکنان در میان همه گیری ، به بیش از 400 کارمند دکمه های وحشت به نشانهای شناسایی آنها اضافه می شود. به گزارش آسوشیتدپرس ، حملات از 40 مورد در سال 2019 به 123 مورد در سال 2020 رسید. اعداد مربوط به سال 2021 منتشر نشده است. هنگامی که فشار داده می شود ، دکمه های وحشت فوراً به امنیت بیمارستان هشدار می دهد و سیستم ردیابی را برای یافتن کارگر در معرض خطر ایجاد می کند.

  جکی گاتز ، معاون ایمنی و آمادگی انجمن بیمارستان میسوری ، به AP گفت که ، در علاوه بر دکمه های وحشت ، بیمارستان ها همچنین دوربین های امنیتی اضافی اضافه می کنند و از پرسنل امنیتی برای دوربین بدن استفاده می شود. در بیمارستانی در اسپرینگفیلد ، میسوری ، سگ های امنیتی و دکمه های وحشت اضافه شد. گاتز خاطرنشان کرد که کارکنان همچنین در مورد تاکتیک های کاهش تنش و حفاظت فیزیکی ، مانند نگه داشتن تخت بیمارستان بین یک پرستار و یک فرد آشفته ، آموزش می بینند.

  در آیداهو ، امکانات بهداشتی نیز امنیت را افزایش می دهند. اطلاعات غلط مربوط به COVID مانند آتش سوزی گسترده ای در منطقه گسترش یافته است و بیماران جنگ طلب شده اند.

  "ما گزارش هایی از خشونت فیزیکی ، سوء استفاده لفظی ، خواسته هایی برای درمان جایگزین داشته ایم که قابل قبول یا تایید نشده است. و برایان ویتلوک ، رئیس انجمن بیمارستان آیداهو ، به AP گفت. " در شمال آیداهو ، پس از این که مردم با کارکنان بر سر نیاز به نقاب با یکدیگر درگیر شدند و در خارج از بیمارستان اعتراض کردند ، امنیت بیشتر شد. دکتر روبرت اسکوگینز ، رئیس ستاد بهداشت Kootenai گفت: "منظور من این است که ما چند هفته پیش در اعتراض به ماسک ها و واکسن ها اعتراض داشتیم تا بیمارانی که در حال مرگ در داخل کووید بودند بتوانند آن را ببینند." "من فکر می کنم این وحشتناک بود."

  فقط دو هفته پیش ، بخش بهداشت آیداهو "استانداردهای بحران مراقبت" را در سراسر کشور در میان موج خردکننده موارد COVID-19 ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر فعال کرد.

  در تگزاس ، کارکنان بهداشت نیز با افزایش خصومت و خشونت مواجه شده اند. در کنفرانس مطبوعاتی ماه گذشته ، جین مک کارلی ، مدیر ارشد پرستاری سیستم مراقبت های بهداشتی متدیست ، گفت که کارکنان "مورد نفرین قرار گرفته ، فریاد می کشند ، تهدید به آسیب جسمی می شوند و حتی چاقوهایی نیز روی آنها کشیده شده است." به گزارش تگزاس تریبیون ، مک کورلی تنها چند روز پس از یک درگیری شدید در بخش اورژانس کودکان ، پس از آنکه مردی از آزمایش دمای بدن خود قبل از ورود خودداری کرد ، صحبت کرد. "این در حال تشدید است. ... این تعداد انگشت شماری در هر مرکز است که بسیار سوءاستفاده کرده اند. اما قطعاً هر روز تعداد موارد افزایش می یابد."

  در کلرادو ، مقامات بهداشتی در شهرستان جفرسون واکسیناسیون سیار انجام دادند. کلینیک ها در تعطیلات آخر هفته روز کارگر پس از آنکه کادر پزشکی با مسخره ها ، آزار و اذیت و آزار مواجه شدند ، کنار رفتند. در یکی از کلینیک ها ، راننده علائم کلینیک اطراف چادر واکسن را زیر گرفت. در مکان دیگری ، فردی مایع ناشناس را به سمت پرستار بهداشت عمومی که واکسن ها را تزریق می کرد ، پرتاب کرد. رهگذران دیگر زباله ها و فحاشی را به سمت کارگران پرتاب کردند.

  داون کامستوک ، مدیر اجرایی بهداشت عمومی شهرستان جفرسون در آن زمان به The Denver Post گفت: "من احساس می کنم COVID فرشتگان بهتر ما را کشته است." "مردم در مورد این واکسن های ایمن و م liesثر دروغ می پذیرند. این باید متوقف شود."

خبرهای دیگر از علوم پایه